Marka Luminox jest jedną z najbardziej cenionych na całym świecie. Tym, co wyróżnia ją na tle innych, jest nie elegancki design, konieczny na bankietach, ale doskonała wytrzymałość oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów. Wszystko po to, aby zegarki mogły być wykorzystywane przez sportowców i osoby aktywne. Co najważniejsze, marka Luminox jest firmą, która od lat zaopatruje żołnierzy wielu armii świata w swoje produkty. To najlepsza rekomendacja dla zegarków tej marki. Z oferty firmy korzystają siły powietrzne, lądowe oraz morskie. Firma dba o to, aby stale udoskonalać swoje produkty. Pomimo wysokiej ceny zegarki te doskonale nadają się do noszenia również na co dzień. Z pewnością przyciągną one uwagę osób aktywnych oraz ceniących trwałość.

czytaj dalej
Kategorie Zamknij
Filtry Zamknij
Szkiełko
Mechanizm
Dostępność
Tarcza - kolor
Szerokość Paska
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Luminox

 1. Zegarek męski Luminox Eco TIDE 8900 Zegarek męski Luminox Eco TIDE 8900
  Darmowa dostawa 24H
  + Oryginalna bandana gratis
  -30%
  2 490,00 zł 1 743,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 743,00 zł

  Luminox Eco TIDE 8900 XS.8902.ECO

  Darmowa dostawa 24H
 2. Zegarek męski Luminox Eco TIDE 8900 Zegarek męski Luminox Eco TIDE 8900
  Darmowa dostawa 24H
  + Oryginalna bandana gratis
  -30%
  2 490,00 zł 1 743,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 743,00 zł

  Luminox Eco TIDE 8900 XS.8903.ECO

  Darmowa dostawa 24H
 3. Zegarek męski Luminox Deep Dive 1550 Zegarek męski Luminox Deep Dive 1550
  Darmowa dostawa 24H
  -30%
  2 690,00 zł 1 883,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 883,00 zł

  Luminox Deep Dive 1550 XS.1567

  Darmowa dostawa 24H
 4. Zegarek męski Luminox Pacific Diver 3120 Zegarek męski Luminox Pacific Diver 3120
  Darmowa dostawanajpóźniej za 3 dni
  3 090,00 zł

  Luminox Pacific Diver 3120 XS.3122

  Darmowa dostawanajpóźniej za 3 dni

Zegarki Luminox to produkty znane ze swojej trwałości, która wynika oczywiście z wysokiej jakości części składowych. Główną grupą docelową producenta są osoby uprawiające sport i żyjące aktywnie. Najlepszą rekomendacją dla Luminoxa jest fakt, że zegarki te są częto używane przez żołnierzy wielu różnych armii. Noszą je zarówno siły powietrzne, jak i lądowe oraz morskie. To doskonała propozycja dla tych, którzy mają wobec zegarka spore wymagania.

Czym wyróżniają się zegarki Luminox?

Dla marki Luminox typowa jest przede wszystkim wielka odporność na warunki zewnętrzne. Wykorzystanie materiałów syntetycznych oraz powłok antyrefleksyjnych sprawia, że zegarki są odporne na uderzenia, zarysowania, działanie wody, wilgoci oraz zmiennych temperatur. Niestraszne im również zmienne warunki atmosferyczne - niskie i wysokie ciśnienie. Marka wykorzystuje doświadczenie wojskowych - na podstawie ich oczekiwań i potrzeb tworzone są kolejne modele, z unowocześnionymi tarczami oraz dodatkowymi funkcjami. Koperty są wykonane ze stali szlachetnej - odpornej na uderzenia i działanie podwyższonego ciśnienia. Odznaczają się wysoką szczelnością, dlatego też można bez obawy używać zegarków podczas nurkowania. Są profilowane w taki sposób, aby ich opływowe kształty nie przeszkadzały w wykonywaniu konkretnych czynności. Szkło zegarka jest szafirowe, dzięki czemu jest silnie odporne na zarysowania. Zostało pokryte powłoką antyrefleksyjną, dzięki czemu bez problemu można odczytać godzinę podczas przebywania pod wodą czy też w silnym słońcu, np. podczas jazdy na rowerze.

Niezwykła funkcjonalność zegarków Luminox

Warto dodać, iż zegarki te są wodoodporne i wodoszczelne - producent określa parametry konkretnych modeli samodzielnie. Warto zwracać uwagę na te wartości. Na specjalną uwagę zasługują tarcze zegarków Luminox. Posiadają one najczęściej klasyczne wskazówki, jednak same zegarki wyposażone są w liczne funkcje dodatkowe, między innymi chronograf i kalendarz. Dzięki eleganckiej tarczy orz możliwości ustawiania stopera zegarki doskonale nadają się do odmierzania czasu podczas zawodów czy samodzielnych treningów. Zarówno tarcze, jak i wskazówki utrzymane są w kontrastowych kolorach, dzięki czemu nie ma trudności z odczytaniem godziny czy innych parametrów.

Paski zegarków marki Luminox są wytwarzane z różnorodnych materiałów - króluje stal szlachetna, która doskonale przylega do nadgarstka i nie powoduje obtarć. Innym typem są te tworzone z gumy i tworzyw - są one przeznaczone specjalnie dla miłośników sportów wodnych. Ściśle przylegają do skóry i utrzymują zegarek w jednej pozycji. Gumowe paski odznaczają się również sporą elastycznością - są odporne na odkształcenia.

Wskazówki zegarków Luminox i ich indeksy pokryte są trytem, który zapewnia świecenie w ciemności bez konieczności naświetlania promieniami słonecznymi.