ZEGARKI ROSEFIELD

ZEGARKI ROSEFIELD

Marka Rosefield jest jedną z najbardziej charakterystycznych na rynku zegarków – nie tylko ze względu na swoją elegancką skromność, ale też dlatego, że wszystkie czasomierze, bez względu na serię z której pochodzą, mają wspólne, ustalone przez producenta wzory, realizowane konsekwentnie w każdym modelu.

 

Specyfikacja zegarków Rosefield

 

Dzięki wykorzystaniu minimalistycznych motywów, cała kolekcja Rosefield cechuje się skromną elegancją i gustownym, nie narzucającym się stylem. Zastosowanie japońskiego mechanizmu gwarantuje długie i dokładne działanie wszystkich zegarków, natomiast wykonana ze stali szlachetnej koperta (dostępna w wielu kolorach, takich jak: różowe złoto, złoto, srebro), zapewnia dopasowanie do każdego stylu, jaki wymarzy sobie kobieta.

 

Kolekcje zegarków damskich Rosefield

 

Połączenie holenderskiego minimalizmu i elegancji razem z nowojorskim stylem skutkuje wypuszczeniem na rynek doskonałych czasomierzy, dopasowanych do gustu każdej kobiety.

 

Marka Rosefield ma w swojej ofercie wiele serii takich jak:

 

- The Gramercy – seria inspirowana miejscem na Manhattanie, skupiającym projektantów mody. Zegarki z tej linii cechują się prostotą pasków i surowością ogólnego designu czasomierza, co przekłada się na wyjątkowo elegancki efekt, zwłaszcza w połączeniu z biurowym strojem.

- The Bowery – linia zaprojektowana w szczególności dla kobiet poszukujących zegarka na codzienne potrzeby, jednak wyjątkowego i przyciągającego wzrok. Cała seria inspirowana jest charakterystyczną dzielnicą Nowego Jorku.

- The Mercer – dzielnica słynąca z zakupowych szaleństw stała się wzorem do zaprojektowania tej serii czasomierzy. Luksus, przepych i bogactwo – to cechy, jakie można odnaleźć w linii The Mercer. Dzięki zastosowaniu nierdzewnej stali w wielu szlachetnych barwach zarówno w wykonaniu koperty i bransolet, zegarki pasują doskonale do wyjściowego stroju.

- The Tribeca – linia stworzona z myślą o kobietach z mniejszymi nadgarstkami, potrzebującymi czasomierzy o mniejszych rozmiarach. Prostota, niewielkie rozmiary koperty i elegancja zapewniają dopasowanie się do każdej stylizacji.

- The West Village – charakterystyczna seria West Village inspirowana była dzielnicą Nowego Jorku o europejskich korzeniach. Cechą charakterystyczną tych zegarków jest dodanie metalowych obrączek do pasków, przez co czasomierze zyskują nowy, indywidualny charakter.

 

Cena już od 330,00 zł ⌚ 53 Zegarki Rosefield ✔ Szybka wysyłka w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ Najniższe ceny - Sprawdź teraz! →

53 produkt(ów)

53 produkt(ów)