ZEGARKI BULOVA

 

Jak wyglądałby współcześnie świat zegarków bez marki Bulova? Prawdopodobnie dość ubogo – to właśnie Bulova na przełomie XIX i XX wieku stała się jedną z marek, które dyktowały współczesne prawa produkcji i dystrybucji zegarków. Obecnie pozostaje niekwestionowanym liderem budowania wzorców kolejnych, coraz to nowych kolekcji.

 

Skromne początki legendarnych zegarków Bulova

 

Marka Bulova została zapoczątkowana przez Josepha Bulovę, który w 1875 roku założył na Manhattanie niewielki salon jubilerski, w którym sprzedawał również zegarki. Był bowiem przekonany, że powinny być one traktowane dokładnie jak biżuteria. Ta wizja spełniła się dużo później, ale w międzyczasie jako pierwszy zaproponował usystematyzowanie procesu tworzenia zegarków, przez co były one budowane na jednolitych zasadach – zwiększało to jakość każdej partii i uniemożliwiało popełnianie błędów przez zegarmistrzów. Niedługo potem pod szyldem marki ukazała się pierwsza linia damska, a zaraz za nią unikalna kolekcja Bulova President, zaprojektowana z myślą o eleganckich panach.

Bulova była też pionierem w dziedzinie marketingu – to zegarki Bulova jako pierwsze zostały zareklamowane w radiu niemal w całych Stanach Zjednoczonych, a w latach czterdziestych pokazały się w reklamie telewizyjnej – również jako pierwsze zegarki. Wcześniej jednak, w 1927 roku, zyskały niezwykłą renomę dzięki temu, że Charles Lindbergh przeleciał Antlantyk bez międzylądowań, korzystając podczas podróży właśnie z zegarka Bulova.

 

Damskie zegarki Bulova – estetyka najwyższej klasy

 

Panie, poszukujące wysokiej jakości zegarków koniecznie powinny zwrócić swą uwagę na zegarki damskie Bulova. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych projektów zegarków, modele damskie cieszą się niegasnącą popularnością, a to za sprawą dwóch czynników. Po pierwsze, wykonanie samych tarcz robi ogromne wrażenie – interesujące, unikalne wzornictwo nadaje zupełnie nowej jakości znanym wszystkim stylom zegarków. Dzięki zróżnicowaniu barw tarcz, zegarki Bulova będą doskonale dopasowane do każdej kobiety. Drugim czynnikiem są rzecz jasna użyte materiały – w części zegarków, zamiast klasycznej stali szlachetnej, wykorzystano spiek ceramiczny, cechujący się większym połyskiem oraz odpornością na zarysowania. Dodatkowe elementy, jak złote łączenia czy diamenciki na tarczach i kopertach dodatkowo zwiększają atrakcyjność tych zegarków.

 

Wyglądaj perfekcyjnie z męskimi zegarkami Bulova

 

Męskie zegarki Bulova to z kolei perfekcja eleganckiego stylu i minimalistyczny szyk stylowych zegarków, które doskonale pasują do każdego stroju formalnego. Dzięki niewielu elementom na tarczach w kolekcji Bulova Classic, zegarki te doskonale sprawdzają się jako popularne „garniturowce”, jednocześnie wyróżniające się niezwykłą precyzją, jaką zapewnia marka Bulova. Co innego serie bardziej zdynamizowane – dzięki bardzo dokładnym chronografom o różnych stopniach wskazywania czasu pomiary są niesłychanie precyzyjne, zaś dodatki w postaci datowników czy tachymetru sprawiają, że wszystkie modele tego typu nabierają zupełnie nowego wyglądu.

 

Czy warto wybrać zegarek Bulova?

 

Odpowiedź jest prosta - warto! Nowatorskie projekty zegarków Bulova zapewnią Ci niesamowity, elegancki wygląd, natomiast dokładne mechanizmy będą gwarancją wyświetlania poprawnej godziny. Sprawdź już teraz, jak wspaniale będą komponować się zegarki Bulova z Twoim niezwykłym stylem i jak ułatwią Ci życie, pozwalając jednocześnie uzupełnić strój stylowym i luksusowym dodatkiem. Zamów już teraz i pokaż wszystkim Twoje znawstwo w dziedzinie wysokiej klasy zegarków!

59 Zegarków Bulova gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 59 modeli - cena od 575 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

59 produkt(ów)

59 produkt(ów)