Promocja I Kup wybrany zegarek Timex i odbierz plecak New Balance!

Promocja I Kup wybrany zegarek Timex i odbierz plecak New Balance!

21 listopada 2018

Czy wiecie, co wyróżnia markę zegarków Timex? Ich charakterystyczny, amerykański styl, wzbogacony o tamtejszą dokładność i pieczołowitość, z jaką wykonuje się ważne i piękne przedmioty. Nic więc dziwnego, że do Timexa dołączyła niedawno marka New Balance i dzięki współpracy, Timex mógł zainteresować klientów czymś zupełnie nowym.

Timex i New Balance w wyjątkowej promocji 

Kooperacja Timex i New Balance zaowocowała jedyną w swoim rodzaju okazją, by zdobyć dwa produkty tych producentów naraz – decydując się na wybrany model zegarka Timex, otrzymasz także wysokiej jakości plecak New Balance w cenie zegarka! Jest to wyjątkowa możliwość, by świetnie połączyć sportowe pasje i razem ze sportowym zegarkiem Timex otrzymać jeszcze plecak, który z pewnością przyda się podczas długich treningów z dala od domu. 

Jak go otrzymać? To bardzo proste! Wśród zegarków Timex znajdują się modele, oznaczone hasłem "+ PLECAK NEW BALANCE" – wystarczy zakupić taki zegarek, by otrzymać markowy plecak w cenie zegarka. Okazja ta jest wyjątkowa i ograniczona czasowo – obowiązuje do wyczerpania zapasów, a zważając na ogromną popularność zegarków Timex, warto skorzystać z niej jak najszybciej!


Warunki promocji

Promocja zaczyna się 3 grudnia. Do wybranych, oznaczonych na stronie specjalną etykietą, zegarków Timex, w cenie zegarka dołączamy oryginalne plecaki New Balance. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów plecaków promocyjnych New Balance. W przypadku zwrotu zegarka do sklepu, zwrotowi polega również plecak promocyjny New Balance. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest brak widocznych śladów użytkowania produktów, w tym także plecaka promocyjnego New Balance. Kupującemu nie przysługuje ekwiwalnent z tytułu rezygnacji z promocyjnego plecaka New Balance. Dołączony plecak promocyjny New Balance nie podlega procedurze reklamacyjnej i gwarancji. 


Timberland

Kubek gratis do każdego zegarka Timberland!

Kupując zegarek marki Timberland dostaniesz kubek o wartości 59 zł w prezencie!
Czytaj dalej

Porady

Kompas w zegarku. Dlaczego jest ci potrzebny?

Czym jest kompas i do czego jest on potrzebny w zegarku? Jakie zegarki mają kompas? Jaki zegarek z kompasem wybrać? Na te wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź w moim wpisie!
Czytaj dalej

Newsy

Wybierz najlepszy sklep i wygrywaj nagrody od Ceneo!

Wybierz najlepszy sklep internetowy w Polsce! Zagłosuj na Fabrykazegarkow.pl w plebiscycie Zaufane Opinie Ceneo. Masz szansę na wygranie cennych nagród!
Czytaj dalej

Porady

Tracker w smartwatchu - obserwuj swój progres

Jeżeli potrzebujesz dodatkowej motywacji i miarodajnych, widocznych gołym okiem efektów smartwatch wyposażony w trackery jest produktem, który z pewnością Cię usatysfakcjonuje.
Czytaj dalej

Promocje

-15% na zegarki Eberhard z kolekcji Scafograf!

Już teraz przy zakupie zegarka Eberhard Scafograf możesz skorzystać z rabatu 15% ze specjalnym kodem rabatowym Scafo15!
Czytaj dalej

Rozmaitości

Motosport jako inspiracja w tworzeniu zegarków

Szukasz inspirujących projektów? Znudziły ci się banalne, tradycyjne zegarki? Wybierz zegarek odzwierciedlający twoja motoryzacyjną pasję. Z nim na pewno się wyróżnisz!
Czytaj dalej