Rozpoczynamy siatkarski mundial – zegarki dla kibica

11-09-2018

Już w środę polscy siatkarze zagrają swój pierwszy mecz na Mistrzostwach Świata 2018. Reprezentacja Polski stoi przed nie lada wyzwaniem, gdyż broni tytułu zdobytego 4 lata temu. Czy uda im się zwyciężyć? Wszyscy na to liczymy i kibicujemy! Do dopingowania trzeba się jednak przygotować. Dziś prezentujemy 5 zegarków idealnych dla każdego kibica. Z nimi wspieranie polskich siatkarzy będzie dużo przyjemniejsze!

Co powinien mieć zegarek dla kibica?

Pewnie nigdy nie zastanawialiście się nad tym, jaki zegarek byłby idealny dla osoby dopingującej sportowców. Jednak mając model wyposażony w odpowiednie funkcje z pewnością docenilibyście go, gdyby przydał wam się w ważnym momencie. Technologie i dodatkowe komplikacje w zegarkach, które szczególnie przypadną do gustu kibicom to m.in. GPS, pulsometr, kalendarz czy połączenie ze smartfonem. Dlaczego mogą się okazać przydatne? Przekonajcie się!

Pulsometr ma mecz pełen emocji

Mecze siatkarzy dostarczają wielu emocji. Niejednokrotnie jedna akcja decyduje o tym, czy drużyna będzie walczyć o medale czy przyjdzie jej pożegnać się z turniejem. To trudne momenty dla kibica, szczególnie takiego ze słabym sercem. Dla kogoś takiego idealny będzie zegarek wyposażony w pulsometr, który na bieżąco będzie pokazywał aktualne tętno i zaalarmuje, jeśli stanie się ono zbyt wysokie. Jednym z modeli zapewniającym takie bezpieczeństwo jest TomTom Runner 3 Cardio + Music 1RKM.001.02.

Zegarek TomTom Runner 3 Cardio Music 1rkm.001.02

Powiadomienia zapisane w kalendarzu przypomną o rozpoczęciu meczu

Nawet najbardziej zapalony kibic może czasem zapomnieć o godzinie rozpoczęcia sportowego spotkania. Wtedy przydaje się zegarek połączony ze smartfonem, który wyświetli przypomnienie zapisane w kalendarzu. Dodatkowo, smartwatch będzie odpowiedni również dla wyjątkowo zajętych kibiców, którzy nie mogą śledzić na żywo wszystkich spotkań narodowej drużyny. Dzięki komunikacji z telefonem poprzez Bluetooth istnieje możliwość otrzymywania powiadomień na bieżąco o przebiegu meczu. Taką możliwość dają m.in. modele smartwatchy od Tommy Hilfiger (na zdjęciu kolejno: 179140617914051781831).

Smartwatch TH 24/7

GPS aby odnaleźć drogę do hali

Kibic często podąża za swoją drużyną w najdalsze zakątki świata. Liczba kilometrów nie ma dla niego znaczenia, liczy się wsparcie dla graczy. Jednak podróżowanie w nieznane wcześniej miejsca sprawia, że potrzebna bywa dobra nawigacja, aby bez przeszkód trafić do celu, czyli zazwyczaj do siatkarskiej hali lub na piłkarski stadion. Wtedy z pewnością przyda się odbiornik GPS wbudowany w zegarek – wygodnie i szybko poprowadzi zagubionego kibica do konkretnego punktu. Świetnie sprawdzą się w tym celu modele fińskiej marki Suunto, np. Suunto Spartan Sport Wrist HR Copper Special Edition SS023310000.

Zegarek Suunto Spartan Sport Wrist HR Copper Special Edition SS023304000

Stylizacja na mecz, czyli wygląd ma znaczenie

Na mecz narodowej drużyny kibic powinien przyjść odpowiednio ubrany. Biało-czerwona koszulka i szalik to pozycje obowiązkowe, ale warto dopełnić stylizację również pasującym zegarkiem. Biały czy czerwony? Wybór jest duży i każdy kibic, niezależnie od płci czy wieku, znajdzie coś dla siebie. Zegarek w barwach narodowych będzie się pięknie prezentował podczas częstego klaskania w dowód uznania dla udanych akcji Reprezentantów Polski.

Przykładowe modele: Ice-Watch Ice Sixty Nine 007267, Lacoste L1212 2010762, Ice-Watch Ice Loulou 007240.

Zegarki biało-czerwone Ice Watch Lacoste

Wybierz zegarek siatkarza – wyjątkowy styl od G-Shock

Siatkarze w czasie meczów ze zrozumiałych względów nie mogą nosić zegarków. Jednak „po godzinach” często na ich nadgarstkach pojawiają się czasomierze i to te wyjątkowo charakterystyczne. Niedającego się przeoczyć białego G-Shocka nosi często drugi trener naszej siatkarskiej reprezentacji – Michał Mieszko Gogol. Fanem japońskiej marki niedawno okazał się również środkowy bloku - Piotr Nowakowski, który swoją obecnością uświetnił jedną z imprez #35GSHOCK.

Piotr Nowakowski impreza #35gshock źródło: facebook.com/G.SHOCK.Polska

Zegarek może się okazać bardzo przydatnym gadżetem dla kibica. Trzeba tylko wybrać odpowiedni model. Kibicujmy razem naszym Mistrzom Świata i trzymajmy kciuki, aby ten zaszczytny tytuł pozostał w ich rękach!

średnia ocena: 0.0