Firma Pierre Ricaud to przedsiębiorstwo o korzeniach francusko-niemieckich, oferujące szeroki wybór zegarków dla pań i panów. Dzięki wieloletniej obecności na rynku firma wyrobiła sobie ugruntowaną pozycję i zdobyła wierne grono klientów. Zegarki marki Pierre Ricaud znane są przede wszystkim z parametrów technicznych. Wykorzystanie najnowocześniejszych osiągnięć technicznych pozwala na tworzenie modeli nie tylko pięknych, lecz także, co najważniejsze, funkcjonalnych. Produkty Pierre Ricaud tworzone są dla osób ceniących wysoką jakość wykonania oraz niezawodność. Firma dba również o to, aby oferowane produkty były odporne na uszkodzenia - wszystko to za sprawą wykorzystania trwałych materiałów. Zegarki męskie Pierre Ricaud posiadają klasyczną linię, eleganckie wykończenie oraz szeroki wybór bransolet. Całość prezentuje się szykownie i są to modele odpowiednie do pracy, na co dzień, jak i od święta. Będą one także doskonałym uzupełnieniem każdego męskiego stroju. Zegarki męskie Pierre Ricaud to doskonały wybór dla osób, które pragną łączyć wysoką funkcjonalność noszonego zegarka z jego eleganckim wyglądem.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Szkiełko
Mechanizm
Dostępność
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Męskie Pierre Ricaud

 1. Zegarek męski Pierre Ricaud Classic Zegarek męski Pierre Ricaud Classic
  Darmowa dostawa 24h
  345,00 zł 331,00 zł

  Pierre Ricaud Classic P60049.5114Q

  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek męski Pierre Ricaud Classic Zegarek męski Pierre Ricaud Classic
  Darmowa dostawa 24h
  -15%
  298,00 zł 253,00 zł

  Pierre Ricaud Classic P91091.1211Q

  Darmowa dostawa 24h

Zegarki męskie Pierre Ricaud to doskonała propozycja dla panów, którzy szukają eleganckiego i porządnie wykonanego modelu. Urządzenia tej marki ze względu na prostotę wykonania sprawdzą się także jako uzupełnienie codziennych strojów. W ofercie mamy do wyboru czasomierze na tradycyjnych stalowych bransoletach, skórzanych paskach oraz bransoletach meshowych.

Co odznacza zegarki męskie Pierre Ricaud?

Przede wszystkim jest to wykorzystanie trwałych elementów zarówno obudowy, jak i samego mechanizmu. Dzięki temu producent zapewnia wieloletnią gwarancję na swoje produkty. Firma Pierre Ricaud wykorzystuje w swoich produktach mechanizmy kwarcowe - to najlepsza rekomendacja dla produktów tej klasy. Mechanizm ten zapewnia działanie zegarka bez żadnych zakłóceń przez wiele lat. Koperty są wykonane ze stali szlachetnej, dzięki czemu uzyskuje się ich estetyczny wygląd, jak również wysoką odporność na zarysowania czy też działanie wilgoci. Za ochronę tarczy odpowiada szkło mineralne. Wskazówki zegarków męskich Pierre Ricaud utrzymane są w kontrastującej z cyferblatem, ale stonowanej kolorystyce. Królują czernie, brązy, złoto oraz srebro. Wiele modeli wyposażono w indeksy rzymskie lub arabskie, aby łatwiej było odczytywać godzinę.

Paski i bransolety w zegarkach męskich Pierre Ricaud

Na szczególną uwagę zasługują bransolety. Wykonane są one ze stali szlachetnej, odpowiednio nitowanej i zabezpieczonej przed zerwaniem. Bransolety posiadają wygodne zapięcia, które stabilnie utrzymują całość konstrukcji na nadgarstku i uniemożliwiają przemieszczanie się zegarka. Stal, z której wykonano bransolety, jest odporna na zarysowania, nie odkształca się. Do wyboru klienci mają również paski skórzane, które subtelnie dopasowują się do kształtu nadgarstka, nie obcierają i wyglądają niezwykle elegancko w każdej sytuacji. Dzięki temu każdy mężczyzna może cieszyć się wspaniałym urządzeniem każdego dnia.