Darmowy zwrot kurierem przez 100 dni

Zamówione produkty możesz zwrócić aż przez 100 dni i nie ponosić żadnych dodatkowych kosztów!

Darmowy zwrot do 100 dni

Darmowy zwrot lub wymiana kurierem przez 100 dni

Jako jeden z nielicznych sklepów internetowych FabrykaZegarków.pl wydłuża ustawowy okres, w którym możesz zwrócić lub wymienić zakupiony produkt, z 14 do 100 dni.
Od momentu otrzymania produktu (dostarczenia przez kuriera lub odbioru osobistego) masz aż 100 dni by podjąć ostateczną decyzję dotyczącą zakupu zegarka lub biżuterii.

Produkt zwrócisz lub wymienisz na inny za darmo kurierem DHL.

Jak zwrócić produkt za darmo?

Jeśli w ciągu 100 dni od otrzymania produktu chcesz zrezygnować z jego zakupu i otrzymać zwrot pieniędzy - postępuj według kroków poniżej. Wszystkie koszty tej procedury bierzemy na siebie!

1. Wydrukuj i wypełnij formularz zwrotu. Pobierz formularz-zwrotu.pdf
2. Nadaj przesyłkę kurierem DHL uzupełniając formularz pod tym linkiem: DHL: zwrot produktu FabrykaZegarków. Dzięki temu usługa kurierska będzie już z góry opłacona. W fomularzu podasz swój adres i wybierzesz dzień oraz godzinę odbioru paczki przez kuriera.
3. Zapakuj i zabezpiecz zwracany produkt, dołączając do paczki wypełniony formularz z pkt 1.

W ciągu 14 dni od otrzymania paczki zwrócimy koszty związane z zamówieniem zwracanego produktu. Zwrot nastąpi tą samą drogą, którą zamówienie było opłacone, lub na wskazane w formularzu z pkt. 1 konto bankowe

Jak wymienić produkt za darmo?

Jeśli w ciągu 100 dni od otrzymania produktu chcesz wymienić produkt na inny - postępuj według kroków poniżej. Wszystkie koszty tej procedury bierzemy na siebie!

1. Wydrukuj i wypełnij formularz wymiany. Pobierz formularz-wymiany.pdf. W pierwszej części formularza podaj informacje o zwracanym produkcie. W drugiej - informacje o produkcie, który chce otrzymać w zamian. Jeśli wartość oddawanego produktu jest wyższa od tego, który chcesz otrzymać, podaj w komentarzach poniżej swój numer konta, a w ciągu 14 dni zwrócimy Ci różnicę w cenie!
2. Nadaj przesyłkę kurierem DHL uzupełniając formularz pod tym linkiem: DHL: zwrot produktu FabrykaZegarków. Dzięki temu usługa kurierska będzie już z góry opłacona. W fomularzu podasz swój adres i wybierzesz dzień oraz godzinę odbioru paczki przez kuriera.
3. Zapakuj i zapezpiecz zwracany produkt, dołączając do paczki wypełniony formularz z pkt 1 oraz dokument (lub jego kopię) sprzedaży zwracanego produktu.

W ciągu 14 dni od otrzymania paczki wyślemy do Ciebie nowy produkt. Wyjątkiem może być sytuacja, w której wspazany produkt nie będzie dostępny, lub będzie miał ograniczoną dostępność. W każdej z tych sytuacji - skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe!