ZEGARKI DAMSKIE SUUNTO

W każdej dziedzinie sportu kobiety odnoszą regularne sukcesy i pokazują, jak powinna wyglądać prawdziwa rywalizacja. Codzienne zmagania sprawiają, że potrzebują one coraz bardziej wydajnego sprzętu. Takim są rewolucyjne smartwatche Suunto, wspomagające je w każdym treningu!


Damskie zegarki Suunto dla każdej dyscypliny

Marka Suunto przyciąga miłośników sportu od dawna, kusząc ich swoimi nowatorskimi projektami i wysoką funkcjonalnością. Nie inaczej jest w przypadku damskich zegarków fińskiego producenta – w tym wypadku oferuje nowatorskie serie Suunto Fitness oraz Suunto Ambit 3. To wysokiej klasy zegarki, których jakość została udowodniona przez tysiące sportowców na całym świecie. Wszystko dzięki specyficznemu podejściu producenta do oferowanych produktów – marka Suunto postawiła sobie za cel wspomóc każdą dyscyplinę sportową, przez co przystosowała swoje zegarki za pomocą licznych funkcji i systemów usprawniających treningi.


Jaki zegarek damski Suunto wybrać?

W zależności od aktywności i wybranej dyscypliny inne czynniki będą kierowały przy wybieraniu zegarków Suunto. Dla początkujących sportsmenek idealnym wyborem będzie seria Suunto 3 Fitness, zawierająca najbardziej podstawowe funkcje wspomagające treningi, takie jak nadgarstkowy pomiar tętna, śledzenie aktywności, długości i jakości snu czy wskazówki treningowe. Dodatkowo, dzięki wbudowanemu systemowi nawigacji GPS, będzie można dokładnie określić własne położenie podczas biegu terenowego, co pozwoli budować własne trasy. Jest to doskonały wybór dla każdej pani, która rozpoczyna treningi i potrzebuje urządzenia, które będzie ją wspomagało.


Czy smartwach Suunto pomoże profesjonalnej sportsmence?

Zdecydowanie tak, szczególnie Suunto Ambit 3 Peak! Jego dodatkowe możliwości, takie jak obsługa wielu dyscyplin sportowych, na przykład sportów narciarskich, snowboardu, kolarstwa, traithlonu, czy pływania, przyciągnęły wiele zainteresowanych użytkowniczek. Ponadto zegarek może mierzyć temperaturę otoczenia, ciśnienie i wysokość, ma także wbudowany cyfrowy kompas. Natomiast w czasie treningu dokładnie liczy także kalorie, tętno oraz jego trend – bez względu na uprawianą dyscyplinę. Jest także odporny na liczne wypadki, jakie mogą wydarzyć się podczas ćwiczeń – dzięki odpornemu szkiełku wyświetlacz jest nieustannie chroniony przed zarysowaniami i uderzeniami, a mocna koperta zabezpieczy wrażliwe elementy mechanizmu.


Zegarek Suunto – czy warto?

Zdecydowanie – marka Suunto nie jeden raz udowodniła, że profesjonalne zegarki to jej domena i nie waha się wejść na podium lidera i tam już pozostać. Jeśli poszukujesz zegarka na każde okoliczności i chcesz być pewna, że Cię nie zawiedzie, wybierz Suunto! Sprawdź już teraz, jak wydajne są te nowoczesne smartwatche i wybierz jeden dla siebie już dziś!

13 Zegarków Damskich Suunto gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 13 modeli - cena od 949 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

13 produkt(ów)

13 produkt(ów)