Odkryj świat z Suunto Vertical – solidnym zegarkiem sportowym doskonałym na długie wyprawy i treningi terenowe. Z free mapami offline, prognozą pogody, odczytami wysokości i długotrwałą baterią, Suunto Vertical pozwala swobodnie eksplorować nowe trasy.
czytaj dalej
Filtry Zamknij
Szkiełko
Mechanizm
Rodzaj produktu
Wyświetlacz dotykowy
Łączność
Multimedia
Technologie
Funkcje pogodowe
Funkcje dodatkowe
Dostępność
Dla kogo
Funkcje sportowe
Tarcza - kolor
Szerokość Paska
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Wyświetlacz
Funkcje zdrowotne
Promocja

Zegarki Suunto Vertical

Suunto Vertical: odkrywaj nieznane z niezawodnym zegarkiem sportowym

Suunto Vertical to zegarek dla miłośników sportów outdoorowych. Łącząc funkcjonalne wzornictwo z materiałami wysokiej jakości, takimi jak szkło szafirowe i tytan, gwarantuje wytrzymałość i precyzję.

Dłuższa żywotność baterii, swoboda i bezpieczeństwo

Ciesz się długimi wyprawami bez obawy o ścigający Cię czas. Suunto Vertical oferuje pracę baterii liczącą do 500 godzin ciągłego śledzenia ruchu oraz do 60 godzin w trybie GNSS. Tytanowe warianty wzmacniają baterię o dodatkowe 30% energii.

Funkcje w zasięgu ręki w Suunto Vertical

Wybierz spośród 95 domyślnych trybów sportowych, sprawdź prognozę pogody, odczyty wysokości oparte na kompasie, barometrze i alarmy burzowe. Suunto Vertical pozwala na treningi zoptymalizowane i bezpieczne.

Nawigacja z bezpłatnymi mapami offline

Suunto Vertical umożliwia korzystanie z darmowych map offline za pośrednictwem aplikacji Suunto. Planuj trasy, sprawdź heatmaps różnych sportów, informacje o nawierzchni oraz nawigację w zegarku. Dodatkowo dwuzakresowy tryb pracy nawigacji zapewnia niespotykaną dotąd precyzję.

Monitorowanie treningów w Suunto App i współpraca z aplikacjami

Śledź postępy treningowe, regenerację i analizę snu w Suunto Training Zone. Wzbogać doświadczenia przez aplikacje sportowe dostępne w SuuntoPlus oraz połączenie z ulubionymi platformami sportowymi takimi jak Strava czy Komoot. Suunto Vertical to zegarek stworzony do rozwoju pasji i łączenia się z innymi sportowcami.