Autoryzowany Sklep Fabryka Zegarków

Gwarancja Oryginalności

Wszystkie oferowane przez nas zegarki są nowe, w 100% oryginalne i pochodzą z legalnych źródeł.

Nasz sklep Fabrykazegarkow.pl to największy sklep internetowy z zegarkami w Polsce. Współpraca z dziesiątkami dystrybutorów oraz producentów z kraju i ze świata jest dla nas priorytetem - każdy nasz dostawca jest starannie weryfikowany przed rozpoczęciem współpracy, a każdy sprowadzony zegarek poddawany kontroli jakości. Wszystko to po to, byś Ty jako nasz Klient otrzymał dokładnie to, co zamawiasz: nowy, oryginalnie zapakowany produkt pozbawiony wad i usterek. Nasze zegarki:

 • pochodzą bezpośrednio od producentów i dystrybutorów z całego świata,
 • posiadają ważną kartę gwarancyjną na terenie Polski,
 • posiadają dołączoną instrukcję obsługi,
 • dostarczane są w oryginalnym opakowaniu producenta.

Każdy producent posiada swój własny oryginalny wygląd gwarancji, opakowania czy też instrukcji obsługi.

Rekomendujemy zakup zegarków tylko i wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, takich jak nasz sklep - Fabrykazegarkow.pl. Kupując u nas, masz 100% pewności otrzymania oryginalnego produktu wraz z pełną gwarancją producenta, dokumentacją, a wszystko to zapakowane w oryginalne opakowanie.

Bądź ostrożny

Dokładnie sprawdzaj źródło, z którego pochodzą kupowane przez Ciebie zegarki - wiele sklepów internetowych oferuje produkty nieznanego pochodzenia. Zdarza się również, że niektóre sklepy wystawiają oferty z zegarkami, które są replikami lub podróbkami. Sklepy te najczęściej wystawiają swoje produkty po okazyjnie niskich cenach, często nie dostarczając Klientowi ważnej karty gwarancyjnej, instrukcji obsługi czy dowodu zakupu.

Kupując na Fabrykazegarkow.pl, zyskujesz pewność, że:

 • dostarczymy Ci nowy, oryginalny towar zapakowany w oryginalne opakowanie,
 • dostarczymy Ci komplet dokumentów takich jak: dowód zakupu, gwarancja w języku polskim i instrukcja obsługi (jeśli dany model ją posiada),
 • pomożemy Ci w przypadku problemów serwisowych - niezależnie od tego, kto jest gwarantem kupionego przez Ciebie zegarka. W razie problemów skontaktuj się bezpośrednio z nami (Biuro Obsługi Klienta) - na pewno Ci pomożemy w uzyskaniu pomocy ze strony Gwaranta!

Certyfikowani sprzedawcy

Wysoka jakość produktów idzie w naszym sklepie w parze z poziomem obsługi. Certyfikowani sprzedawcy każdego dnia dbają o to, aby Twoje doświadczenie zakupowe było udane i satysfakcjonujące. Możesz zgłosić się do nich z prośbą o pomoc przy wyborze lub gdy potrzebujesz profesjonalnej, wyczerpującej porady na tematy związane z zegarkami.


Oficjalny sprzedawca - autoryzowany i certyfikowany retailer marek: Tissot, Certina, Swatch

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą zegarków marek Tissot, Certina oraz Swatch w sprzedaży online za pośrednictwem strony internetowej sklepu www.fabrykazegarkow.pl

 
Oficjalny sprzedawca Tissot, Certina, Swatch

Fabrykazegarkow.pl czyli Suunto Premium Partner

Z przyjemnością informujemy, że Fabrykazegarkow.pl dołączyła do elitarnego grona Suunto Premium Partnerów, otwierając nowy rozdział w historii naszej współpracy z tą wyjątkową marką.

Co to znaczy być Premium Partnerem Suunto?

  • Gwarancja profesjonalnej obsługi: Jako Suunto Premium Partner, Fabrykazegarkow.pl gwarantuje dostęp do certyfikowanych doradców i specjalistów, którzy zapewniają nie tylko profesjonalną obsługę, ale również szeroką wiedzę o produktach marki Suunto.
  • Ekskluzywny dostęp do produktów Suunto: Oferujemy naszym klientom najnowsze kolekcje i modele zegarków Suunto, zapewniając produkty najwyższej jakości prosto od producenta.
  • Kompleksowa opieka posprzedażowa: Fabrykazegarkow.pl zapewnia pełne wsparcie posprzedażowe, od obsługi reklamacji po serwisowanie i konserwację zegarków, co sprawia, że każdy zakup w naszym sklepie jest bezpieczny i satysfakcjonujący.
  • Korzystne ceny i dodatkowe benefity: Bycie członkiem Klubu Premium Fabrykazegarkow.pl oznacza dostęp do specjalnych ofert, promocji i wydarzeń dla naszych klientów.
 
Suunto Premium Partner