Zegarki fińskiego producenta Suunto są doskonale znane w świecie sportu. Modele te są projektowane tak, aby ułatwiać uprawianie sportu na poziomie rekreacyjnym oraz profesjonalnym. Lekkie, wytrzymałe zegarki doskonale sprawdzają się w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Każdy jest wyposażony w zaawansowane funkcje służące do sprawdzania osiągnięć podczas treningu oraz innych elementów. Zegarki marki Suunto są również cenione za nowoczesne wzornictwo oraz sportowy styl.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Typ paska
Cena [zł]
-

Zegarki Suunto Core

 1. Zegarek Suunto Core All Black Zegarek Suunto Core All Black
  Darmowa dostawa 24h
  Bestseller-35%
  1 059,00 zł 689,00 zł

  Suunto Core All Black SS014279010

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek Suunto Core Black Red Zegarek Suunto Core Black Red
  Darmowa dostawa 24h
  -36%
  1 059,00 zł 679,00 zł

  Suunto Core Black Red SS023158000

  Darmowa dostawa 24h

Fińskie zegarki Suunto to cenione na świecie modele sportowe. Sprawdzą się zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które stawiają pierwsze kroki w świecie aktywności fizycznych. Cechuje je nowoczesny styl oraz trwałość materiałów, z których są wykonane. Wszystko to uzupełnia komfort noszenia - dzięki lekkej wadze w zegarku można wygodnie ćwiczyć.

Dlaczego warto wybrać zegarek Suunto Core?

Zegarki Suunto Core zostały stworzone z myślą o miłośnikach uprawiania sportu na świeżym powietrzu. Doskonale sprawdzą się podczas wspinaczki górskiej, marszobiegów, wędrówek, a także nurkowania. Zegarki Suunto Core są wyposażone w następujące funkcje: wysokościomierz zapamiętujący poszczególne wskazania i liczący różnicę wysokości, barometr z takimi dodatkami jak alarm sztormowy, pogodowy oraz wskaźnik trendu pogody, kompas, głębokościomierz, termometr, stoper i inne. Podczas nurkowania przyda się funkcja głębokościomierza. Ciekawym rozwiązaniem są również informacje na temat wschodów i zachodów słońca w 400 miejscach na całym świecie. Zegarek wykrywa ruch i automatycznie przełącza tryb pozyskiwania i wyświetlania informacji – podczas wspinaczki zapamiętuje wysokość, a podczas postoju wyświetla informacje pogodowe.

Styl i trwałość zegarków Suunto Core

Wszystkie informacje są widoczne na dużym, nowoczesnym wyświetlaczu elektronicznym. Zegarki Suunto Core są zaprojektowane tak, aby zapewniać wygodę podczas uprawiania sportu oraz aktywnego spędzania wolnego czasu. Koperty są wykonane z lekkiego tworzywa kompozytowego, a paski z gumy, którą łatwo utrzymać w czystości. Zegarki Suunto Core to propozycja dla tych, którzy cenią sobie efektowne wzornictwo. Czarne koperty zegarka kontrastują z żywymi kolorami pasków: zielonym, fioletowym, różowym czy białym.