Elegancki czy sportowy - który zegarek będzie lepszym prezentem?

04-12-2017
Wybór odpowiedniej marki podczas przedświątecznych zakupów to nie wszystko. Bez względu na to, czy wybierasz takie marki, jak Atlantic czy Casio, warto na początku rozeznać się i zdecydować, jaki rodzaj zegarka chcesz podarować: elegancki czy sportowy?

Wybór zależny od człowieka

Twoją najważniejszą decyzją lub, być może, odkryciem tajemnicy, będzie spostrzeżenie, jakie zegarki preferuje nasz obdarowywany. Wtedy problem się kończy – w zależności od preferencji zakupimy dany zegarek. Ale co, jeśli nie chcesz zdradzić się z pomysłem?

Kilka rad

Suunto Spartan SS022663000 jako świetny prezent

Wtedy należy rozpocząć gruntowną inwigilację zainteresować potencjalnego prezentobiorcy. Czy uprawia jakiś sport? Jaki? Lekkoatletykę, kolarstwo, pływanie? Jak odnosi się do różnych dyscyplin? A może jednak woli szachy? Gdzie pracuje – w biurze, za kierownicą, fizycznie? Jaki lubi strój – wygodny i sportowy czy oficjalny i elegancki? Odpowiedzi na te pytania pozwolą Ci lepiej rozeznać się w sytuacji. W przypadku preferencji związanych z ruchem i potrzebą wygody jak najbardziej korzystny będzie zegarek sportowy – np. z serii zegarków Suunto Spartan dla Pana i Pani. Natomiast kiedy najważniejszy jest stylowy wygląd i prestiż, elegancki zegarek będzie w sam raz.
Zbadaj stan obecny Atlantic Worldmaster 53654-41-25 jako świetny prezent

Nie tylko zegarkami sportowymi człowiek żyje. Podobnie wygląda sytuacja z ich eleganckimi odpowiednikami. Dlatego dowiedz się najpierw, czy osoba, której chcesz sprawić radość, nie posiada już jakiegoś zegarka. A może nawet kilku? Wtedy warto sprezentować zegarek zupełnie inny – dla pracownika biurowego – zegarek sportowy, zaś dla sportowca – elegancki. Nigdy bowiem nie wiadomo, kiedy pojawi się okazja, by taki założyć, czy to na niespodziewany trening z przyjaciółmi czy na ważną uroczystość, jak ślub czy wesele. Na taką okazję doskonale pasuje seria

A może liczy się niezawodność? Casio Baby-G BGA-230-3BER jako świetny prezent

Bywa jednak, że obdarowywany wcale nie szuka zegarka o określonym przeznaczeniu, ale raczej takiego, który posłuży przez lata i stanie się najwierniejszym przyjacielem – nie zawiedzie w potrzebie, będzie zawsze gotowy i zawsze się przysłuży. Wówczas najlepiej zdecydować się na pewien zegarek sportowy, ponieważ te zwykle cechują się wyjątkową wytrzymałością i mają to do siebie, że bardzo trudno wytworzyć jakiekolwiek uszkodzenia. Wśród takich zegarków zdecydowanie przodują
serie męskie Casio G-Shock i damskie zegarki Casio Baby-G.

Czy można wszystko połączyć? Citizen Promaster Satellite Wave Air Titanium Eco Drive CC9008-84E jako świetny prezent

Czy da się znaleźć złoty środek? Zegarki, które będą wyglądać i klasycznie i sportowo, a przy tym będą niezawodne i doskonałe? Oczywiście – to Citizen! Zegarki Citizen Eco-Drive stanowią świetny balans między elegancją a sportowym wyglądem, między wytrzymałością a stylowością. Jednym z najlepszych modeli, w dodatku posiadającym liczne zaawansowane funkcje, które spodobają się miłośnikom elektroniki, jest Citizen Satellite Wave Titanium Eco-Drive CC9008-84E, prawdziwy klejnot w koronie całej marki Citizen.

Decyzja?

Jak widać, podjęcie odpowiedniego wyboru nie jest łatwe, ale wystarczy trochę obserwacji i dyskretnych pytań, by dowiedzieć się, co wybrać dla obdarowywanego. Pamiętaj tylko, że jeśli zastanawiasz się nad prezentem, zegarek jest świetnym wyborem na każdą okazję.
W kategorii: CASIO , SUUNTO ,