Facebook

ZEGARKI JUNKERS

ZEGARKI JUNKERS

- Z powstaniem zegarków Junkers wiąże się dość ciekawa historia. Pierwotnie były to zegarki lotnicze, nazwane na cześć znanego konstruktora – Hugo Junkersa. To postać, której zawdzięcza się wiele wynalazków w dziedzinie lotnictwa, między innymi silnik dwutłokowy oraz pierwszy samolot wykonany w całości z metalu. Współcześnie produkowane zegarki Junkers noszą nazwy nawiązujące właśnie do wynalazków Hugo Junkersa oraz do ważnych wydarzeń z historii lotnictwa z początku XX wieku. Współcześnie zegarki Junkers charakteryzują się przede wszystkim najwyższej jakości wykonaniem. To połączenie mechanizmów i elementów rodem ze Szwajcarii oraz z Niemiec. Aby podkreślić wyjątkowy charakter zegarków, każdemu modelowi nadawany jest inny numer seryjny.


     Nasz sklep jest autoryzowanym dystrybutorem zegarków Junkers. Dzięki temu w naszej ofercie można znaleźć modele z najnowszych oraz najpopularniejszych kolekcji. Polecamy uwadze naszych klientów między innymi zegarki Junkers z serii 150 Jahre Hugo Junkers, stworzone z okazji 150-tej rocznicy urodzin słynnego konstruktora i wyróżniające się nowoczesnym wzornictwem oraz wykonaniem z wysokiej jakości materiałów: stali szlachetnej oraz skóry. Osoby, które cenią sobie klasyczne wzory, mogą być zainteresowane modelami z serii Bauhaus. Dla miłośników sportowego stylu Junkers przygotował natomiast serię World Flight Records, czyli zegarki lotnicze wyposażone w takie elementy, jak chronograf, alarm, datownik, podświetlane wskazówki i liczby.


     Co ważne, każdy zegarek Junkers jest wykonywany ręcznie, z wykorzystaniem takich materiałów, jak skóra licowa, tytan czy stal szlachetna, co zapewnia im długie i bezawaryjne działanie. Potwierdzeniem ich najwyższej jakości jest gwarancja udzielana przez producenta. Zegarki wysyłamy w eleganckich opakowaniach, a do produktu zawsze dołączamy potwierdzenie oryginalności, gwarancję oraz instrukcję obsługi. Naszym klientom gwarantujemy szybką wysyłkę zegarków, a w razie potrzeby pomoc przy zakupie i wyborze odpowiedniego modelu zegarka.

52 Zegarki Junkers gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 52 modeli - cena od 744zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

52 produkt(ów)

52 produkt(ów)