Facebook

Bądź aktywny 24/7

12-01-2018

Zima jeszcze trwa, ale już teraz warto zacząć przygotowania do lata i letnich treningów. Pomoże w tym przestawienie się na intensywny tryb treningowy w zamknięciu (póki co) a później w plenerze. Zaś co doskonale odmierzy nasze rekordy? Tylko Timex IronMan!

Prostota i funkcjonalność

Timex Ironman 250 T5K788

zegarków IronMan? Przede wszystkim prostota obsługi oraz przejrzystość. Dzięki przemyślanej konstrukcji i opracowanemu systemowi inżynierów Timex, zegarki Timex Ironman dają się niezwykle łatwo obsługiwać, co jest niezwykle ważne podczas wysiłków np. na bieżni, gdy nie ma czasu na zajmowanie się żmudnym przełączaniem kolejnych funkcji. W męskich zegarkach Timex IronMan wystarczy tylko kilka kliknięć, by uruchomić dowolną wybraną funkcję.


A co Timex IronMan potrafi?

Timex Ironman TW5M00600

Odpowiedź jest prosta – wszystko to, czego potrzeba zapalonemu sportowcowi. A więc precyzyjny stoper, timer, podświetlenie INDIGLO. Ale to nie wszystko – w zależności od modelu, każdy będzie miał wbudowany inny licznik okrążeń – od 30 do nawet 250! To rewelacyjny wybór każdego miłośnika biegania w mieście, gdzie okrążenia wokół budynków są jedną z najlepszych metod poprawiania swoich osiągów, a także na bieżni na boisku czy stadionie. Część spośród zegarków posiada także funkcję „Tap Screen”, umożliwiającą uruchamianie funkcji poprzez jedynie uderzenie ekranu zegarka palcem, co znacznie zwiększa komfort użytkowania, natomiast modele oznaczone jako „150” i wyżej posiadają wbudowane alarmy hydracyjne, przypominające o uzupełnieniu płynów. Widać, że marka Timex dba o swoich użytkowników, bowiem dostarcza im niezbędnego w treningach sprzętu, jednocześnie troszcząc się o jakość i zdrowe efekty tychże.


Wysoka jakość produktu

Timex Ironman TW5M01000

Timex już od dawna zasłynął na rynku z produkcji zegarków, które charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością i niezawodnością. W przypadku serii IronMan jest podobnie, gdyż dzięki wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości, takich jak dokładnie opracowane tworzywo sztuczne, Timex IronMan sprawdzi się w każdych warunkach.


W kategorii: TIMEX