Elektroniczne karty gwarancyjne Tissot

Tissot

Elektroniczne karty gwarancyjne Tissot

Iwo Białek

Iwo doszczętnie prześwietli każdy zaawansowany model zegarka - przetestuje każdą funkcję i nie będzie miał litości, sprawdzając ich wytrzymałość. Sportwatche to jego słabość - w końcu to fan sportów ekstremalnych. W spokojniejszych chwilach gra na swojej ulubionej konsoli.

06 września 2022

Zapraszamy Cię do przeczytania artykułu, dzięki któremu poznasz zasady działania elektronicznych kart gwarancyjnych Tissot. Opowiemy o benefitach zarejestrowania zegarka w systemie, który powstał z myślą o Twoim komforcie i bezpieczeństwie.

 

Czym jest czarna karta Tissot?

W słynnej czarnej karcie posiadacz zegarka Tissot może wpisać numery referencyjny i seryjny zegarka. Nie jest to obligatoryjne, decyzja pozostaje w rękach klienta.

 

Jedną z największych zalet wyrobienia czarnej karty jest łatwość założenia konta na stronie www.tissotwatches.pl. Dzięki niemu zyskujesz dostęp do wglądu w elektroniczną kartę gwarancyjną oraz wiele innych benefitów. Zarejestrować możesz się przy użyciu telefonu, tableta, laptopa czy komputera.

 

Co zyskujesz, rejestrując swój zegarek

Jakie jeszcze profity zyskujesz, rejestrując swój zegarek Tissot na oficjalnej stronie marki?

 

Elektroniczne karty gwarancyjne Tissot

 

Zalety rejestracji zegarka Tissot

  • Gwarancję zawsze i wszędzie pod ręką, bez konieczności przedkładania papierowych dokumentów. Wystarczy dostęp do Internetu.
  • Brak możliwości zgubienia dokumentów.
  • Bezproblemowy dostęp do instrukcji obsługi zegarka oraz oferty dopasowanych pasków i bransolet.
  • Dostęp do danych identyfikacyjnych zegarka na potrzeby znalezienia informacji dotyczących deklaracji ubezpieczeniowej. Przydają się one w sytuacji zgubienia lub kradzieży.

Jak przebiega reklamacja zegarka Tissot?

Aby dokonać reklamacji zegarka Tissot, należy pójść z zegarkiem do najbliższego autoryzowanego przez producenta punktu sprzedaży. Pracownicy takiego miejsca w zakładce Warranty Check sprawdzą, czy Twoja elektroniczna karta gwarancyjna jest aktywna i przyjmą zegarek do reklamacji.

 

Zegarek Tissot

 

Rejestracja zegarka Tissot

Rejestracja zegarka Tissot jest niezwykle prosta! Dokonasz jej na stronie https://www.tissotwatches.com/pl-pl/register-my-watch.

 

Iwo Białek

Iwo doszczętnie prześwietli każdy zaawansowany model zegarka - przetestuje każdą funkcję i nie będzie miał litości, sprawdzając ich wytrzymałość. Sportwatche to jego słabość - w końcu to fan sportów ekstremalnych. W spokojniejszych chwilach gra na swojej ulubionej konsoli.

Inne wpisy tego autora

Ball

Ball Normandy – precyzja, historia i niezawodność

Seria limitowanych zegarków Ball Normandy upamiętnia lądowanie w Normandii, łącząc elegancję z hołdem dla historii. Te wyjątkowe modele zapewniają precyzję, niezawodność oraz zaawansowane funkcje. To idealna propozycja dla miłośników historii oraz kolekcjonerów.
Czytaj dalej

Recenzje

Certina DS Action GMT Powermatic 80 - stworzona dla wymagających globtroterów

Jednym z najnowszych modeli marki Certina jest zegarek DS Action GMT Powermatic C032.929.11.051.00. wyposażono go w czerwoną wskazówkę GMT pozwalającą na odczytywanie czasu w dwóch miejscach jednocześnie. Mieliśmy okazję przetestować ten zegarek, dzięki temu podzielimy się naszymi wrażeniami. Zdradzimy również czy spełnił nasze oczekiwania.
Czytaj dalej

Rozmaitości

Tachometr w zegarku – jak zmierzyć prędkość?

Zastanawiasz się do czego służy tachometr? Jak działa funkcja tachometru w zegarku? Jako dokonywać nią pomiarów? Koniecznie przytaj ten artykuł!
Czytaj dalej

Recenzje

Zanurz się w świecie koszykówki z Tissot x Damian Lillard PRX Powermatix 80 [RECENZJA]

Poznaj naszą recenzję limitowanego zegarka Tissot x Damian Lillard PRX Powermatic 80. Opisujemy pierwsze wrażenia, unikalne detale inspirowane karierą Lillarda, retro design kolekcji PRX, oraz testujemy jego funkcjonalność i komfort noszenia. Na końcu oceniamy, dlaczego ten model zasługuje na najwyższe noty.
Czytaj dalej

Casio Vintage

Icons of Our Time. Ikoniczna kolekcja Casio Vintage i jej historia

Poznaj historię legendarnej kolekcji Casio Vintage, od pionierskich modeli z lat 70., przez kultowe zegarki z kalkulatorem, aż po współczesne serie Premium Vintage. Odkryj, jak Casio stało się symbolem innowacyjności, funkcjonalności i ponadczasowego designu, zdobywając serca kolejnych pokoleń.
Czytaj dalej

Rozmaitości

Który zegarek elektroniczny jest najlepszy? Porównanie najpopularniejszych marek

Pierwszy Zegarek elektroniczny powstał w 1972 roku. Obecne modele są najlepszym dowodem na niesamowity rozwój myśli technologicznej na przestrzeni lat. Przekonaj się, jak niezwykle interesującą jest historia zegarków elektronicznych, poznaj najlepsze marki specjalizujące się w ich produkcji.
Czytaj dalej
Pokaż wszystkie