Elektroniczne karty gwarancyjne Tissot

Tissot

Elektroniczne karty gwarancyjne Tissot

Iwo Białek

Iwo doszczętnie prześwietli każdy zaawansowany model zegarka - przetestuje każdą funkcję i nie będzie miał litości, sprawdzając ich wytrzymałość. Sportwatche to jego słabość - w końcu to fan sportów ekstremalnych. W spokojniejszych chwilach gra na swojej ulubionej konsoli.

06 września 2022

Zapraszamy Cię do przeczytania artykułu, dzięki któremu poznasz zasady działania elektronicznych kart gwarancyjnych Tissot. Opowiemy o benefitach zarejestrowania zegarka w systemie, który powstał z myślą o Twoim komforcie i bezpieczeństwie.

 

Czym jest czarna karta Tissot?

W słynnej czarnej karcie posiadacz zegarka Tissot może wpisać numery referencyjny i seryjny zegarka. Nie jest to obligatoryjne, decyzja pozostaje w rękach klienta.

 

Jedną z największych zalet wyrobienia czarnej karty jest łatwość założenia konta na stronie www.tissotwatches.pl. Dzięki niemu zyskujesz dostęp do wglądu w elektroniczną kartę gwarancyjną oraz wiele innych benefitów. Zarejestrować możesz się przy użyciu telefonu, tableta, laptopa czy komputera.

 

Co zyskujesz, rejestrując swój zegarek

Jakie jeszcze profity zyskujesz, rejestrując swój zegarek Tissot na oficjalnej stronie marki?

 

Elektroniczne karty gwarancyjne Tissot

 

Zalety rejestracji zegarka Tissot

  • Gwarancję zawsze i wszędzie pod ręką, bez konieczności przedkładania papierowych dokumentów. Wystarczy dostęp do Internetu.
  • Brak możliwości zgubienia dokumentów.
  • Bezproblemowy dostęp do instrukcji obsługi zegarka oraz oferty dopasowanych pasków i bransolet.
  • Dostęp do danych identyfikacyjnych zegarka na potrzeby znalezienia informacji dotyczących deklaracji ubezpieczeniowej. Przydają się one w sytuacji zgubienia lub kradzieży.

Jak przebiega reklamacja zegarka Tissot?

Aby dokonać reklamacji zegarka Tissot, należy pójść z zegarkiem do najbliższego autoryzowanego przez producenta punktu sprzedaży. Pracownicy takiego miejsca w zakładce Warranty Check sprawdzą, czy Twoja elektroniczna karta gwarancyjna jest aktywna i przyjmą zegarek do reklamacji.

 

Zegarek Tissot

 

Rejestracja zegarka Tissot

Rejestracja zegarka Tissot jest niezwykle prosta! Dokonasz jej na stronie https://www.tissotwatches.com/pl-pl/register-my-watch.

 

Iwo Białek

Iwo doszczętnie prześwietli każdy zaawansowany model zegarka - przetestuje każdą funkcję i nie będzie miał litości, sprawdzając ich wytrzymałość. Sportwatche to jego słabość - w końcu to fan sportów ekstremalnych. W spokojniejszych chwilach gra na swojej ulubionej konsoli.

Inne wpisy tego autora

Suunto

Słuchawki Suunto Wing — najlepszy wybór dla aktywnych? Oto nasza recenzja!

Recenzja słuchawek Suunto Wing podkreśla ich zaawansowaną technologię przewodnictwa kostnego, wytrzymałość, komfort użytkowania oraz wszechstronność. Słuchawki te są prezentowane jako idealny wybór dla aktywnych osób. Czy mi się sprawdziły?
Czytaj dalej

Vostok Europe

Limitowany Vostok Europe Warszawa dla fanów stolicy

Poznaj Vostok Europe Warszawa Chrono — limitowaną edycję zegarka, która oddaje hołd stolicy Polski, łącząc tradycję z nowoczesnością. Numer 001 tej kolekcji, dostępny jedynie w u nas, to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów i miłośników Warszawy.
Czytaj dalej

Fortis

Kosmos dostępny dla każdego. Fortis Novonaut godny dziedzic, kultowego zegarka Official Cosmonauts

Fortis Official Cosmonauts to kultowy zegarek, nazywany kosmonautą. Nadszedł czas na godnych następców. Poznaj najnowszą kolekcję marki Fortis Novonaut. Przygotuj się, bo nowe nadchodzi!
Czytaj dalej

Suunto

Słuchawki Wing i zegarek Race od SUUNTO. Technologiczny duet dla nowoczesnego treningu

Słuchawki Wing i zegarek Race, które oficjalnie trafią do sprzedaży 20 października 2023, to nie tylko zaawansowane urządzenia, ale przede wszystkim technologiczny duet, który wprowadzi sportowców w nową erę treningu. Poznaj bliżej nowości od Suunto!
Czytaj dalej

Rozmaitości

Długo wyczekiwana premiera limitacji Vostok Europe „Tybur” 2023

Mamy zaszczyt przedstawić już drugi zegarek, będący efektem współpracy marki Vostok Europe z zawodnikiem MMA Marcinem Tybura. Druga odsłona miała miejsce 6 października 2023 na cenionych targach GOLDEXPO, odbywających się w Warszawie.
Czytaj dalej

Rozmaitości

Izochronizm w zegarkach. W pogoni za precyzją

Izochronizm to jedno z bardziej tajemniczych pojęć zegarmistrzowskich. Poznaj razem z nami to zjawisko i przekonaj sie, jaki ma wpływ na twój zegarek.
Czytaj dalej
Pokaż wszystkie