Wspinaj się i zdobywaj świat z Casio PROTREK!

11-05-2018

Zegarki PROTEK od słynnej, japońskiej firmy Casio są jednymi z najczęściej wybieranych czasomierzy. Są wygodne, solidne oraz wypełnione najróżniejszymi funkcjami, które sprawdzą się nawet w najcięższych warunkach. Nic dziwnego, że tak często wybierane są przez wspinaczy - ludzi, którzy potrzebują niezawodnego wsparcia.

Dlaczego warto wybrać Casio PROTREK?

Będąc osobą aktywną, która większość swojego wolnego czasu lubi spędzać w terenie - trenując, czy właśnie wspinając się na najróżniejsze szczyty, nie dziwi fakt, że niezbędny jest sprzęt, który usprawni realizację naszego hobby. Dla wspinaczy przydatne okażą się nie tylko lina, czekan lub raki, lecz również funkcjonalny czasomierz, który wskaże wysokość ciśnienia, wschód i zachód słońca oraz będzie odporny nawet na niskie temperatury.

Grafika Orient

Casio PROTREK - prekursor nowej ery

Zegarki PROTREK wyróżniają się szczególnym rozwinięciem technologicznym, a sama firma Casio stawia na stały rozwój oraz wprowadzanie innowacji, które jeszcze bardziej ułatwiają codzienne funkcjonowanie użytkowników zegarków Casio. Coraz popularniejszy mechanizm solarny zapewnia niezawodność zegarków PROTREK, a wskaźnik poziomu naładowania informuje, gdy zegarek zbyt długo znajdował się w cieniu. Ciekawymi funkcjami są przede wszystkim przycisk blokady, czyli zabezpieczenie przed przypadkową zmianą trybu pracy oraz funkcje ruchu wskazówki - jednym przyciskiem spowodować można ruch wskazówek, które ukazują całą tarczę, ułatwiając wgląd w dostępne na niej wskaźniki i wyświetlacze. Pełna funkcjonalność!

Casio PROTREK, czyli niezawodna pomoc podczas wspinaczki

Czytając opis zegarka PROTREK, można zastanawiać się dlaczego właśnie czasomierz z tej serii powinien towarzyszyć nam podczas wyprawy. Odpowiedź jest prosta: funkcje zegarków Protrek dopasowane są do wspinaczek, a ich rozpiętość cenowa sprawia, że są w zasięgu ręki klientów, którzy sięgają po produkty z najróżniejszych półek cenowych.

Grafika Orient

Casio PROTREK PRW-2500-1ER

Wyposażony w mechanizm solarny, zegarek PROTREK PRW-2500-1ER jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie modeli z tej serii. Podstawowe funkcje, takie jak czas światowy czy stoper, zostały uzupełnione o mniej spotykane usprawnienia, takie jak: Waveceptor - odbiornik sygnału radiowego, podwójny illuminator - podświetlenie nie tylko analogowej, lecz również cyfrowej tarczy zegarka i wysokościomierz, który wskazuje do 10 000 metrów nad poziomem morza.

Casio PROTREK SGW-600H-1BER

Dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze wspinaczką lub mają do dyspozycji mniejszą ilość pieniędzy, które mogliby przeznaczyć na zakup zegarka, idealną propozycją będzie zegarek Casio PROTREK SGW-600H-1BER. Choć dostępny jest w o wiele niższej cenie niż wyżej przedstawiony model, nie umniejsza mu pod względem ilości funkcji, a jakość jego wykonania jest równie godna uwagi. Posiadający wodoszczelność ustaloną w klasie 100 metrów, zegarek wyposażony został także we wskaźnik czasu podwójnego (dual time), termometr (od - 10 do +60 st. celsjusza) oraz kompas wskazujący magnetyczny biegun północny.

Wybór zegarków PROTREK jest jeszcze większy - różnią się one ilością oraz rodzajem funkcji, a także wyglądem i materiałami, z których zostały wykonane. Każdy wspinacz znajdzie wśród nich coś dla siebie. Zegarki Casio wspięły się na wyżyny technologiczne, teraz to Ty wspinaj się z ich pomocą!

W kategorii: CASIO ,