Konkurs | Nazwa dla łodzi - wygraj vocuher na zegarki Nautica!

Konkurs | Nazwa dla łodzi - wygraj vocuher na zegarki Nautica!

06 lutego 2020

Wymyśl imię dla swojej wymarzonej łodzi i wygraj voucher 500 zł na dowolny zegarek Nautica!

Zegarki Nautica to dodatki do ubioru, które są silnie powiązane z wpływami marynistycznymi, żeglugą czy egzotycznymi plażami. Te modne zegarki od lat świetnie sprawdzają się na wakacyjne wyjazdy nad morze lub w dalekie kraje.

Zadanie konkursowe - Wymarzone imię łodzi

Aby wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest voucher na zakup dowolnego zegarka Nautica w sklepie internetowym fabrykazegarkow.pl należy wykonać zadanie konkrusowe:

  • Dodaj w komentarzu pod postem konkursowym odpowiedź na pytanie: Jakie imię nadasz swojej wymarzonej łodzi i dlaczego?. Najbardziej przekonującą, zaskakującą lub najzabawniejszą odpowiedź nasze redakcyjne jury nagrodzi voucherem na zakup zegarka Nautica w sklepie internetowym
  • Udostępnij post konkursowy na swoim profilu na Facebooku. Nie jest to warunek konieczny, ale miło nam będzie, jak Twoi znajomi dowiedzą się o naszym konkursie :)


Konkurs "Nadaj imię łodzi by Nautica" - rozwiązanie i nagroda

Wśród nadesłanych komentarzy z odpowiedzią na zadanie konkursowe, jury wybierze jedno poprawne zgłoszenie - skontaktuje się ze zwycięzcą poprzez wiadomość Messenger - oraz ogłosi wynik w komentarzu pod postem po poprawnej weryfikacji.

Nagrodą w konkursie będzie Voucher o wartości do 500 zł na zakup wybranego zegarka Nautica, dostępnego w sklepie fabrykazegarkow.plZbieranie zgłoszeń trwa od 7 do 15 lipca 2020 włącznie. Rozwiązanie konkursu ogłosimy najpóźniej do 18 lipca w komentarzu pod postem konkursowym. Ze zwycięzcą skontaktujemy się w wiadomości prywatnej na Instagramie. Voucher przekazywany jest drogą pocztową, nie podlega on wymianie na ekwiwalent pieniężny. Voucher upoważnia do zakupu dowolnego modelu zegarka Nautica w sklepie fabrykazegarkow.pl w kwocie do 500 zł.

Życzymy powodzenia!

Promocja Nautica


Timberland

Kubek gratis do każdego zegarka Timberland!

Kupując zegarek marki Timberland dostaniesz kubek o wartości 59 zł w prezencie!
Czytaj dalej

Porady

Kompas w zegarku. Dlaczego jest ci potrzebny?

Czym jest kompas i do czego jest on potrzebny w zegarku? Jakie zegarki mają kompas? Jaki zegarek z kompasem wybrać? Na te wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź w moim wpisie!
Czytaj dalej

Newsy

Wybierz najlepszy sklep i wygrywaj nagrody od Ceneo!

Wybierz najlepszy sklep internetowy w Polsce! Zagłosuj na Fabrykazegarkow.pl w plebiscycie Zaufane Opinie Ceneo. Masz szansę na wygranie cennych nagród!
Czytaj dalej

Porady

Tracker w smartwatchu - obserwuj swój progres

Jeżeli potrzebujesz dodatkowej motywacji i miarodajnych, widocznych gołym okiem efektów smartwatch wyposażony w trackery jest produktem, który z pewnością Cię usatysfakcjonuje.
Czytaj dalej

Promocje

-15% na zegarki Eberhard z kolekcji Scafograf!

Już teraz przy zakupie zegarka Eberhard Scafograf możesz skorzystać z rabatu 15% ze specjalnym kodem rabatowym Scafo15!
Czytaj dalej

Rozmaitości

Motosport jako inspiracja w tworzeniu zegarków

Szukasz inspirujących projektów? Znudziły ci się banalne, tradycyjne zegarki? Wybierz zegarek odzwierciedlający twoja motoryzacyjną pasję. Z nim na pewno się wyróżnisz!
Czytaj dalej