ZEGARKI ARMANI EXCHANGE

 

Zegarki Armani od dawna słyną w świecie jako jedne z najbardziej odpowiednich dla miłośników mody, włoskich projektów a także osób, które po prostu potrzebują stylowego i doskonale wykonanego zegarka a nie interesują się wielkim światem mody. Jednak zegarki Armani Exchange to coś świeżego w branży zegarmistrzowskiej. Czym wyróżniają się te zegarki i co je odróżnia od podstawowej linii Emporio Armani?

 

Armani Exchange – unikalny styl od legendarnego projektanta

 

Zegarki Armani Exchange to nowa marka od Giorgio Armaniego – włoskiego projektanta mody o światowej sławie. Armani zaczynał skromnie, jako szeregowy pracownik domów mody we Włoszech, gdzie nabierał doświadczenia i powoli zyskiwał renomę. Po pewnym czasie został przyjęty na stanowisko projektanta, by stać się jednym z głównych projektantów w czołowych domach mody, współpracując także z innymi firmami. Dopiero w 1975 roku zdecydował się założyć własne przedsiębiorstwo, razem z przyjacielem, Sergio Galeottim. Niedługo potem Armaniego okrzyknięto najpopularniejszym włoskim projektantem – w 2001 roku Forbes obwieścił jego sukces. Wcześniej jednak Armani ciężko pracował na to osiągnięcie – dzięki wytrwałości jego odzieżą zainteresowali się m.in. Richard Gere czy Michelle Pfeiffer, którzy byli tylko jedynymi, zainteresowanymi stylem Giorgio Armaniego.

 

Niezwykły styl zegarków Armani Exchange

 

A jak wyglądają zegarki Armani Exchange? To przede wszystkim doskonałe połączenie klasycznego wyglądu z nowoczesnością i dynamiką, charakterystyczną dla obecnych trendów, panujących w świecie mody. Dzięki żywej kolorystyce oraz nowatorskiemu wzornictwu zegarki te w doskonały sposób wpasowują się w stylistykę dynamicznego miejskiego życia. Zegarki Armani Exchange z pewnością trafią dzięki temu do młodych ludzi, pełnych energii, żyjących szybko i korzystających z życia.

 

Jak się wyróżnić? Wybierz zegarek Armani Exchange!

 

W kolekcjach Armani Exchange znaleźć można znaleźć właśnie takie zegarki, wyróżniające się różnorodnością barw i wzorów. Jednymi z nich są modele o wielobarwnych tarczach lub posiadające tarcze wypełnione logiem producenta i związanymi z nim napisami. Inną, mniej krzykliwą opcją są zegarki sportowe, nawiązujące stylistyką do popularnych modeli przygotowanych dla miłośników prędkości i mierzenia czasu na pokonanych dystansach. Nieco zwiększone rozmiary to także gwarancja bezpieczeństwa w wypadku nieprzewidzianych uderzeń, zaś umieszczone na tarczach chronografy pozwalają na bardzo precyzyjne pomiary. Dla pań zostały przygotowane zegarki o bardziej eleganckim charakterze – modele te wyróżniają się przede wszystkim niezwykły połysk a także to, że na bezelach dużej części z nich umieszczono kryształki.

 

Jeśli chcesz poznać prawdziwy włoski szyk, nie czekaj, ale zamów już dzisiaj zegarki Armani Exchange i przekonaj się o ich niezwykłym charakterze! Zamów już dziś i ciesz się doskonale wykonanymi zegarkami prosto od sławnego projektanta mody!

104 Zegarki Armani Exchange gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 104 modeli - cena od 769 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

1-100 of 104

1-100 of 104