Marka Suunto została stworzona w 1936 roku przez Tuomasa Vohlonena - fińskiego inżyniera, a jednocześnie pasjonata biegów na orientację. Vohlonen połączył swoją wiedzę techniczną z miłością do sportu, dzięki czemu, po ponad 80 latach możemy cieszyć się kolejną serią profesjonalnych, multisportowych zegarków GPS - Suunto 9.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Rodzaj produktu
Łączność
Dostępność
Cena [zł]
-

Zegarki Suunto 9

 1. Smartwatch Suunto 9 Baro All Black Wrist HR GPS Smartwatch Suunto 9 Baro All Black Wrist HR GPS
  Darmowa dostawa 24h
  Bestseller-34%
  1 399,00 zł 929,00 zł

  Suunto 9 Baro All Black Wrist HR GPS SS050019000

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek Suunto 9 Baro Black Wrist HR GPS + pas HR Zegarek Suunto 9 Baro Black Wrist HR GPS + pas HR
  Darmowa dostawa 24h
  -51%
  2 499,00 zł 1 229,00 zł

  Suunto 9 Baro Black Wrist HR GPS + pas HR SS050089000

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h

Zegarki Suunto 9 to niezwykle praktyczna linia smartwatchy sportowych. Liczne tryby, w które go wyposażono, pozwalają na bieżąco śledzić postępy i udoskonalać swoje treningi. Czujnik GPS pozwala śledzić i zapisywać przemierzane trasy, a inteligentne tryby baterii zwiększają wydajność urządzenia.

Suunto 9 - zegarek sportowy, który dotrzyma Ci kroku

Zegarek sportowy z kolekcji Suunto 9 prześcignie oczekiwania nawet najbardziej zahartowanych biegaczy, kolarzy czy pływaków - umożliwia ciągłe śledzenie treningu od 25 do nawet 120 godzin, przy włączonym odbiorniku GPS. W zależności od tego, który z trzech trybów wybierzesz - Wydajność, Wytrzymałość lub Ultra, urządzenie poinformuje Cię, ile czasu pracy bateryjnej pozostało. Jeżeli planujesz ćwiczyć dłużej, niż wynosi oszacowany przedział, zawsze możesz zmienić tryb, dopasowując go do swoich indywidualnych potrzeb. Co więcej, zegarek Suunto 9 lepiej niż osobisty trener zapamiętuje Twoje przyzwyczajenia i, w razie potrzeby, przypomni o konieczności naładowania baterii lub zmiany trybu.

Zegarki z funkcją GPS, jak każdy rodzaj zegarków do biegania, zużywają sporą ilość baterii. Wywiera to istotny wpływ na jakość rejestracji pokonanego dystansu, zwłaszcza w przypadku bardzo długich treningów. Suunto znalazło na to sposób - jest nim algorytm FusedTrack™, łączący w sobie dane GPS z czujnikiem ruchu. Funkcja ta sprawia, że czas pracy baterii się wydłuża, a dokładność danych dotyczących przebytej trasy nie ulega zmianie.

Oprócz tego zegarek męski Suunto 9 odgrywa rolę minutnika, alarmu, stopera, wysokościomierza czy też urządzenia do pomiaru tętna. Dzięki klasie wodoszczelność ustalonej na poziomie 100 m, z zegarkiem możesz poruszać się nie tylko na lądzie, ale i podczas pływania oraz nurkowania na niewielkich głębokościach.

Suunto 9 - zegarek do biegania, nie do zdarcia

W parze z niezwykłymi funkcjami zegarków Suunto 9 idzie jakość materiałów wykorzystanych do ich konstrukcji. Koperta modelu z tej kolekcji wykonana jest ze wzmocnionego włóknem szklanym poliamidu - tworzywa wykorzystywanego w przemyśle lotniczym i motoryzacyjnym oraz stali nierdzewnej. Wewnątrz niej znajduje się wyświetlacz LED, zabezpieczony szafirowym szkiełkiem, które może zarysować jedynie diament. Dopełniający całości silikonowy pasek nie obciera skóry, a przy tym jest wyjątkowo lekki. Wszystkie te cechy czynią Suunto 9 najlepszymi zegarkami do biegania dostępnymi obecnie na rynku.

Dziel się sukcesami i motywuj innych z Suunto

Nawet podczas samotnych treningów możesz dzielić się swoimi dokonaniami z innymi. Zegarek męski Suunto 9 w parze z nową aplikacją fińskiego producenta pozwala na śledzenie sportowych sukcesów innych oraz udostępnianie swoich wyników członkom społeczności.