Marka Diesel i Steve Aoki łączą siły!

09-10-2018

Niepokorny i odważny Diesel połączył swoje siły z niezwykle charyzmatyczną postacią, jaką jest DJ Steve Aoki. Ich współpracę w zakresie promocji zegarków rozpoczęła kampania odnosząca się do najnowszej serii zegarków transparentnych marki Diesel.

Kim jest nowa twarz kampanii Diesel?

Steve Aoki jest uważany za jednego z najwybitniejszych DJ i producentów na świecie. Świadczą o tym dwie nominacje do prestiżowej nagrody Grammy. To również międzynarodowy producent i założyciel wytwórni płytowej, firmy zajmującej się imprezami i lifestylem oraz stworzeniem linii odzieżowej Dim Mak. Oznacza to, że Aoki jest artystą estradowym, projektantem, przedsiębiorą i filantropem w jednym! Co więcej, w 2012 roku założył FUNDACJĘ AOKI, której głównym celem jest wspieranie organizacji zajmujących się badaniami naukowymi.

DJ Steve Aoki

Dlaczego zgodził się zostać twarzą kampanii zegarków Diesel? Jak sam twierdzi:

 

„Lubię kwestionować konstrukcję czasu. Nieustannie muszę nim zarządzać, kontrolować i intensyfikować swoje działania w ciągu dnia, dlatego tak dobrze komponuję się z zegarkami Diesel. Pragnę poświęcać się moim pasjom i rzucać wyzwania konwencjom, a przecież dokładnie to reprezentuje Diesel. Jestem wdzięczny, że marka zapewnia mi możliwość reprezentowania jej i jednocześnie wyrażania mojego osobistego stylu”.

DJ Steve Aoki twarz marki Diesel

Nowości od marki Diesel

Tej jesieni marka Diesel, razem ze Steve'em Aokim proponuje postawić na zegarek w niebieskim odcieniu. Projektantów najnowszej kolekcji Transparency Watch Collection zainspirował kolor indygo, który jest charakterystyczny dla farbowanych jeansów. Z kolei wykorzystanie niebieskiej przezroczystości wydaje się naturalnym punktem w ewolucji wzornictwa tej marki, zakorzenionej w kulturze denimu. Warto zauważyć, że w nowych modelach zegarków również jasne elementy na tarczy w stylu vintage przywołują skojarzenia z dżinsowym szwem. Ten oryginalny projekt uzupełniają przezroczyste koperty i paski, przechodząc od niebieskiej do krystalicznie czystej barwy.

zegarki Diesel Transparency Watch Collection

Kilka słów o marce Diesel

Diesel to innowacyjna i lifestylowa marka, którą założył w 1978 roku włoski projektant mody Renzo Rosso. Zajmuje się produkcją odzieży oraz zegarków. Od samego początku firmy nastąpiła jej ewolucja. Z pioniera jeansów i odzieży typu casual, stała się alternatywą na rynku wyrobów luksusowych. Mimo niezaprzeczalnego sukcesu filozofia marki pozostaje niezmieniona – stawia na pasję, indywidualność oraz wyrażanie siebie.

 

Dlaczego do współpracy przy promocji najnowszej kolekcji Transparency Watch Collection, przedstawiciele marki zdecydowali się wybrać Steve'a Aokiego? Dyrektor kreatywny marki Diesel Andrea Rosso tłumaczy to tak:

 

„Steve nigdy nie stoi w miejscu! Jest zawsze w ruchu, a jego niekonwencjonalny i eksperymentalny sposób pracy jest tożsamy z marką Diesel. Jego styl i poczucie estetyki doskonale pasują do designu i – zdawać by się mogło – ko idujących ze sobą cech tego zegarka, a także do nowego, futurystycznego podejścia do transparentności. Bardzo się cieszymy, że mamy Steve'a na pokładzie".

najnowsze zegarki Diesel

Zegarki z najnowszej kolekcji Diesel  – Transparency Watch Collection kupisz w naszym sklepie internetowym oraz sklepie stacjonarnym. Sprawdź dostępną ofertę na stronie fabrykazegarkow.pl i poczuj moc Diesla i Steve'a Aokiego.

średnia ocena: 5.0