ZEGARKI SUUNTO CORE

     Zegarki fińskiego producenta Suunto są doskonale znane w świecie sportu. Modele tych zegarków są projektowane tak, aby ułatwiać uprawianie sportu na poziomie rekreacyjnym oraz profesjonalnym. Lekkie, wytrzymałe zegarki doskonale sprawdzają się w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Każdy model jest wyposażony w zaawansowane funkcje służące do sprawdzania osiągnięć podczas treningu oraz innych elementów. Zegarki marki Suunto są również cenione za nowoczesne wzornictwo oraz sportowy styl.

 

      Zegarki Suunto Core, które prezentujemy w tej kategorii, mogą być używane zarówno przez osoby zajmujące się uprawianiem sportu rekreacyjnie, jak i przez profesjonalistów. To zegarki, które zostały stworzone z myślą o miłośnikach uprawiania sportu na świeżym powietrzu. Doskonale sprawdzą się podczas wspinaczki górskiej, marszobiegów, wędrówek, a także nurkowania. Zegarki Suunto Core są wyposażone w następujące funkcje: wysokościomierz zapamiętujący poszczególne wskazania i liczący różnicę wysokości, barometr z takimi dodatkami, jak alarm sztormowy, pogodowy oraz wskaźnik trendu pogody, kompas, głębokościomierz, termometr, stoper i inne. Podczas nurkowania przyda się funkcja głębokościomierza. Ciekawym rozwiązaniem są również informacje na temat wschodów i zachodów słońca w 400 miejscach na całym świecie. Zegarek wykrywa ruch i automatycznie przełącza tryb pozyskiwania i wyświetlania informacji – podczas wspinaczki zapamiętuje wysokość, a podczas postoju wyświetla informacje pogodowe.

 

     Wszystkie informacje są widoczne na dużym, nowoczesnym wyświetlaczu elektronicznym. Zegarki Suunto Core są zaprojektowane tak, aby zapewniać wygodę podczas uprawiania sportu oraz aktywnego spędzania wolnego czasu. Koperty są wykonane z lekkiego tworzywa kompozytowego, a paski z gumy, którą łatwo utrzymać w czystości. Zegarki Suunto Core to propozycja dla tych, którzy cenią sobie efektowne wzornictwo. Czarne koperty zegarka kontrastują z żywymi kolorami pasków: zielonym, fioletowym, różowym czy białym.

6 Zegarków Suunto Core gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 6 modeli - cena od 859 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★