Citizen to obecnie jeden z najbardziej znanych japońskich producentów zegarków na świecie. Swoją sławę zawdzięcza między innymi stosowanym w zegarkach nowoczesnym rozwiązaniom technicznym, dzięki którym produkty Citizen są niezawodne i sprawdzają się w każdej sytuacji.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Szkiełko
Mechanizm
Dostępność
Dla kogo
Tarcza - kolor
Dla kogo
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Damskie Citizen

 1. Zegarek Damski Citizen Elegance Zegarek Damski Citizen Elegance
  Darmowa dostawa 24h
  770,00 zł

  Citizen Elegance EM0504-81A

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek Damski Citizen Eco-Drive Elegance Zegarek Damski Citizen Eco-Drive Elegance
  Darmowa dostawa 24h
  970,00 zł

  Citizen Eco-Drive Elegance EW1264-50A

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 3. Zegarek Damski Citizen Sports Zegarek Damski Citizen Sports
  Darmowa dostawado 15 dni
  480,00 zł

  Citizen Sports ER0201-72A

  Darmowa dostawado 15 dni
 4. Zegarek Damski Citizen Sports Zegarek Damski Citizen Sports
  Darmowa dostawado 15 dni
  670,00 zł

  Citizen Sports FE1081-59E

  Darmowa dostawado 15 dni

Oferta marki Citizen jest bardzo szeroka – od zegarków sportowych, poprzez uniwersalne – odpowiednie do noszenia na co dzień, po eleganckie, które dobrze komponują się z biznesowymi i oficjalnymi strojami.

Zegarek damski Citizen dla każdej aktywnej kobiety

W tej kategorii naszego sklepu prezentowane są zegarki damskie Citizen. Modele pochodzą z kilku najpopularniejszych kolekcji. Łącznie w naszym sklepie oferujemy kilkadziesiąt zegarków Citizen stworzonych z myślą o kobietach. Jako autoryzowany dystrybutor tej marki oferujemy wyłącznie nowe i oryginalne produkty, posiadające kartę gwarancyjną i certyfikat potwierdzający oryginalność. Dużą część dostępnych w naszym sklepie produktów tej marki stanowią zegarki damskie Citizen Ecodrive. To zarówno modele sportowe, jak i eleganckie, których wspólną cechą jest obecność innowacyjnego systemu Ecodrive. Dzięki tej technologii zastosowanej w zegarkach możliwe jest ładowanie baterii zegarka za pomocą światła słonecznego i kumulowanie tej energii przez nawet 6 miesięcy działania zegarka. W ramach kolekcji Ecodrive są dostępne między innymi zegarki damskie z kopertami i bransoletami ze stali szlachetnej, utrzymane w klasycznej kolorystyce srebra. Pewną modyfikacją tego modelu są eleganckie zegarki z prostokątnymi tarczami. W tej serii znalazły się również zegarki, które są połączeniem elegancji i młodzieżowego stylu – modele z tarczami ze stali szlachetnej i kolorowymi paskami.

Ponadczasowe zegarki damskie Citizen w eleganckim stylu

W naszej ofercie warto również zwrócić uwagę na zegarki damskie Citizen Classic. To propozycja dla miłośniczek sprawdzonego, minimalistycznego wzornictwa. Oprócz starannego wykonania, zegarki z tej serii wyróżniają się również wysokiej jakości materiałami. Do ich produkcji użyto stali szlachetnej i skóry, a za precyzyjne wskazania odpowiada japoński mechanizm kwarcowy Miyota.