Promocja | Kup zegarek Versace i odbierz oryginalny długopis!

Promocja | Kup zegarek Versace i odbierz oryginalny długopis!

23 września 2019

Akcja zakończona! Zapraszamy do sprawdzenia naszych aktualnych promocji

Weź udział w specjalnej promocji! Kup zegarek VERSACE i odbierz oryginalny długopis o wartości 990zł w komplecie!

Kup zegarek VERSACE - odbierz długopis!

Mamy specjalną ofertę dla wielbicieli wielkiej mody! Tylko teraz do zegarków VERSACE dodajemy w prezencie oryginalne długopisy tej marki! Oferta bardzo limitowana - trwa tylko do wyczerpania zapasów długopisów promocyjnych! Spieszcie się! 

Warunki promocji

Promocja organizowana jest przez sklep Fabrykazegarkow.pl, którego właścicielem jest firma 57 Concepts Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą przy Al. Witosa 31/108 Warszawa 00-710 zwanym dalej organizatorem. Czas trwania promocji: od 23 IX 2019 do wyczerpania zapasów.

Zasady - promocja „VERSACE – długopis w prezencie” skierowana jest do wszystkich klientów naszego sklepu, którzy w okresie trwania promocji kupią zegarek VERSACE. Promocja dotyczy oryginalnych długopisów VERSACE o wartości 990zł każdy, które są dodawane do zegarka VERSACE zakupionego w okresie trwania promocji. Długopisy dodawane są nieodpłatnie, w cenie zakupionego towaru. Prezenty pakowane są losowo – oznacza to, że uczestnik Promocji nie ma możliwości wyboru spośród dodawanych długopisów.

Promocja Versace długopisy

Aby wziąć udział w promocji, należy wybrać zegarek VERSACE oznaczony hasłem "+ DŁUGOPIS" i zakupić go na stronie Fabrykazegarkow.pl. W przypadku ewentualnego zwrotu zegarka, wraz z nim należy zwrócić długopis. W przeciwnym razie, niedostarczenie długopisu będzie skutkowało obniżeniem zwrotu za zegarek. Prezent nie podlega indywidualnej wymianie, ani warunkom zwrotu na zasadach opisanych na stronie: https://zegarownia.pl/mozliwosc-zwrotu. Długopis nie podlega gwarancji producenta. 

Wzięcie udziału w Promocji tj. zakupienie zegarka VERSACE w okresie trwania promocji jest tożsame z wyrażeniem zgody na warunki niniejszego Regulaminu. Wszelkie spory pomiędzy Uczestnikiem, a Organizatorem będą rozstrzygane przez sąd powszechny właściwy dla siedziby Organizatora. Dokumentem określającym zasady Promocji jest regulamin dostępny w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej https://zegarownia.pl/promocja-versace-dlugopis-w-prezencie. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem ostateczną decyzję podejmuje Organizator. We wszystkich sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy obowiązującego prawa polskiego.

Versace Fabryka zegarków promocja


Timberland

Kubek gratis do każdego zegarka Timberland!

Kupując zegarek marki Timberland dostaniesz kubek o wartości 59 zł w prezencie!
Czytaj dalej

Porady

Kompas w zegarku. Dlaczego jest ci potrzebny?

Czym jest kompas i do czego jest on potrzebny w zegarku? Jakie zegarki mają kompas? Jaki zegarek z kompasem wybrać? Na te wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź w moim wpisie!
Czytaj dalej

Newsy

Wybierz najlepszy sklep i wygrywaj nagrody od Ceneo!

Wybierz najlepszy sklep internetowy w Polsce! Zagłosuj na Fabrykazegarkow.pl w plebiscycie Zaufane Opinie Ceneo. Masz szansę na wygranie cennych nagród!
Czytaj dalej

Porady

Tracker w smartwatchu - obserwuj swój progres

Jeżeli potrzebujesz dodatkowej motywacji i miarodajnych, widocznych gołym okiem efektów smartwatch wyposażony w trackery jest produktem, który z pewnością Cię usatysfakcjonuje.
Czytaj dalej

Promocje

-15% na zegarki Eberhard z kolekcji Scafograf!

Już teraz przy zakupie zegarka Eberhard Scafograf możesz skorzystać z rabatu 15% ze specjalnym kodem rabatowym Scafo15!
Czytaj dalej

Rozmaitości

Motosport jako inspiracja w tworzeniu zegarków

Szukasz inspirujących projektów? Znudziły ci się banalne, tradycyjne zegarki? Wybierz zegarek odzwierciedlający twoja motoryzacyjną pasję. Z nim na pewno się wyróżnisz!
Czytaj dalej