Jaki zegarek wybrać na Walentynki dla ukochanej?

07-02-2018

Zbliżają się Walentynki – święto zakochanych. W związku z tym dla bliskiej osoby z pewnością przygotowujesz prezent – doradzamy, jaki będzie najlepszy dla Twojej wybranki.

Jaki wybrać prezent na walentynki dla niej?

Roamer Ceraline Saphira Diamond 67798141-50-60

Walentynki to bardzo gorący czas, pomimo niskich temperatur. Jednym z powodów jest zwykle rozgorączkowanie setek, tysięcy mężczyzn i powtarzające się pytanie „co wybrać?”. Za chwilę poznasz odpowiedź na to pytanie – otrzymasz podpowiedź, jaki zegarek będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej wybranki. Tak – zegarek, ponieważ taki prezent zostanie doceniony przez każdą wybrankę.


Czy zegarek to dobry prezent na walentynki?

Casio Baby-G Step Tracker BGS-100-1AER

Odpowiedź jest taka, jak w podobnych sytuacjach - „to zależy”. Zależy przede wszystkim od tego, jaki model czy markę wybierasz. Dlatego zapomnij o zegarkach kupowanych w lokalnych sklepach ze wszystkim, za to skieruj swoje kroki do renomowanego dystrybutora markowych zegarków. Masz wówczas pewność, że model od licencjonowanego dystrybutora posiadać będzie gwarancję oraz będzie wykonany z należytą precyzją. Za moment dowiesz się, jakie zegarki będą najodpowiedniejsze.


Zegarek na walentynki - o czym warto pamiętać?

Suunto Spartan Trainer Wrist HR Ocean SS022670000

Wybierając zegarek dla swojej ukochanej musisz pamiętać o trzech rzeczach. Po pierwsze – o stylu obdarowywanej przez Ciebie pani. Kocha biżuterię? Uwielbia sport? A może jest miłośniczką gadżetów? Przed zakupem warto zwrócić na to uwagę i dostosować swój podarunek do zainteresowań i i upodobań Twojej Pani, aby sprawić jej jak największą przyjemność z prezentu i jednocześnie zapewnić jego użyteczność. Po drugie – o marce. Może posiada ulubioną markę zegarków, albo przynajmniej jej region? Może woli zegarki szwajcarskie, może zegarki japońskie? Może woli marki związane z modą? I po trzecie – o mechanizmie zegarka. Nie ma sensu kupować zegarka kwarcowego, jeśli Twoja Walentynka dużo przebywa na świeżym powietrzu (wybierz więc zegarek solarny) albo jest bardzo aktywna (wówczas świetnym wyborem są zegarki automatyczne). Kierując się tymi wskazówkami sprawisz, że Twój prezent będzie doskonale dopasowany do obdarowywanej przez Ciebie osoby. Poniżej poznasz modele, które mógłbyś sprezentować Twojej wybrance.


Jaki zegarek będzie najlepszy jako prezent na walentynki?

Michael Kors Access Slim Runaway MKT4018

W poprzednim akapicie przeczytałeś o wskazówkach, jakimi się kierować i zgodnie z nimi przedstawiamy najlepsze modele zegarków – jaki zegarek kupić, musisz już zdecydować sam. W przypadku kobiet kochających biżuterię, najlepszym wyborem będzie marka Roamer, a konkretnie serie Roamer C-Line i Roamer Ceraline, posiadające na swoich tarczach niewielkie diamenciki, stanowiące świetny akcent i zapewniające wspaniały wygląd – to świetna propozycja, szczególnie dla wybierających zegarek damski klasyczny. Uprawiająca sport i aktywna pani z pewnością doceni takie serie jak Casio Baby-G, będąca najefektywniejszą odpowiedzią na zapotrzebowanie na zegarek damski sportowy albo marka zegarków Suunto, której chyba nie trzeba przedstawiać. Jednak Suunto to prezent dla zaawansowanej sportsmenki, potrzebującej profesjonalnego sprzętu do ćwiczeń – warto o tym pamiętać. Jeśli Twoja wybranka lubi gadżety, wówczas świetnym wyborem będzie marka zegarków Michael Kors Access z jej smartwatchami, oraz marka zegarków Fossil Q.


Fossil Q Venture Smartwatch FTW6002

Posiadając te informacje, możesz śmiało przebierać w poszczególnych modelach, kierując się podpowiedziami i w dalszej części wyglądem zegarka. Nie obawiaj się mnóstwa modeli do przejrzenia – im większy wysiłek włożony w wybór zegarka, tym większa satysfakcja z radości na twarzy Twojej Walentynki. Nie czekaj, wybierz prezent już dzisiaj!


W kategorii: CASIO , MICHAEL KORS , SUUNTO , ROAMER