ZEGARKI ADRIATICA

ZEGARKI ADRIATICA

Zegarki Adriatica to synonim szwajcarskiej jakości w produkcji zegarków. Firma ma długą tradycję – powstała już w 1852 roku w szwajcarskim mieście Montiller. Na polskim rynku marka pojawiła się w latach 90. i niemal od razu zaczęła być kojarzona z prestiżem i elegancją. Zegarek Adriatica to ceniony przez klientów czasomierz za precyzyjne wykonanie i klasyczne wzornictwo, a jednocześnie za korzystny stosunek ceny do jakości.

 

Kolekcje zegarków Adriatica

Firma Adriatica regularnie wypuszcza na rynek nowe modele zegarków. Są wśród nich zarówno zegarki eleganckie, jak i sportowe. Różnią się one od siebie stylem, ilością funkcji oraz zastosowanymi materiałami. Dostępne są między innymi eleganckie serie Classic oraz Chronograph, a także bardziej sportowe kolekcje, takie jak Aviator - prawdziwa gratka dla fanów lotnictwa.

 

Zegarki Adriatica wykonane z niexniszczalnego tytanu

Szczególną kategorią zegarków, dostępną w naszym sklepie, są zegarki Adriatica Titanium. Modele wykonane zostały z użyciem tytanu – materiału lekkiego, a zarazem bardzo wytrzymałego. Są idealne dla osób, które są uczulone na nikiel i z tego powodu nie mogą nosić zwykłych zegarków. Z tytanu wykonane są zarówno koperty, jak i bransolety, co nadaje całości spójny i elegancki wygląd. Zegarki z serii Titanium posiadają także charakterystyczne detale, które z pewnością docenią miłośnicy dobrego stylu.

 

Szeroka oferta zegarków Adriatica

W ofercie naszego sklepu można znaleźć kilkaset modeli zegarków Adriatica. Przy zakupie każdego z nich klient otrzymuje certyfikat oryginalności oraz kartę gwarancyjną. Zegarki są wysyłane w oryginalnych, markowych opakowaniach, które chronią je podczas transportu. Zapraszamy do szczegółowego sprawdzenia oferty naszego sklepu.

795 Zegarków Adriatica gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 795 modeli - cena od 380,00 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

1-100 of 795

1-100 of 795