ZEGARKI HYBRID SMARTWATCH

Smartwatch hybrydowy to zupełnie nowy trend w konstruowaniu zegarków. Niepozorny, o wyglądzie tradycyjnego zegarka, jest wyposażony w najnowocześniejsze technologie, zwiększające jego funkcjonalność. O ile dotychczas smartwatche kojarzyły się z zegarkami przeważnie sportowymi, które niezbyt nadawały się do noszenia na co dzień, o tyle obecnie są to również eleganckie modele, doskonale pasujące do bardziej szykownych stylizacji – można je nazwać egzemplarzami uniwersalnymi.

 

Co wyróżnia zegarki hybrydowe?

 

Cechą najważniejszą, a także wspólną dla wszystkich smartwatchy hybrydowych jest ich sparowanie z innymi odbiornikami, łatwe do skonfigurowania dzięki wyposażeniu zegarków  w moduł bluetooth. Dzięki temu można z poziomu np. smartfona skonfigurować liczne parametry, które następnie będą wyświetlane na tarczy zegarka lub przekazywane w inny sposób, np. wibracje przy połączeniach przychodzących. Co więcej, smartwatche hybrydowe posiadają niesłychanie energooszczędne ogniwo, znacznie przewyższające średnią długość działania innych modeli smart, wyposażonych w mechanizmy kwarcowe.

 

Jaki smartwatch hybrydowy wybrać?

 

Wśród hybrydowych smartwatchy można znaleźć wiele kolekcji, produkowanych nierzadko przez znane marki. Są to między innymi hybrydowe wersje smartwatchy Fossil Q, przeznaczone dla mężczyzn serie Fossil Q Crewmaster i Nate oraz damskie Fossil Q Gazer i Tailor. Wyposażone są w mniejszy cyferblat, sprytnie wpisany w główną tarczę, z której można wyczytać powiadomienia o połączeniach przychodzących czy skonfigurować drugi czas. Innymi liniami będą Timex IQ+ oraz  Timex Metropolitan+, czyli zegarki również posiadające activity tracker, na którego 100-stopniowej skali można zaprogramować i później odczytać wyniki wykonanych dziennych planów treningowych. Skagen Connetcted – o minimalistycznej duńskiej stylistyce, także wyposażone w mniejszą tarczę o 100 – stopniowej skali. Dla miłośników bardziej modowych przedmiotów przygotowano serię Guess Connect, które w przeciwieństwie do kolekcji wspominanych powyżej, posiadają zlokalizowany przy godzinie 6 cyfrowy wyświetlacz. Bateria Guess Connect jest ładowana poprzez kabel USB. Na koniec warto wspomnieć o świetnych japońskich zegarkach hybrydowych Casio Edifice, wyposażonych w moduł bluetooth, czyli zegarki o zdecydowanie bardziej spotowym charakterze, posiadające tradycyjny cyferblat i elektroniczny wyświetlacz.

 

Wybierz hybrydowe smartwatche!

 

Trzeba przyznać, że smartwatche typu hybrid wydają się być przyszłością zegarmistrzostwskiego rzemiosła – stylowe połączenie tradycyjnego zegarka z nowoczesnymi technologiami. W naszym sklepie, spośród wymienionych powyżej serii, można znaleźć idealny zegarek hybrydowy, który z pewnością przyda się w każdej sytuacji. Bez względu na to, czy jesteś profesjonalnym sportowcem czy amatorem, czy potrzebujesz stylowego zegarka albo mobilnego centrum informacji – smartwatche hybrydowe to coś dla Ciebie!

28 Zegarki Hybrid Smartwatch gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 28 modeli - cena od 925zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

28 produkt(ów)

28 produkt(ów)