Marka Davosa to symbol wysokiej jakości, ponadczasowości i potężnej elegancji - producent buduje siebie w sposób wyrafinowany i skuteczny, tworząc liczne zegarkowe kreacje zegarków damskich oraz tych dla płci męskiej. Tym samym tworzy swoje portfolio, wpisując się w historię zegarków mocnym akcentem. Ile gustów i stylów, tyle zegarków Davosa!

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Mechanizm
Dostępność
Tarcza - kolor
Szerokość Paska
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Damskie Davosa

 1. Zegarek damski Davosa Classic Zegarek damski Davosa Classic
  Darmowa dostawa 24h
  -35%
  1 500,00 zł 975,00 zł

  Davosa Classic 168.587.55

  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek damski Davosa LunaStar Zegarek damski Davosa LunaStar
  Darmowa dostawa 24h
  -25%
  2 100,00 zł 1 575,00 zł

  Davosa LunaStar 168.573.15

  Darmowa dostawa 24h
 3. Zegarek damski Davosa Classic Zegarek damski Davosa Classic
  Darmowa dostawa na zamówienie
  1 300,00 zł

  Davosa Classic 167.587.15

  Darmowa dostawa na zamówienie
 4. Zegarek damski Davosa Amaranto Zegarek damski Davosa Amaranto
  Darmowa dostawa na zamówienie
  -25%
  1 200,00 zł 900,00 zł

  Davosa Amaranto 167.561.22

  Darmowa dostawa na zamówienie

Na Fabrykazegarków znajduje się ogromny wybór modeli zegarków damskich Davosa, dzięki czemu z łatwością odnajdziesz ten jeden jedyny zegarek, który podaruje ci odrobinę luksusu i poczucia bycia dopieszczonym. Davosa to marka, którą założysz na każde spotkanie, do każdego stroju, a zwłaszcza na wielkie wyjścia i wyjątkowe sytuacje towarzyskie i rodzinne.

Przepiękne zegarki damskie Davosa

Siłą marki Davosa jest przede wszystkim klasa, styl i radość z dbania o swoje klientki. Producent wypuszcza coraz to nowsze kolekcje, a te, które już są, oszałamiają swoim wyglądem i niewymuszonym przepychem. Mamy więc serię Classic, o której wiele nie trzeba mówić, gdyż nazwa przemawia sama za siebie. Wielbicielki bardziej wyszukanych zegarków znajdą swoje modele w kolekcjach Vireo, Pianos II Ladies, Arielle, Irisea, Audrey oraz Memory. Dla miłośniczek innych form seria Oval będzie najlepsza. Za precyzję działania odpowiadają tutaj mechanizmy kwarcowe oraz automatyczne, zaś w serii Grande Diva Manual zakochają się panie szukające kobiecego delikatnego skeletonu z mechanizmem z ręcznym naciągiem. Davosa to również kolekcja Vintage, która pozwoli wrócić do pięknych starych czasów. Każda kobieta znajdzie w Davosie coś dla siebie, to niezaprzeczalny fakt.

Każdy outfit z damskich zegarkiem Davosa jest piękniejszy

Poszukując zegarka pełnego elegancji, stylu oraz dopasowanego do ciebie i twojej osobowości nie zawahaj się wejść w kategorię zegarków damskich Davosa w naszym sklepie Fabryka Zegarków. Tutaj znajdziesz model na lata, który będzie cieszył ciebie lub bliską ci osobę swoim wyglądem i funkcjonalnością. Zawsze możesz takie ozdobić model niezapomnianym grawerem, dzięki czemu niezwykle łatwo spersonalizujesz swój podarek i sprawisz obdarowanemu jeszcze więcej radości.