ZEGARKI DELBANA

ZEGARKI DELBANA

Założycielem pierwowzoru marki Delbana był Oskar Kessler, który w 1919 roku otworzył swoją pierwszą fabrykę zegarków, którą potem przemianowano, używając nazwiska innego jej założyciela – Goliardo Della Balda. Początkowo marka była popularna głównie w krajach Ameryki Południowej, jednak z uwagi na połączenie wysokiej jakości zegarków oferowanych przez Delbanę z ich przystępnymi cenami oraz tradycyjną stylistyką, czasomierze te szybko zostały docenione w krajach Europy Wschodniej. Na rynku polskim ta szwajcarska marka pojawiła się już w latach 50-tych XX wieku.

 

Męskie zegarki Delbana – wzór precyzji i stylu

 

Zegarki męskie Delbana spodobają się tym, którzy preferują elegancki styl. Ich trwałe, skórzane paski i solidne, stalowe bransolety sprawiają, że każda męska stylizacja nabierze gustownego charakteru. Czasomierze te posiadają precyzyjne, kwarcowe mechanizmy, zasilane baterią, którą łatwo w razie potrzeby wymienić. Urządzenia zamknięte są w wysokiej jakości, stalowych kopertach o barwach srebra lub złota. Producent stosuje w modelach Delbana szkiełka szafirowe, których główną cechą jest bardzo wysoka odporność na wszelkie zarysowania. Użycie tych najwyższej jakości materiałów w produktach szwajcarskiej marki daje pewność, że taki dodatek, raz kupiony, będzie służył użytkownikowi zegarka przez długie lata.

Czasomierze męskie Delbana dostępne są w klasycznych, stonowanych kolorach. Mają czytelne tarcze z różnorodnymi funkcjonalnościami, takimi jak datownik i chronograf, a nawet wskaźnik fazy księżyca. Ich wodoszczelność sięga 100 metrów, co daje możliwość pływania, a nawet nurkowania bez akwalungu. To modele uniwersalne, sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i podczas wyjątkowych okazji. Dzięki licznym wariantom poszczególnych serii, każdy użytkownik znajdzie odpowiadający sobie model, w czym pomoże również możliwość wyboru rodzaju paska lub koloru bransolety.

 

Wybierz ulubioną kolekcję zegarków Delbana

 

Szwajcarska marka oferuje wiele serii zegarków, wśród których do najpopularniejszych należą: Delbana Retro, Delbana Fiorentino, Delbana Imola i Delbana Manhattan. Bez względu jednak na wybór kolekcji, zawsze otrzymujesz pewność zakupu najwyższej jakości szwajcarskiego czasomierza. Nasz sklep internetowy z zegarkami Delbana – Fabrykazegarkow.pl jest autoryzowanym punktem sprzedaży. Wszystkie modele europejskiej marki oferowane w naszym sklepie posiadają dwuletnią gwarancję dystrybutora.

Cena już od 549,00 zł ⌚ 39 Zegarków Delbana ✔ Szybka wysyłka w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ Oficjalny sprzedawca ✔ Sprawdź teraz! →

39 produkt(ów)

39 produkt(ów)