Premium nie musi oznaczać barokowego przepychu i wszechobecnych diamentów i złota. To wysmakowane dodatki tworzone metodą rękodzielniczą przez znawców w swojej dziedzinie. Poznaj dziedzictwo męskich zegarków Tissot i ciesz się urządzeniem, który służył ci będzie przez lata.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Szkiełko
Mechanizm
Rodzaj produktu
Dostępność
Dla kogo
Tarcza - kolor
Szerokość Paska
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-
Kolekcja

Zegarki Męskie Tissot

Dla wielu osób szwajcarskie zegarki to produkty najlepszej jakości. Patrząc na dorobek marki Tissot, trudno nie zapomnieć o projektach tworzących przez konkurencje. Zanurz się w wyjątkowych zegarkach męskich Tissot i wybierz wyjątkowy zegarek premium.

Zegarki męskie Tissot - od zegarków kieszonkowych do najlepszych modeli analogowych

Marka Tissot powstała w 1853 roku w szwajcarskim miasteczku Le Locle. Już na początku swojej działalności jakość zegarków tej marki docenili możni Europy, ponieważ Tissot był w tym czasie dostawcą najlepszych zegarków kieszonkowych. Urządzenia gościły nawet na carskich salonach, zaopatrując Gwardię Imperium Rosyjskiego w modele najwyższej klasy. Już na początku XX wieku, marka zdecydowała się na stworzenie zegarka naręcznego, w latach 30. pierwszy naręczny zegarek antymagnetyczny, a w 1951 - pierwszy na świecie model wyposażony w aż 24 strefy czasowe. Marka Tissot nie spoczywa na laurach i po dziś dzień tworzy modele wyprzedzające swoje czasy tworząc najbardziej zaawansowane urządzenia dla wymagających.

Zegarek Tissot - męskie uzupełnienie garderoby

Szwajcaria to kolebka najważniejszych marek zegarmistrzowskich. Tissot potwierdza jednak, że nie tylko klasyka i produkcja klasycznych modeli, a ciągłe poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań prowadzi do niezmiennej popularności tej marki na świecie. Zegarki męskie Tissot to nie tylko zegarki premium, ale również zaawansowane urządzenia, które spodobają się w różnym stopniu dla fana klasyki, jak również miłośnika nowoczesnych rozwiązań.

Zegarek męski Tissot, czyli dodatek zrodzony z pasji

Wytrzymały, nietuzinkowy i elegancki - o zegarkach męskich Tissot można mówić w samych superlatywach. Urządzenia tej marki to pomost pomiędzy tradycją a najnowocześniejszymi technologiami. Poznaj wyjątkową serię Tissot Heritage, którą stworzono z myślą o miłośnikach stylu retro. Dla fanów sportu polecamy Tissot Seastar oraz Tissot T-Sport. Pierwszy z nich to prawdziwa gratka dla nurków i fanów sportów wodnych. Model ten wyposażono w wodoszczelność od 300 do 600 metrów. To jednak nie wszystko - Tissot Seastar posiada również bezel obracany jednokierunkowo oraz precyzyjne mechanizmy kwarcowe lub automatyczne werki Powermatic 80, gwarantujące 80-godzinną rezerwę chodu. Tissot T-Sport to oficjalny chronometrażysta w ponad 15 dyscyplinach sportowych! Trudno nie zauważyć w tej serii inspiracji wieloma różnorodnymi dyscyplinami sportowymi - obecne są tu różnorakie przyciski, pierścienie, rodzaje pasków oraz innych elementów. Tissot T-Sport spełni oczekiwania dla każdego miłośnika sportowego looku w najlepszej jakości na rynku. Tissot to prawdziwy prekursor zegarmistrzowskich trendów. Dowodem na to może być Tissot T-Touch - pierwszy dotykowy zegarek, który został zaprezentowany już w 1999 roku. Zegarki z tej serii to gratka dla fanów nowinek technologicznych, ale również swobodnego stylu, którzy lubią nosić dodatki z casualowym wykończeniem.

Sklep z zegarki męskimi Tissot w Warszawie

Tissot to prawdziwa legenda zegarmistrzowska, która z dumą prezentuje najnowocześniejsze projekty pod szyldem Swiss Made. Fabrykazegarkow.pl oferuje ci szeroką gamę męskich zegarków Tissot, dlatego już dziś zapoznaj się z naszą kategorią i znajdź wymarzony zegarek dla siebie.