Zegarki Armani od dawna słyną w świecie jako jedne z najbardziej odpowiednich dla miłośników mody, włoskich projektów, a także osób, które po prostu potrzebują stylowego i doskonale wykonanego zegarka, a nie interesują się wielkim światem mody. Jednak zegarki Armani Exchange to coś świeżego w branży zegarmistrzowskiej. Czym wyróżniają się te zegarki i co je odróżnia od podstawowej linii Emporio Armani?

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Dla kogo
Tarcza - kolor
Szerokość Paska
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Armani Exchange

 1. Zegarek męski Armani Exchange Spencer Zegarek męski Armani Exchange Spencer
  Darmowa dostawa 24h
  -31%
  1 099,00 zł 761,00 zł

  Armani Exchange Spencer AX1956

  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek męski Armani Exchange Banks Chronograph Zegarek męski Armani Exchange Banks Chronograph
  Darmowa dostawa 24h
  -31%
  1 099,00 zł 761,00 zł

  Armani Exchange Banks Chronograph AX1746

  Darmowa dostawa 24h
 3. Zegarek męski Armani Exchange Spencer Zegarek męski Armani Exchange Spencer
  Darmowa dostawa 24h
  -31%
  1 099,00 zł 761,00 zł

  Armani Exchange Spencer AX1951

  Darmowa dostawa 24h
 4. Zegarek męski Armani Exchange Dante Zegarek męski Armani Exchange Dante
  Darmowa dostawa 24h
  -41%
  769,00 zł 453,00 zł

  Armani Exchange Dante AX1868

  Darmowa dostawa 24h
 5. Zegarek męski Armani Exchange Banks Chronograph Zegarek męski Armani Exchange Banks Chronograph
  Darmowa dostawa 24h
  -41%
  1 099,00 zł 644,00 zł

  Armani Exchange Banks Chronograph AX1722

  Darmowa dostawa 24h
 6. Zegarek męski Armani Exchange Shell Zegarek męski Armani Exchange Shell
  Darmowa dostawa 24h
  -37%
  499,00 zł 315,00 zł

  Armani Exchange Shell AX2957

  Darmowa dostawa 24h
 7. Zegarek męski Armani Exchange Cayde Zegarek męski Armani Exchange Cayde
  Darmowa dostawa 24h
  -32%
  849,00 zł 580,00 zł

  Armani Exchange Cayde AX2701

  Darmowa dostawa 24h

Jeśli chcesz poznać prawdziwy włoski szyk, nie czekaj, ale zamów już dzisiaj zegarki Armani Exchange i przekonaj się o ich niezwykłym charakterze! Zamów już dziś i ciesz się doskonale wykonanymi zegarkami prosto od sławnego projektanta mody!

Armani Exchange – unikalny styl od legendarnego projektanta

Zegarki Armani Exchange to nowa marka Giorgio Armaniego – włoskiego projektanta mody o światowej sławie. Armani zaczynał skromnie, jako szeregowy pracownik domów mody we Włoszech, gdzie nabierał doświadczenia i powoli zyskiwał renomę. Po pewnym czasie został przyjęty na stanowisko projektanta, by stać się jednym z głównych projektantów w czołowych domach mody, współpracując także z innymi firmami. Dopiero w 1975 roku zdecydował się założyć własne przedsiębiorstwo, razem z przyjacielem, Sergio Galeottim. Niedługo potem Armaniego okrzyknięto najpopularniejszym włoskim projektantem – w 2001 roku Forbes obwieścił jego sukces. Wcześniej jednak Armani ciężko pracował na to osiągnięcie – dzięki wytrwałości jego odzieżą zainteresowali się m.in. Richard Gere czy Michelle Pfeiffer.

Niezwykły styl zegarków Armani Exchange

A jak wyglądają zegarki Armani Exchange? To przede wszystkim doskonałe połączenie klasycznego wyglądu z nowoczesnością i energią, charakterystyczną dla obecnych trendów, panujących w świecie mody. Dzięki żywej kolorystyce oraz nowatorskiemu wzornictwu zegarki te w doskonały sposób wpasowują się w stylistykę dynamicznego miejskiego życia. Zegarki Armani Exchange z pewnością trafią dzięki temu do młodych ludzi, pełnych energii, żyjących szybko i korzystających z życia.

Jak się wyróżnić? Wybierz zegarek Armani Exchange!

W kolekcjach Armani Exchange znaleźć można znaleźć właśnie takie zegarki, wyróżniające się różnorodnością barw i wzorów. Są wśród nich modele o wielobarwnych tarczach lub posiadające cyferblaty z logiem producenta i związanymi z nim napisami. Inną, mniej krzykliwą opcją są zegarki sportowe, nawiązujące stylistyką do popularnych modeli przygotowanych dla miłośników prędkości i mierzenia czasu na pokonanych dystansach. Nieco zwiększone rozmiary to także gwarancja bezpieczeństwa w wypadku nieprzewidzianych uderzeń, zaś umieszczone na tarczach chronografy pozwalają na bardzo precyzyjne pomiary. Dla pań zostały przygotowane zegarki o bardziej eleganckim charakterze – modele te wyróżniają się przede wszystkim niezwykły połysk, a także to, że na bezelach dużej części z nich umieszczono kryształki.