Przedstawiamy ofertę kart i bonów podarunkowych, dzięki którym zrobisz miłą niespodziankę komuś bliskiemu lub nagrodzisz swoich pracowników. Voucher prezentowy to doskonały pomysł na prezent, jeśli nie znasz dokładnych preferencji obdarowywanej osoby, ale chcesz pokazać, że ciepło o niej myślisz. Odkryj potencjał kart podarunkowych!

czytaj dalej
Kategorie Zamknij
Filtry Zamknij
Cena [zł]
-

Karty i bony podarunkowe

Korzyści karty podarunkowej to rozwiązanie problemu z wyborem i gwarancja, że osoba, której chcesz sprawić prezent, wybierze sobie to, co podoba jej się najbardziej. Są wygodną i ekspresową opcją, która zdejmuje z Twoich barków konieczność biegania po sklepach i szukania podarunku.

Co to jest karta podarunkowa i jak działa?

Voucher to prosty sposób na prezent. W sklepie Fabryka Zegarków możesz wybrać dostępną wartość karty podarunkowej lub ustalić ją samodzielnie. Oferujemy bony upominkowe w tradycyjnej wersji papierowej, które przychodzą zapakowane w elegancką kopertę, lub e-voucher, który dostajesz na maila do wydruku.

Produkty z tej kategorii nie mają terminu ważności, dlatego osoba obdarowana może wykorzystać kartę podarunkową, kiedy tylko chce. Jeśli nie mieści się w wybranej kwocie, ma możliwość dopłacenia różnicy. Bony podlegają jednorazowej realizacji. Kod karty jest indywidualny dla każdego zamówienia.

Idealny prezent — dla kogo sprawdzi się karta podarunkowa?

Nasz vouchery doskonale sprawdzą się w kilku sytuacjach. Karty czy bony podarunkowe dla pracowników są świetnym pomysłem, aby nagrodzić kogoś za szczególne osiągnięcia czy wysiłek włożony w firmowy projekt. To uniwersalny prezent, a realizacja karty jest szczególnie prosta. Z tego powodu będzie to też dobry podarunek dla kogoś z dalekiej rodziny czy znajomego, z którym widujesz się rzadko i niezbyt dobrze go znasz. I w końcu — są osoby, które nie lubią niespodzianek — voucher na zakupy pozwoli uniknąć niepożądanych zaskoczeń.

Na co można wykorzystać kartę podarunkową?

Za kartę podarunkową kupisz w naszym sklepie naprawdę wiele. Do wyboru masz szeroką ofertę zegarków (zarówno tradycyjnych, jak i smartwatchy), biżuterii, okularów, akcesoriów takich jak paski, rotomaty, pasy HR, pudełka do przechowywania czy etui.

Odkryj potencjał kart podarunkowych

Karty podarunkowe dostępne w sklepie Fabryka Zegarków to krok w stronę Twojego komfortu. Sprawdź naszą ofertę i wywołaj uśmiech na twarzy ważnej dla Ciebie osoby!