ZEGARKI DAMSKIE PIERRE RICAUD

. Firma Pierre Ricaud to francusko-niemieckie przedsiębiorstwo, obecne na światowych rynkach d dziesięcioleci. Marka ta specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy zegarkach, zarówno damskich, jak i męskich. Zegarki te znane są przede wszystkim z powodu swoich świetnych parametrów technicznych. Marka dba o to, aby korzystając z osiągnięć techniki wyposażać swoje produkty w wiele interesujących i wielokrotnie cennych funkcji. Zegarki Pierre Ricaud dedykowane są każdemu, kto ceni wysoką jakość wykonania oraz niezawodność. Firma dołożyła wszelkich starań, aby oferowane produkty były wytrzymałe w każdej sytuacji. Warto również dodać, iż proponowany design nie odbiega od najlepszych projektantów zegarków. Produkty Pierre Ricaud posiadają klasyczną linię, piękne wykończenie oraz wspaniałe bransolety, które dostępne są w wielu modelach. Całość prezentuje się niezwykle szykownie i elegancko. Zegarki te okażą się doskonałym uzupełnieniem codziennego stroju, jak i dopełnieniem eleganckiej kreacji.

 

Czy charakteryzują się zegarki Pierre Ricaud? Przede wszystkim wykorzystaniem trwałych elementów. Mechanizm wykonany jest z elementów o wyjątkowej odporności na uszkodzenia czy wstrząsy. To również sprawia, iż zegarek będzie działał nieprzerwanie przez długie lata. O wysokiej jakości oferowanych produktów świadczy również wykorzystanie kwarcowego mechanizmu. Mechanizm ten to jeden z najchętniej stosowanych, głównie przez swoją niezawodność oraz za wskazywanie poprawnej godziny bez konieczności nastawiania go. Zegarki Pierre Ricaud są również często zaopatrywane w koperty wykonane z metali szlachetnych. Dzięki temu uzyskuje się ich szlachetny i estetyczny wygląd. To jednak nie wszystko - koperty są odporne na uszkodzenia, zarysowania, działanie wilgoci. Odpowiednio stworzona koperta zapewnia bezpieczeństwo wewnętrznego mechanizmu zegarka. Koperty ściśle połączone są z bransoletami. istotnym elementem zegarków tej marki jest również szkło mineralne, odporne na zarysowania, opryskiwanie oraz na uderzenia. tarcze zegarków utrzymane są z stosowanych kolorach, wskazówki najczęściej są kontrastowe. Całość wygląda niezwykle elegancko i szykownie.

 

Bardzo ważną sprawą są również oferowane przez firmę bransolety. Wykonane są one najczęściej ze stali szlachetnej, odpowiednio nitowanej i przytwierdzonej do koperty zegarka. Zapięcia posiadają wygodne zatrzaski, pozwalające na pewnie trzymanie zegarka na nadgarstku bez jego przemieszczania. bransolety wykonane z metali nie obcierają delikatnej skóry, nie powodują uciążliwych alergii i przez długi czas utrzymują wspaniały, nieskazitelny wygląd. Dzięki temu można dopasować je nie tylko do białych koszul, ale i nieco mniej formalnych strojów. Wiele z oferowanych modeli posiada również bransolety skórzane w stonowanych kolorach. Skóra delikatnie dopasowuje się do kształtu nadgarstka, ale nie ulega uszkodzeniom, nie kruszy się ani nie pęka. Zegarki firmy Pierre Ricaud dostępne są w wielu modelach, zarówno dla pań, jak i panów. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

201 Zegarków Damskich Pierre Ricaud gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 201 modeli - cena od 120 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

1-100 of 201

1-100 of 201