ZEGARKI LUMINOX

ZEGARKI LUMINOX

Marka Luminox jest jedną z najbardziej cenionych na całym świecie. To, co wyróżnia ją od innych jest jednak nie elegancki design, konieczny na bankietach, ale doskonała wytrzymałość oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów. Wszystko po to, aby mogły być wykorzystywane przez sportowców i osoby aktywne. Co najważniejsze, marka Luminox jest firmą, która od lat zaopatruje żołnierzy wielu armii świata w swoje produkty. To najlepsza rekomendacja dla zegarków tej marki. Z oferty firmy korzystają siły powietrzne, lądowe oraz morskie. Firma dba o to, aby stale udoskonalać swoje produkty. Pomimo wysokiej ceny zegarki te doskonale nadają się do noszenia również na co dzień. Z pewnością przyciągną one uwagę osób aktywnych oraz ceniących trwałość.

 

     Co wyróżnia zegarki marki Luminox? Przede wszystkim wielka odporność na warunki zewnętrzne. Wykorzystanie materiałów syntetycznych oraz powłok anty refleksyjnych Dzięki temu zegarki są odporne na uderzenia, zarysowania, działanie wody, wilgoci, zmiennych temperatur. Zegarki te powinny być również odporne na zmienne warunki atmosferyczne - niskie i wysokie ciśnienie. Marka wykorzystuje również doświadczenie wojskowych - na podstawie ich oczekiwań i potrzeb tworzone są kolejne modele, z unowocześnionymi tarczami oraz dodatkowymi funkcjami. Zegarki te posiadają koperty stworzone ze stali szlachetnej - są one odporne na uderzenia, działanie podwyższonego ciśnienia. odznaczają się wysoką szczelnością, dlatego też można bez obawy używać je podczas nurkowania. Koperty są profilowane w taki sposób, aby ich opływowe kształty nie przeszkadzały w wykonywaniu konkretnych czynności. Szkło zegarka jest szafirowe, dzięki czemu jest silnie odporne na zarysowania. Co ważniejsze, zostało ono pokryte powłoką anty refleksyjną, dzięki czemu bez problemu można odczytać godzinę podczas przebywania pod wodą czy też w silnym słońcu, np. podczas jazdy na rowerze.

 

     Warto dodać, iż zegarki te są wodoodporne i wodoszczelne - producent określa parametry konkretnych modeli samodzielnie. Warto zwracać uwagę na te wartości. Na specjalną uwagę zasługują tarcze zegarków Luminox. Posiadają one najczęściej klasyczne wskazówki, jednak same zegarki wyposażone są w liczne funkcje dodatkowe - może być to chronograf – stoper, kalendarz .Dzięki eleganckiej tarczy orz możliwości ustawiania stopera zegarki doskonale nadają się do odmierzania czasu podczas zawodów czy samodzielnych treningów. Zarówno tarcze jak i wskazówki utrzymane są w kontrastowych kolorach, dzięki czemu nie ma trudności z odczytaniem godziny czy innych parametrów.

 

    Paski zegarków marki Luminox są wytwarzane z różnorodnych materiałów - króluje stal szlachetna, która doskonale przylega do nadgarstka i nie powoduje obtarć. Innym typem bransolety są te tworzone z gumy i tworzyw sztucznych - są one przeznaczone specjalnie dla miłośników sportów wodnych. Bransoleta ściśle przylega do skóry i utrzymuje zegarek w jednej pozycji. Gumowe bransolety odznaczają się również sporą elastycznością - są odporne na odkształcenia.

Wskazówki zegarków Luminox i ich indeksy pokryte są specjalnym materiałym – Trytem, który zapewnia świecenie w ciemności bez konieczności naświetlania promieniami słonecznymi.

Cena już od 1 100,00 zł ⌚ 81 Zegarków Luminox ✔ Szybka wysyłka w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ Oficjalny sprzedawca ✔ Sprawdź teraz! →

81 produkt(ów)

81 produkt(ów)