BIŻUTERIA DAMSKA

Biżuteria stanowi bardzo ważny element ubioru praktycznie każdej kobiety; panie mają w zwyczaju posiadać ogromną ilość ozdób, odpowiednich do konkretnych sytuacji. Biżuteria to też pewnik przy ewentualnym prezencie, który z pewnością ucieszy każdą kobietę. Odpowiedni dobór elementów zdobniczych będzie w równym stopniu cieszył właścicielkę, co zwracał uwagę – niekiedy uczucie zazdrości – innych osób. Fabryka Zegarków posiada bardzo duży wybór przeróżnych ozdób, wytworzonych przez wiodące marki modowe.

 

Z czego wykonana jest damska biżuteria?

        W tym miejscu należy jeszcze przyjrzeć się materiałom, z których zazwyczaj robi się biżuterię. Podstawowym substratem do produkcji pierścionków, kolczyków, naszyjników i bransolet jest nieuczulająca stal nierdzewna, rzadziej natomiast metale szlachetne. Niezwykle często dodatki galanteryjne są zdobione cyrkoniami, zwiększającymi jeszcze bogactwo ich formy. Paski bransolet czy naszyjników robi się również ze skóry naturalnej – rzemienie – lub materiałów syntetycznych, niezwykle wygodnych w noszeniu.

 

Biżuteria damska - najciekawsze marki

Biżuteria damska Fabryki Zegarków obejmuje takie marki jak:

-       Biżuteria Michael Kors – słynny projektant wypuścił na rynek linię kolczyków, pierścionków, naszyjników i bransolet; wszystkie one charakteryzują się właściwą dla producenta wysoką jakością i stylem, a także oznaczone są logo Michael Kors. Producent stworzył unikalną bransoletę, częściowo wykonaną z drewna oraz zupełnie nową kolekcję opasek smart – MK Access. Te drugie to niezwykle inteligentne trackery, zamknięte w formach stylowych bransolet.

-       Biżuteria Guess – zdecydowanie bardziej ekstrawaganckie pierścionki, bransolety kolczyki i naszyjniki. Formy ozdób utrzymano w śmiałych kształtach, z bardzo ciekawie implikowanym logo – całość sprawia niezapomniane wrażenie i z całą pewnością zwraca na siebie uwagę otoczenia.

-       Biżuteria Fossil – amerykańska firma w znakomitej większości postawiła na produkcję bransolet, zrobionych zarówno ze stali szlachetnej, jak i skóry naturalnej z wygodnymi w użytkowaniu sprzączkami. Ponadto w kolekcji Fossil można znaleźć niezwykłe kolczyki, bogato inkrustowane kryształkami oraz srebrny naszyjnik.

-      Biżuteria Tommy Hilfiger – w większości w ofercie producenta można znaleźć męskie ozdoby, jednak dla Pań przygotowano bardzo klasyczną, stylową bransoletę.

 

Biżuteria damska w Warszawie

Sklep w Warszawie oferuje szeroki asortyment i mnogość modeli, dzięki czemu znajdziesz interesującą cię biżuterię w najniższej cenie na rynku. Sklep z damską biżuterią w Warszawie to najlepszy wybór - nie czekaj i odwiedź nas na Alei Wincentego Witosa 31.

 

672 Biżuteria Damska z wysyłką w 24h ☆ DARMOWY zwrot i dostawa kurierem ☆ Autoryzowany dystrybutor ✓ Michael Kors, Guess, Fossil, Tommy Hilfiger

1-100 of 672

1-100 of 672