Odkryj świat z Suunto Vertical – solidnym zegarkiem sportowym doskonałym na długie wyprawy i treningi terenowe. Z free mapami offline, prognozą pogody, odczytami wysokości i długotrwałą baterią, Suunto Vertical pozwala swobodnie eksplorować nowe trasy.
czytaj dalej
Filtry Zamknij
Mechanizm
Dostępność
Pasek - kolor
Cena [zł]
-

Zegarki Suunto Vertical

Suunto Vertical: odkrywaj nieznane z niezawodnym zegarkiem sportowym

Suunto Vertical to zegarek dla miłośników sportów outdoorowych. Łącząc funkcjonalne wzornictwo z materiałami wysokiej jakości, takimi jak szkło szafirowe i tytan, gwarantuje wytrzymałość i precyzję.

Dłuższa żywotność baterii, swoboda i bezpieczeństwo

Ciesz się długimi wyprawami bez obawy o ścigający Cię czas. Suunto Vertical oferuje pracę baterii liczącą do 500 godzin ciągłego śledzenia ruchu oraz do 60 godzin w trybie GNSS. Tytanowe warianty wzmacniają baterię o dodatkowe 30% energii.

Funkcje w zasięgu ręki w Suunto Vertical

Wybierz spośród 95 domyślnych trybów sportowych, sprawdź prognozę pogody, odczyty wysokości oparte na kompasie, barometrze i alarmy burzowe. Suunto Vertical pozwala na treningi zoptymalizowane i bezpieczne.

Nawigacja z bezpłatnymi mapami offline

Suunto Vertical umożliwia korzystanie z darmowych map offline za pośrednictwem aplikacji Suunto. Planuj trasy, sprawdź heatmaps różnych sportów, informacje o nawierzchni oraz nawigację w zegarku. Dodatkowo dwuzakresowy tryb pracy nawigacji zapewnia niespotykaną dotąd precyzję.

Monitorowanie treningów w Suunto App i współpraca z aplikacjami

Śledź postępy treningowe, regenerację i analizę snu w Suunto Training Zone. Wzbogać doświadczenia przez aplikacje sportowe dostępne w SuuntoPlus oraz połączenie z ulubionymi platformami sportowymi takimi jak Strava czy Komoot. Suunto Vertical to zegarek stworzony do rozwoju pasji i łączenia się z innymi sportowcami.