Vostok Europe - kobieca doskonałość!

08-06-2018

Wśród licznych damskich zegarków wyróżniających się kryształkami, zdobieniami oraz zaskakującym designem, odnaleźć można również te, które przeznaczone są dla nieco bardziej wymagających kobiet. Tych, dla których zegarek to nie tylko praktyczna ozdoba, lecz również wygodny i niezawodny kompan wypraw oraz codziennych aktywności. W trosce o zaspokojenie potrzeb tej grupy użytkowniczek, marka Vostok wypuściła na rynek damski model Vostok Europe Benediktas Vanagas Black Edition Ladies Chronograph - dla aktywnych i pewnych siebie kobiet.

Vostok Europe - sportowe inspiracje

Model Vostok Europe VK64-515C395 jest zegarkiem, który spodoba się w szczególności tym paniom, które blisko związane są ze sportem. Fanki wyścigów samochodowych z pewnością ucieszą się z faktu, iż model powstał we współpracy z litewskim kierowcą rajdowym - Benediktasem Vanagasem, a tarcza sygnowana jest jego nazwiskiem.

Vostok Europe

Niezwykła funkcjonalność damskich zegarków Vostok Europe

Każda aktywna kobieta, która z czasomierzem lubi wybrać się na trening lub chciałaby, aby ten towarzyszył jej w codziennych obowiązkach, doceni wygodę i funkcjonalność modelu Vostok Europe VK64-515C395. Posiada on wymienne paski - skórzane oraz silikonowe, które nie obcierają i zwiększają komfort użytkowania czasomierza. Mechanizm kwarcowy, który stanowi serce zegarka, jest precyzyjny i niezawodny, a analogowy datownik i tarcze sekundnika oraz czasu dobowego zaspokoją podstawowe potrzeby. Czego chcieć więcej?

Vostok Europe

Sportowa elegancja, czyli niezawodny design zegarków Vostok

Oprócz niezawodności w działaniu nie można pominąć faktu, że to, jak prezentuje się wybrany przez nas czasomierz, jest równie istotne. Zastosowane materiały, takie jak wysokiej jakości skóra, hipoalergiczna stal szlachetna oraz elastyczne i odporne na zarysowania szkiełko mineralne, stanowią o wysokiej jakości czasomierza. Dzięki temu wiemy, że model będzie towarzyszył nam przez wiele lat, nie tracąc ani na precyzji, ani na prezencji. Czarny kolor, w którym został wykonany zegarek, koresponduje z ciekawą tarczą czasomierza - wzorami, które nadają wrażenie trójwymiarowości.

 

Czy Vostok Europe z kolekcji Benediktas Vanagas jest dla Ciebie? Zdecydowanie! Zaufaj nam i przekonaj się sama.

średnia ocena: 0.0