Zegarki Swiss Military Hanowa sprzedawane w naszym sklepie. Są oryginalne, objęte gwarancją producenta oraz zapakowane w autentyczne pudełka. Już teraz sprawdź wyjątkowe zegarki Swiss Military Hanowa i wybierz prawdziwy zegarek z duszą.

czytaj dalej
Kategorie Zamknij
Filtry Zamknij
Dla kogo
Tarcza - kolor
Szerokość Paska
Dla kogo
Pasek - kolor
Typ paska
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Swiss Military - Hanowa

  1. Zegarek męski Swiss Military Hanowa Afterburn Zegarek męski Swiss Military Hanowa Afterburn
    Darmowa dostawa 24h
    1 980,00 zł 1 795,00 zł

    Swiss Military Hanowa Afterburn SMWGH2101010

    Darmowa dostawa 24h

Marka Swiss Military Hanowa została założona w szwajcarskim Bienne w 1963 roku przez Hansa Nolla. Stawiając nacisk na produkowanie zegarków o sportowym wyglądzie i przystępnej cenie, w 1990 roku rozpoczęła działalność pod nazwą Swiss Military Hanowa. Od tego czasu dawna Hanowa miała charakteryzować się szwajcarską jakością i sportowym designem. Swiss Military Hanowa to marka oficjalnie licencjonowana przez Konfederację Szwajcarską. Tylko określona ilość szwajcarskich marek może chwalić się tym zaszczytnym tytułem, który jest dowodem na nieprzeciętną jakość i precyzję wykonania.

Swiss Military Hanowa - szwajcarska jakość

Wszystkie zegarki marki SMH produkowane są w Szwajcarii. Dowodem na zachowanie najwyższych, szwajcarskich standardów jest umieszczony w logo marki krzyż. Każdy element przed zamontowaniem w czasomierzu jest skrupulatnie sprawdzany nie tylko przez specjalistów, ale też profesjonalne urządzenia - dopiero po uzyskaniu pozytywnej oceny kontroli jakości montowany jest w zegarku. Po zakończeniu procesu produkcji każdy zegarek poddawany jest rygorystycznej ocenie według przyjętych przez markę metod badawczych. Koperty i bransolety wykonane są z wysokiej jakości stali, która produkowana jest zgodnie ze standardami szwajcarskiego zegarmistrzostwa. Zaletą tego materiału jest wysoka odporność na korozję oraz doskonałą trwałość - ten sam rodzaj stali wykorzystywany jest do produkcji narzędzi chirurgicznych. Marka Swiss Military Hanowa wykorzystuje nowoczesną technologię powlekania powierzchni Ion-Plating (IP), dzięki której materiał odporny jest na ścieranie i zarysowania. Większość zegarków SMH wyposażona została w odporne na zarysowania szafirowe szkło, które oceniane jest na 9 w 10-punktowej skali Mohsa.

Kolekcje zegarków Swiss Military Hanowa

Portfolio Swiss Military Hanowa jest bardzo bogate. Jednymi z najbardziej rozpoznawanych zegarków są te dedykowane lotnikom. Zachwycają nie tylko swoim wyglądem, ale też zastosowaną technologią. Równie dużym uznaniem cieszą się czasomierze z serii Automatic – doskonale wykonane i niezwykle wytrzymałe sprawdzają się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Wśród wielu zegarków znajdujących się w ofercie marki coś dla siebie znajdą również wielbiciele eleganckich czasomierzy. To właśnie dla nich została stworzona kolekcja Classic, w której umieszczono zegarki wyposażone zarówno w stalowe bransolety, jak i skórzane paski wykonane z najwyższej jakości rafinowanej skóry naturalnej. Dla tych, dla których klasyczny design to zdecydowanie za mało, Swiss Military Hanowa stworzyła kolekcję Navy, której nazwa mówi sama za siebie. Wytrzymałe, precyzyjnie wykonane, ale wciąż stylowe zegarki są doskonałym dodatkiem na każdą okazję.

Sportowe propozycje od Swiss Military Hanowa

Sportowy design, niezwykłe funkcje oraz wojskowa precyzja uczyniły Swiss Military Hanowa marką dotychczas niespotykaną i niezwykle cenioną. Jej wyjątkowe wyczucie stylu oraz zrozumienie potrzeb klientów sprawiło, że stała się jedną z najpopularniejszych szwajcarskich marek i nic nie wskazuje na to, by miano to w ciągu najbliższych lat mogła stracić.