O biżuterii można powiedzieć, że stanowią niezbędny element każdej stylizacji; od zawsze była stosowana przede wszystkim jako element zdobniczy ozdoba, a także miała ukazywać status społeczny właściciela. Wybierając odpowiednie dodatki galanteryjne należy pamiętać, że ich bogactwo wcale nie musi iść w parze z odpowiednim smakiem – niekiedy skromniejsza ozdoba lepiej świadczy o noszącej ją osobie.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Marka
Rodzaj Biżuterii
Materiał
Kolor
Rodzaj produktu
Dostępność
Cena [zł]
-

Biżuteria Damska I Męska

 1. Bransoletka Diesel Stacked Bransoletka Diesel Stacked
  Darmowa dostawa 24h
  Bestseller-13%
  301,00 zł 261,00 zł

  Diesel Stacked DX0966040

  Darmowa dostawa 24h
 2. Naszyjnik Skagen Elin Naszyjnik Skagen Elin
  Darmowa dostawa 24h
  Bestseller-15%
  255,00 zł 216,00 zł

  Skagen Elin SKJ0913998

  Darmowa dostawa 24h
 3. Kolczyki damskie Skagen Kolczyki damskie Skagen
  Darmowa dostawa 24h
  Bestseller-11%
  195,00 zł 173,00 zł

  Skagen Earrings SKJ0820040

  Darmowa dostawa 24h
 4. Kolczyki damskie Skagen Kolczyki damskie Skagen
  Darmowa dostawa 24h
  Bestseller-14%
  215,00 zł 184,00 zł

  Skagen Earrings SKJ0090040

  Darmowa dostawa 24h
 5. Bransoletka Skagen Elin Bransoletka Skagen Elin
  Darmowa dostawa 24h
  Bestseller-26%
  335,00 zł 247,00 zł

  Skagen Elin SKJ0851791

  Darmowa dostawa 24h

Ważne, żeby umieć dobrać odpowiedni rodzaj biżuterii do właściwej stylizacji i sytuacji. Materiały, z których wytwarza się biżuterię są przeróżne. Do większości elementów zawieszek, bransoletek, łańcuszków czy kolczyków używa się stali nierdzewnej (rzadziej metali szlachetnych), bardzo często zdobiąc je dodatkowo kryształkami. Niekiedy bransoletki produkuje się ze skóry naturalnej lub materiałów syntetycznych.

Biżuteria - doskonałe dopełnienie każdej stylizacji

Fossil reprezentowany jest przede wszystkim przez bransoletki damskie i męskie, wykonane ze skóry naturalnej, stali szlachetnej lub rzemieni – paski – na których końcach umieszczone są stalowe elementy spinające. Kolekcje uzupełniają kolczyki dla Pań, utrzymane w barwach srebra i różowego złota, inkrustowane cyrkoniami.

Michael Kors z kolei to biżuteria zdecydowanie damska – znajdują się tu pięknie wykonane kolczyki, pierścionki, naszyjniki i bransoletki, a wśród tych ostatnich cudownie wykonana bransoleta, do wytworzenia której użyto m.in. drewna. Michael Kors stworzył także zupełnie nowy rodzaj opaski, będącej z jednej strony cudowną ozdobą, a z drugiej inteligentnym trackerem, dającym się łatwo skonfigurować z poziomu smartfona; mowa tu oczywiście o MK Access.

Biżuteria Tommy Hilfiger obejmuje bransoletki damskie i męskie, utrzymane w bardzo klasycznej formie, zrobione ze stali szlachetnej oraz ze skóry naturalnej, a także spinki do mankietów. Spinki Tommy Hilfiger doskonale nadają się do eleganckich i codziennych stylizacji.

Asortyment sklepu uzupełniają wytwory marki Guess, czyli damskie bransolety, naszyjniki, pierścionki i kolczyki. Są one utrzymane w niezwykle śmiałych formach, z nieszablonowo dodanymi opcjonalnymi przywieszkami; samo logo Guess zostało niekiedy niezwykle ciekawie implikowane w poszczególne egzemplarze, co sprawia, że całość wygląda niezwykle oryginalnie.

Biżuteria najwyższej jakości na Fabryce Zegarków

W Fabryce Zegarków istnieje możliwość doboru odpowiedniej biżuterii, zarówno damskiej, jak i męskiej, spośród wytworów tak znakomitych marek, jak Fossil, Michael Kors, Guess i Tommy Hilfiger.