ZEGARKI MĘSKIE PIERRE RICAUD

. Firma Pierre Ricaud to przedsiębiorstwo o korzeniach francusko-niemieckich, oferujących szeroki wybór zegarków dla pań i panów. Dzięki wieloletniej obecności na rynku firma wyrobiła sobie ugruntowana pozycje i zdobyła wierne grono klientów.  Zegarki marki Pierre Ricaud znane są przede wszystkim z parametrów technicznych. Wykorzystanie najnowocześniejszych osiągnięć technicznych pozwala na tworzenie modeli zegarków nie tylko pięknych, ale co najważniejsze: funkcjonalnych. Produkty Pierre Ricaud tworzone są dla osób ceniących wysoką jakość wykonania oraz niezawodność. Firma dba również o to, aby oferowane produkty były odporne na uszkodzenia - wszystko to za sprawą wykorzystania trwałych materiałów. Zegarki męskie Pierre Ricaud posiadają klasyczną linię, eleganckie wykończenie oraz szeroki wybór bransolet. Całość prezentuje się szykownie i są to modele odpowiednie do pracy, na co dzień, jak i od święta. Będą one także doskonałym uzupełnieniem każdego męskiego stroju. Zegarki męskie Pierre Ricaud to doskonała alternatywa dla osób, które pragną łączyć wysoką funkcjonalność noszonego zegarka z jego eleganckim wyglądem.

 

Co odznacza zegarki męskie Pierre Ricaud? Przede wszystkim jest to wykorzystanie trwałych elementów zarówno obudowy, jak i samego mechanizmu zegarków. Każdy element mechanizmu zegarka jest wykonany z trwałych materiałów, odpornych na uszkodzenia czy odkształcenia. Dzięki temu producent zapewnia wieloletnią gwarancję na swoje produkty. Firma Pierre Ricaud wykorzystuje w swoich produktach mechanizmy kwarcowe - to najlepsza rekomendacja dla produktów tej klasy. Mechanizm ten zapewnia działanie zegarka bez żadnych zakłóceń przez wiele lat. Koperty wykonane z metali szlachetnych, dzięki czemu uzyskuje się ich szlachetny i estetyczny wygląd, jak również wysoką odporność na zarysowania czy też działanie wilgoci. To jednak nie wszystko - koperty są odporne na uszkodzenie wstrząsy. Bardzo ważne jest także wykorzystanie szkła mineralnego, które jest odporne na uszkodzenia oraz silne zarysowania Dzięki temu szkło zegarka przez wiele lat wyglądać będzie perfekcyjnie. Tarcze i wskazówki zegarków męskich Pierre Ricaud utrzymane są w kontrastowej,a le stonowanej kolorystyce. Królują czernie, brązy, złoto oraz srebro. Wiele modeli posiada dodatkowo cyfry rzymskie lub łacińskie na tarczy, aby łatwiej było odczytywać godzinę.

 

Na szczególną uwagę zasługują bransolety. Wykonane są one ze stali szlachetnej, odpowiednio nitowanej i zabezpieczonej przed zerwaniem. Bransolety posiadają wygodne zapięcia, które stabilnie utrzymują całość konstrukcji na nadgarstku i uniemożliwiają przemieszczanie się zegarka. Stal, z której wykonano bransolety nie powoduje alergii, jest odporna na zarysowania, nie odkształca się. Do wyboru klienci mają również bransolety skórzane, które subtelnie dopasowują się do kształtu nadgarstka, nie obcierają i wyglądają niezwykle elegancko w każdej sytuacji. Zegarki posiadają wieloletnią gwarancję producenta. Dzięki temu każdy bez obawy może cieszyć się wspaniałym urządzeniem każdego dnia. 

175 Zegarków Męskich Pierre Ricaud gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 175 modeli - cena od 128 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

1-100 of 175

1-100 of 175