Zegarek na męskiej ręce świadczy przede wszystkim o klasie właściciela. Markowy produkt działający w oparciu o wysokiej jakości mechanizm, do którego produkcji wykorzystano najwyższej jakości materiały stanowi wizytówkę mężczyzny, który może cieszyć się dobrym smakiem estetycznym bez względu na pozostałe elementy jego outfitu. Najważniejsze jest to, aby dany model był dopasowany do osobowości osoby, która umieszcza go na swoim nadgarstku. Właśnie dlatego warto postawić na eleganckie zegarki męskie Venezianico.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Dostępność
Dla kogo
Tarcza - kolor
Dla kogo
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Męskie Venezianico

Zegarki męskie Venezianico są fantastycznym rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy doceniają najwyższą klasę i niebanalny styl. Urządzenia te charakteryzują się najwyższą jakością wykorzystanych materiałów, niepowtarzalnym, klasycznym zarazem designem oraz praktyczną funkcjonalnością. Znaczna część produkcji jest wykonywana ręcznie przez wykwalifikowanych rzemieślników (poprzez polerowanie stali szlachetnej, nakładanie indeksów lub szycie pasków z włoskiej skóry typu vintage).

Historia marki Venezianico

Producent założył swoje przedsiębiorstwo dopiero w 2017 roku, jednocześnie ideą dwóch miłośników sztuki zegarmistrzowskiej było wskrzeszenie magii manufaktury produkującej zegarki pod koniec XIX wieku (która została pokonana przez kryzys ekonomiczny tamtego czasu). Zegarki Venezianico nawiązują do inspirującej od wieków Wenecji - miasta z XIV-wiecznym zegarem miejskim, zabytkowymi kościołami oraz niepowtarzalnym klimatem, który oczarowuje każdego turystę od setek lat. Mimo tego, że Venezianico jest stosunkowo młodą markę, zdążyła sobie ona wyrobić istotną pozycję w środowisku. Nic dziwnego, ponieważ urządzenia te charakteryzuje najwyższa jakość, włoski kunszt oraz niezwykła elegancja, która podkreśla każdą stylizację.

Włoska legenda, najwyższa klasa zegarków męskich Venezianico

Męskie zegarki Venezianico cechuje przede wszystkim dopracowanie w najmniejszych szczegółach. Do ich produkcji wykorzystuje się ręcznie polerowaną stal szlachetną, postarzaną skórę typu vintage, wypukłe szkiełko szafirowe z antyrefleksem, niezawodne mechanizmy automatyczne spod pióra producenta, ręcznie nanoszone indeksy oraz dekle z niepowtarzalnymi grawerunkami. Producent prezentuje liczne serie, które są bezpośrednim nawiązaniem do weneckich atrakcji. Linia Redentore odnosi się do zabytkowego kościoła Il Redentore z XVI wieku, Arsenale powstała w hołdzie złożonym stoczni z Republiki Weneckiej, natomiast seria Nereide odnosi się do legendarnego okrętu podwodnego, który służył włoskiej armii wojennej (Regina Maria) podczas I wojny światowej.

Zegarki męskie Venezianico - kwintesencja włoskiego stylu

Stabilna pozycja marki Venezianico na współczesnym rynku zegarków utrzymuje się tak długo przede wszystkim dzięki wysokiej jakości produktów, które od lat zachwycają konsumentów na całym świecie. Modele te powstały ze szczególnym zaangażowaniem zarówno producenta, jak i rzemieślnika, dlatego w swojej konstrukcji zachowują one zaangażowanie, trud oraz miłość do zegarków. Właśnie dlatego zegarek męski producenta Venezianico sprawdzi się w kolekcji każdego prawdziwego miłośnika sztuki zegarmistrzowskiej.