Zegarki produkowane przez japońską firmę Citizen są obecnie jednymi z najbardziej znanych na świecie. Swoją popularność zawdzięczają nie tylko dużemu wyborowi dostępnych wzorów, ale przede wszystkim obecnością najnowszych technologii, które zapewniają im niezawodność oraz precyzyjność.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Szkiełko
Mechanizm
Dostępność
Dla kogo
Tarcza - kolor
Dla kogo
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Męskie Citizen

 1. Zegarek męski Citizen Basic Zegarek męski Citizen Basic
  Darmowa dostawa 24h
  Bestseller
  395,00 zł

  Citizen Basic BF2011-51AE

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek męski Citizen Super Titanium Zegarek męski Citizen Super Titanium
  Darmowa dostawa 24h
  -15%
  1 180,00 zł 1 003,00 zł

  Citizen Super Titanium AW1641-81E

  Darmowa dostawa 24h
 3. Zegarek męski Citizen Eco-Drive Classic Zegarek męski Citizen Eco-Drive Classic
  Darmowa dostawa 24h
  569,00 zł

  Citizen Eco-Drive Classic BM8476-23EE

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 4. Zegarek męski Citizen Military Eco-Drive Zegarek męski Citizen Military Eco-Drive
  Darmowa dostawa 24h
  663,00 zł

  Citizen Military Eco-Drive AW5000-24E

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h

Obecnie na rynku dostępnych jest kilka kolekcji zegarków Citizen. Większość z nich, z racji tego że jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem tej marki, dostępna jest w naszym sklepie internetowym. W tej kategorii prezentujemy zegarki męskie Citizen. Łącznie w ofercie naszego sklepu znajduje się ponad 100 modeli zegarków tej marki, wśród których znajdują się zarówno modele sportowe, jak i uniwersalne czy eleganckie.

Które serie zegarków męskich Citizen są najchętniej wybierane?

Sztandarowym produktem Citizen są zegarki z serii Ecodrive, wyposażone w technologię, która przyniosła największą sławę całej firmie. Ecodrive to system, za pomocą którego baterie zegarka są automatycznie ładowane po wystawieniu na działanie promieni słonecznych. Zgromadzona w ten sposób energia pozwala na działanie zegarka przez nawet 6 miesięcy bez przerwy. Zegarki męskie Citizen Ecodrive dostępne są w kilkunastu różnych wersjach – od sportowych po eleganckie. Szczególną uwagę warto także zwrócić na zegarki męskie Citizen Radiowave. To innowacyjne produkty wyposażone w system automatycznej synchronizacji mechanizmu kwarcowego zegarka z atomowymi zegarami wzorcowymi. Synchronizacja następuje za pomocą fal radiowych, bez udziału użytkownika zegarka.

Zegarki męskie Citizen dla fanów klasycznych rozwiązań

Firma Citizen przygotowała także coś dla zwolenników sprawdzonej klasyki. To zegarki męskie z serii Classic, oparte na tradycyjnym wzornictwie. Posiadają duże tarcze w kolorze złotym lub srebrnym oraz wyraźne wskazówki i indeksy, ułatwiające odczytanie godziny. Na tarczach znajdują się także datowniki. Skórzane paski lub bransolety ze stali szlachetnej są subtelną ozdobą zegarka i prezentują się elegancko na męskim nadgarstku. Za precyzyjne wskazywanie czasu odpowiada wysokiej jakości, niezawodny mechanizm kwarcowy Citizen Miyota.