ZEGARKI JACOB JENSEN

ZEGARKI JACOB JENSEN

. Marka Jacob Jensen powstała w uznanym i docenianym na całym świecie , skandynawskim biurze projektowym Jacob Jensen Design. To zegarki o prostych liniach i czytelnych tarczach. Główną role gra estetyka oraz przyjazne dla użytkownika formy. Czasomierze wykonywane są z dbałością o detale. Do produkcji używane są jedynie materiały wysokiej jakości, takie jak stal szlachetna, naturalna skóra czy szafir, z którego wytwarzane są odporne na uszkodzenia szkiełka. Za dokładną pracę zegarków odpowiadają bardzo popularne szwajcarskie mechanizmy Ronda. Wszystkie oferowane modele zegarków objęte są 2 letnią gwarancją.

 

     Każdy z zegarków wywodzących się z marki JJ jest niepowtarzalny w swoim rodzaju. Ciężko znaleźć podobne wzornictwo i deasing wśród innych marek zegarów. Marka Jacob Jensen wybierana jest najczęściej przez osoby szukających niepowtarzalny, pięknych przedmiotów o prostych liniach. Jednocześnie przez swoją unikalność każdy z zegarków bardzo zwraca na siebie uwagę, ponieważ niepodobne są do wzornictwa, które można spotkać wśród najpowszechniejszych, światowych marek.

 

     Jacob Jensen Design to studio projektowe założone przez Duńczyka Jacoba Jensena a rozwinięte przez jego syna Timothiego Jacoba Jensona. Główny styl biura to połączenie dwóch głównych nurtów dwudziestowiecznego designu. Z jednej strony europejski, tradycyjny Bauhaus z minimalistycznym „mniej znaczy więcej” a z drugiej, modernistyczna „ forma podąża za funkcjonalnością”. Takie połącznie sprawia, że produktu wytwarzane przez biuro nabierają ponadczasowej, uniwersalnej formy.

Autoryzowany sklep JACOB JENSEN✔ Dostawa kurierem GRATIS ✔ Największy wybór zegarków ✔ Dostępność ★ NAJNIŻSZA CENA ★

Nie znaleziono pasujących produktów.