Bezpieczne zakupy online

Zobacz jak dbamy o bezpieczeństwo Twoich zamówień!

bezpieczne zakupy w sklepie fabrykazegarków.pl

Drodzy Klienci! W związku z wydarzeniami dotyczącymi pandemii koronawirusa SARS-Cov-2, podjęliśmy specjalne środki bezpieczeństwa przy realizacji Waszych zamówień, oraz w trosce o zdrowie nas samych. 

TWOJE ZAMÓWIENIE JEST bezpiecznE! Zachęcamy do składania ZAmówień online w naszym sklepie.  Twoją przesyłkę wyślemy, przestrzegając naszych standardów bezpieczeństwa!

Grarancja bezpiecznej dostawy

Nasza praca w okresie zagrożenia epidemicznego - oto nasze procedury bezpieczeństwa

Zgodnie z zaleceniami władz oraz instytucji monitorujących sytuację zagrożenia epidemicznego koronawirusem Covid-19, postanowiliśmy w trosce o nasze i Wasze zdrowie, wprowadzić specjalne procedury bezpieczeństwa:

  • Nasi pracownicy pracują zdalnie - zostajemy w domu, ale pracujemy nadal, aby nasi Klienci, mieli z nami stały kontakt! Przy obsłudze zamówień pracuje minimalna, niezbędna ilość osób

  • Nasi pracownicy wyposażeni są w maseczkę, rękawiczki oraz płyn antywirusowy do dezynfekcji, stosowany profilaktycznie co 30 minut oraz każdorazowo po opuszczeniu hali magazynowej.

  • Sklep stacjonarny Fabryka Zegarków w Galerii Panorama w Warszawie funkcjonuje jedynie jako Punk Odbioru zamówień internetowych- zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10 - 18.

  • Nasi dostawcy deklarują identyczne procedury bezpieczeństwa, mając na celu ochronę zdrowia naszego personelu oraz naszych Klientów

 • Przed zapakowaniem przesyłki, profilaktycznie przecieramy opakowania produktów z wykorzystaniem przeznaczonego do tego celu środka wirusobójczego.

Ponadto uważnie monitorujemy sytuację i postępujemy zgodnie z najnowszymi zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia, aby zapewnić zgodność naszych praktyk z najnowszymi wytycznymi. Zastosowaliśmy wszystkie wymagane protokoły, w tym dogłębne czyszczenie miejsc pracy i sklepów oraz zapewnienie środków do dezynfekcji rąk.

Grarancja bezpiecznej dostawy Grarancja bezpiecznej dostawy

Bezpieczeństwo produktów - wygodna dostawa do Twojego domu!

Przyłączamy się do akcji #zostańwdomu ale nie zapominamy również  o Was - naszych klientach - dlatego zagwarantować najwyższy standard obsługi, od konsultacji z naszą Obsługą Klienta, po pomoc w złożeniu zamówienia, aż po finalną, bezpieczną realizację zamówienia. Dbamy o zdrowie własne oraz naszych najbliższych, dlatego z najwyższą starannością traktujemy kwestie bezpieczeństwa przy realizacji Waszych zamówień. 

Zakupy w Fabrykazegarkow.pl to gwarancja bezpiecznych i błyskawicznych zakupów, z wygodnymi formami dostawy takimi jak Paczkomaty Inpost, a także z pomocą dbających i bezpieczeństwo pracy firmy kurierskie UPS. Polecamy korzystanie z płatności z góry lub zapłaty przy odbiorze towaru w Paczkomacie, zamiast formy płatności gotówkowej przy odbiorze, aby ograniczyć obrót gotówką i potencjalne rozprzestrzenianie wirusa.

Grarancja bezpiecznej dostawy

Obsługa Klienta - zapraszamy do kontaktu!

W okresie przestrzegania specjalnych procedur bezpieczeństwa, niezmienne pozostają możliwości kontaktu z naszą Obsługą Klienta. Zapraszamy do kontaktu:

  • Chat Online oraz Messenger na Facebooku - dostępne w godzinach pracy Obsługi Klienta od poniedziałku do soboty