ZEGARKI DAVOSA

Obserwacja entuzjastów sztuki zegarmistrzowskiej to jeden z ważniejszych etapów w procesie tworzenia zegarka Davosa. Producenci bacznie przyglądają się potrzebom klienta i z precyzją tworzą nowe modele, dostosowane do wszelkich potrzeb. Oferta to nie tylko modele cechujące się wyrazistym i oryginalnym wzornictwem, ale także wyposażeniem pozwalającym na używanie zegarków podczas sportów ekstremalnych.

Historia marki Davosa - ponad 150-letnia tradycja produkcji zegarków

Zegarki Davosa sygnowane popularnym napisem Swiss Made to jedna z najbardziej prestiżowych szwajcarskich marek. Na swój zasłużony status pracuje już od 1861 roku, kiedy Abla Frederica Haslera założył małą firmę zegarków kieszonkowych pod nazwą Hasler. Rodzinna tradycja pozwoliła przekazać firmę w ręce kolejnych pokoleń tak, aby przez kolejne stulecie prosperowała ona, jako marka o pokaźnej dystrybucji. Rewolucja kwarcowa w latach 70 XX całkowicie zmieniła rynek zegarmistrzowski, przyczyniając się do zamykania nawet największych manufaktur - w tym marki Hasler. Firma, idąc z duchem czasu w wielkim stylu powróciła na rynek przyjmując nową nazwę Davosa, by w latach 90 rozpocząć dystrybucję, opartą na wprowadzaniu nowych innowacji.

Wielozadaniowość i najlepsze wykonanie zegarka Davosa

Dziś oferta marki Davosa to wielofunkcyjne zegarki o niesamowicie wytrzymałym wykonaniu, co potwierdza zarówno restrykcyjna kontrola jakości Swiss Made, jak i wewnętrzne testy jakościowe. Producenci wprowadzili do swojej oferty profesjonalne urządzenia, których klasa wodoszczelności to nawet 500 metrów. Skierowana do fascynatów nurkowania linia Davosa Ternos, wyposażona została w najwyższej klasy technologie, m.in. zawór helowy, który pod wpływem długotrwałego występowania wysokiego ciśnienia powietrza uwalnia cząsteczki helu gromadzące się wewnątrz zegarka. Słynnym modelem, który przetrwał ciężkie warunki atmosferyczne okazał się produkt kultowy już produkt Davosa Argonautic - zegarek przetrwał próbę niskiego ciśnienia w oddalonej od ziemi na 35 km stratosferze. 

Ambasadorowie marki zegarków Davosa

Innowacyjne technologie i wysoka renoma na rynku zegarków spowodowała, że zegarki Davosa zdobyły uznanie wśród najlepszych na świecie sportowców - jednym z ambasadorów marki jest mistrz świata w swobodnym nurkowaniu pod lodem - Nik Linder. Długoletnia optymalizacja zegarków Davosa pod kątem sportów ekstremalnych zaowocowała współpracą austriackim narciarzem freestylowym Luca Tribondeau.

Zegarki Davosa - eleganckie modele nie tylko dla sportowców

Chociaż wielozadaniowość jest główną ideą marki, to Davosa nie rezygnuje z produkcji zegarków cechujących się podstawową funkcjonalnością i eleganckim wzornictwem. Oferta skierowana zarówno do mężczyzn, jak i kobiet obejmuje klasyczne modele kopert osadzonych na skórzanych paskach. Pośród całej gamy produktów klient ma możliwość wyboru nie tylko między designem, ale również umieszczonym w środku mechanizmem. Wybierz model, który sprosta twoim wymaganiom i przekonaj się, dlaczego Davosa to jedna z najlepszych szwajcarskich marek.

212 Zegarków Davosa z wysyłką w 24h ✓ DARMOWY zwrot i przesyłka kurierem ✓ Dostawa kurierem GRATIS - 212 zegarki ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

1-100 of 212

1-100 of 212