Adidas to jeden z najbardziej znanych na całym świecie producentów odzieży oraz sprzętu sportowego. Oprócz produktów przeznaczonych dla profesjonalnych sportowców firma ma w swojej ofercie także dodatki i akcesoria nadające się do codziennego użytku, na przykład zegarki. Czasomierze marki Adidas mają sportowy fason i sprawdzają się zarówno podczas uprawiania sportu, jak i jako dodatek do stroju do szkoły czy pracy.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Szkiełko
Mechanizm
Dostępność
Dla kogo
Tarcza - kolor
Szerokość Paska
Dla kogo
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Damskie Adidas

W tej kategorii nasz sklep oferuje zegarki damskie Adidas pochodzące z najnowszych kolekcji oraz tych starszych, ale cieszących się dużą popularnością. Wspólną cechą tych zegarków jest ich funkcjonalność oraz wykonanie z lekkich, łatwych do utrzymania w czystości materiałów. Zegarki damskie Adidas charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem oraz żywą kolorystyką, dzięki czemu doskonale komponują się z młodzieżowymi stylizacjami.

Którą serię damskich zegarków Adidas wybrać?

Zegarki z kolekcji Santiago stanowią większość wśród modeli Adidas oferowanych przez nasz sklep. Zaprojektowano je tak, aby miały uniwersalny wygląd i nadawały się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zegarki są dostępne w kilkunastu wersjach kolorystycznych: od czerni z kolorowymi dodatkami, poprzez biel, aż po czerwień, zieleń czy żółć. Na tarczach wszystkich zegarków znajduje się duże logo Adidas w kontrastującym kolorze. Zegarki damskie Adidas Santiago wykonano z lekkiego tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie ograniczają ruchów. W kolekcji są dostępne modele z paskami z materiału lub z tworzywa.

Retro zawsze w modzie - zegarki damskie Adidas

Dużą popularnością w naszym sklepie cieszą się również zegarki damskie Adidas Originals Sydney, nawiązujące stylistyką do mody lat 80. Zegarki wykonane z kolorowego tworzywa posiadają czytelne elektroniczne wyświetlacze, a koperty mają nietypowy prostokątny kształt. Są wyposażone w chronografy umożliwiające dokładny pomiar czasu, na wyświetlaczach wyświetla się również informacja o dniu tygodnia. Zegarki są wodoszczelne na głębokości do 50 metrów. Ich uniwersalny fason sprawia, że równie dobrze wyglądają na damskim, jak i na męskim nadgarstku.