Ochrona planety z Ciga Design Blue Planet

Ciga Design

Ochrona planety z Ciga Design Blue Planet

Iwo Białek

Iwo doszczętnie prześwietli każdy zaawansowany model zegarka - przetestuje każdą funkcję i nie będzie miał litości, sprawdzając ich wytrzymałość. Sportwatche to jego słabość - w końcu to fan sportów ekstremalnych. W spokojniejszych chwilach gra na swojej ulubionej konsoli.

15 września 2022

Ziemia jest największą planetą skalistą w całym Układzie Słonecznym i jedyną, która pozwala na życie. Jest zamieszkiwana przez tysiące, a nawet miliony gatunków w tym także przez człowieka. Ostatnie lata wyjątkowo pokazują nam, jak bardzo zaniedbaliśmy nasz wspólny i jedyny dom. Na przestrzeni czasu skutki różnego rodzaju działalności człowieka zaczęły wpływać negatywnie na nasz klimat, powoli go zmieniając. Wypalanie i wycinanie lasów, nadmierna produkcja plastiku i różnego rodzaju zanieczyszczenia przybliżają nas do katastrofy klimatycznej. Co możemy zrobić, żeby temu zapobiec? Między innymi brać przykład z marki Ciga Design i uświadamiać każdego o konieczności ochrony naszej planety! Dowiedz się, czym zaimponowała nam manufaktura oraz jak zacząć dbać o Ziemię! Razem możemy więcej!

 

mechanizm Ciga Design Blue Planet

 

Ochrona planety z Ciga Design Blue Planet – zjawiskowe nowości!

Uświadamianie zarówno siebie, jak i innych jest niezwykle ważne w procesie ochrony naszej planety. Ciga Design zdecydowała się na stworzenie niezwykłego modelu Blue Planet, który wyróżnia się tarczą z oceanami i lądami, tworzącymi prawdziwą replikę kuli ziemskiej. Zegarki Blue Planet posiadają pierścień godzinowy oraz pierścień minutowy, który obraca się o 360° zgodnie z technologią „Asynchronous-Follow” tym samym umożliwiając komfortowe i niezwykle intuicyjne odczytanie godziny. Te wyjątkowe zegarki sprawdzą się wśród miłośników proekologicznego podejścia i fascynatów geografii. Modele Ciga Design Blue Planet zapewniają wygodę codziennego noszenia za sprawą koperty wykonanej z lekkiego, trwałego tytanu oraz gumowego paska. Ten wysokiej jakości dodatek naprawdę robi wrażenie, a przy tym przypomina nam o niezwykle ważnym znaczeniu dla ludzkości kuli Ziemskiej.

 

zegarek Ciga Design Blue Planet

 
 

Bierz przykład z Ciga Design – postaw na ochronę planety!

Ciga Design zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie za sprawą promowania ekologicznego podejścia, które obecnie jest niezwykle ważne i godne naśladowania. Jak brać przykład z marki? Nie trzeba posiadać dużej firmy, aby móc wprowadzać działania wspomagające ochronę planety. Pamiętajmy, że jeśli każdy dołoży od siebie cegiełkę, można stworzyć coś niesamowitego. Dlatego postawmy na torby wielorazowego użytku, zrezygnujmy z kupowania jednorazowych reklamówek! Warto także zwrócić uwagę na ilość zużywanej wody, czy prądu – jeśli nie potrzebujesz włączonego światła w danym momencie, po prostu je wyłącz. Segreguj śmieci! To naprawdę nie wymaga wiele, wystarczy wrzucić dane opakowanie do odpowiedniego pojemnika. Jeśli wybierasz się do sklepu, który jest stosunkowo blisko, zrezygnuj z samochodu, podjedź komunikacją miejską lub rowerem – taka aktywność fizyczna także świetnie wpłynie na Twoje zdrowie. Pamiętaj, że nie musisz wprowadzać tego wszystkiego od razu, możesz z dnia na dzień zacząć stawiać małe kroki. Przyjdzie taki dzień, kiedy te czynności staną się Twoim przyzwyczajeniem i codziennością. Nie zapomnij także o uświadamianiu swoich bliskich! Bądź jak Ciga Design, postaw na podejście ekologiczne i chroń naszą planetę!

Zegarek Ciga Design Blue Planet promujący ochronę planety już jest dostępny! 

Jeśli zainteresował Cię zegarek Ciga Design Blue Planet koniecznie zajrzyj na naszą stronę Fabrykazegarków.pl! Te zjawiskowe modele już są dostępne i czekają na swojego nowego właściciela, którym możesz być właśnie Ty. Nie zapomnij także o braniu przykładu z marki Ciga Design i promowaniu ochrony planety!


Iwo Białek

Iwo doszczętnie prześwietli każdy zaawansowany model zegarka - przetestuje każdą funkcję i nie będzie miał litości, sprawdzając ich wytrzymałość. Sportwatche to jego słabość - w końcu to fan sportów ekstremalnych. W spokojniejszych chwilach gra na swojej ulubionej konsoli.

Inne wpisy tego autora

Junghans

Lotniczy zegarek solarny? Poznaj nowości od Junghans

Zegarek lotniczy z napędem solarnym? Poznaj wyjątkowe nowości od marki Junghans i dowiedz się, jak producent działa na rzecz ekologii.
Czytaj dalej

Swatch

Kultowe anime w nowej kolekcji zegarków Swatch Dragon Ball Z

Oto gratka dla każdego fana anime! Poznaj wyjątkową serię zegarków Swatch Dragon Ball Z, która składa się z 7 zegarków z motywem kultowych postaci tego tytułu.
Czytaj dalej

Epos

Epos – historia niezwykłej pasji

Epos to jedna z tych szwajcarskich marek, które cieszą się uznaniem zarówno klientów, jak i środowiska branżowego. Jest wierna idei tworzenia niezwykłych zegarków mechanicznych. Zegarki marki Epos charakteryzuje precyzja i niezawodność!
Czytaj dalej

Traser

Traser na szkoleniu ratowniczo-taktycznym SpecMedicalOPS

traser® są taktycznymi zegarkami, które spełniają rygorystyczne wojskowe normy MIL-PRF. Sprawdź, jak sobie poradziły na szkoleniu z ratownictwa taktycznego organizowanego przez SpecMedicalOPS.
Czytaj dalej

Poradniki

Triathlon – czy istnieje idealny zegarek do tej aktywności? Przekonaj się sam!

Triathlon jest sportem łączonym, dlatego wybór odpowiedniego zegarka sportowego jest naprawdę trudny. Jaki smartwatch wybrać?
Czytaj dalej

Tissot

Nowa odsłona kultowych zegarków Tissot PRX

Marka Tissot przygotowała dla nas mnóstwo nowości. Zegarki damskie, złote, jak i z chronografem. Sprawdź razem z nami, czym tym razem nas zaskoczy!
Czytaj dalej
Pokaż wszystkie