Komunijne inspiracje Casio Vintage

11-04-2019

Dużymi krokami zbliżają się maj i czerwiec, które dla wielu są czymś więcej niż ciepłymi, wiosennymi miesiącami. To czas niezwykle istotny dla wielu młodych ludzi, którzy przystępują do Pierwszej Komunii. To niecodzienne wydarzenie jest ważne nie tylko dla trzecioklasistów, lecz także dla ich rodziców i bliskich, którzy z pewnością chcieliby, aby ten dzień był niezapomniany. Tym, co przez długi czas przypominać będzie o tym dniu, może być wspaniale dobrany prezent. Ponadczasowy, który nie znudzi się, nie zepsuje i po latach wyglądać będzie równie dobrze. Tym, co od razu przychodzi nam do głowy, jest… zegarek! Jaki? Przekonajcie się sami!

Najlepsze zegarki Casio Vintage - nasze propozycje

Zegarkiem, który według nas, będzie najlepszą propozycją na prezent jest Casio. I to nie byle jakie! Serią, która naszym zdaniem, jest najbardziej klasyczną i ponadczasową, a przy tym młodzieżową i skierowaną nawet do najmłodszego odbiorcy, jest Casio Vintage - znane szerzej również pod poprzednią nazwą: Casio Retro.

Zegarki Casio Vintage LA-670WEGL-1EF / AW-48H-7BV / LTP-E148L-7AEF

Casio Vintage Mini LA-670WEGL-1EF

Pierwszym z proponowanych modeli jest zegarek damski Casio Vintage Mini LA-670WEGL-1EF. Jest wspaniałym prezentem dla młodej dziewczyny z wielu powodów. Jego niewielkie wymiary sprawią, że pięknie leżał będzie na drobnym nadgarstku, a elektroniczny wyświetlacz sprawi, że odczytywanie godziny nie będzie dla dziecka żadną trudnością. Co więcej, wysokiej jakości skóra, której użyto przy produkcji paska, zapewnia wygodę oraz brak reakcji alergicznych - czego chcieć więcej?

Casio Vintage Classic AW-48H-7BV (AW-48H-7BVEF)

Kolejnym zegarkiem, który z kolei będzie wspaniałym prezentem dla chłopca, jest według nas zegarek męski Casio Vintage Classic AW-48H-7BV. Czarny pasek oraz koperta z tworzywa sztucznego gwarantują wygodę oraz uniwersalność - zegarek utrzymany w tej gamie kolorystycznej pasować będzie do wielu ubiorów, a jego ponadczasowy wygląd będzie aktualny również za wiele lat, dopasowując się także do młodzieżowego stylu.

Zegarki Casio Vintage - baner

Casio Vintage Instashape Blue Leather Sapphire LTP-E148L-7AEF

Ostatnią propozycją od Casio Vintage, jest zegarek Casio Vintage Instashape Blue Leather Sapphire LTP-E148L-7AEF. Ten model będzie idealną propozycją dla dzieci, które preferują klasyczne, analogowe zegarki. Ponadczasowa srebrna koperta połączona z niebieskim, skórzanym paskiem tworzy duo, które przypadnie do gustu zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Szafirowe szkiełko, którym przykryto białą, czytelną tarczę, skutecznie ochroni nawet przed największymi uderzeniami i obtłuczeniami, które mogą mieć miejsce podczas zabawy. Bez obaw - zegarek zostanie z nami na dłużej!

Wybieranie odpowiedniego prezentu na Pierwszą Komunię Świętą jest równie stresujące, jak towarzyszące jej przygotowania. Mamy nadzieję, że zaprezentowane przez nas opcje pomogą w wyborze odpowiedniego prezentu i wywołają uśmiech na twarzy obdarowywanego dziecka.

średnia ocena: 5.0