Nie trzeba wiele mówić, aby zarekomendować Tissot Seastar. Wystarczy jedno, zegarek wytrzymuje ciśnienie sięgające 30 atmosfer. Tym samym Tissot pokazuje, jak łatwo pogodzić można pasję do nurkowania z miłością do automatycznych zegarków.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Mechanizm
Dostępność
Dla kogo
Tarcza - kolor
Szerokość Paska
Dla kogo
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Tissot Seastar

Zegarki Tissot Seastar zostały stworzone z myślą o zadaniach specjalnych w podwodnym świecie. Wodoszczelność w tych modelach wynosi aż 30 barów (300m/1000stóp). Stylowe, ponadczasowe a do tego niezwykle praktyczne, takie są zegarki z serii Tissot Seastar.

Tissot Seastar – dla wielbicieli podwodnych przygód

Zegarki Tisstot Seastar przypadną do gustu zarówno wielbicielom tej stylistyki, jak i eksploratorom podwodnego świata. Podczas tworzenia każdego modelu z serii Tissot Seastar, zwrócono uwagę na choćby najmniejszy element. Zegarki wyposażono zatem w zawór helowy, odporne na zarysowania, a zarazem niezwykle przejrzyste szkło szafirowe, luminescencyjne indeksy pozwalają na odczytanie godziny nawet przy ograniczonym dostępie do światła. Ponadto zawodowi nurkowie docenią jednostronnie obracany bezel, który jest niezwykle przydatny do obliczania czasu zanurzenia pod wodą.

Tissot Seastar – szeroki wybór możliwości

Seria Tissot Seastar to zarówno modele wyposażone w mechanizm automatyczny, który jest ładnie wyeksponowany dzięki przeszklonemu deklowi, jak i zegarki działające na podstawie sprawdzonego mechanizmu kwarcowego, modele te wyposażono dodatkowo w chronograf oraz wskaźnik wyczerpania baterii EOL. Dekiel natomiast ozdobiono wizerunkiem konika morskiego. Te niezwykłe zegarki dostępne są zarówno na bransoletach, jak i silikonowych paskach.

Gwarancja oryginalności produktów Tissot Seastar

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą marki Tissot zarówno w naszym sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. Wszystkie produkty marki Tissot pochodzą od licencjonowanego, oficjalnego dystrybutora, dzięki czemu mają Państwo pewność, że zegarki są w 100% oryginalne i objęte gwarancja producenta.