Citizen to japoński producent zegarków, istniejący od roku 1918. Nazwa marki pochodzi od znanego modelu zegarka Citizen, produkowanego od 1924 roku. Obecnie zegarki Citizen są jednymi z najbardziej popularnych na świecie. Sprawdź możliwości Citizen już teraz!

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Szkiełko
Mechanizm
Dostępność
Dla kogo
Tarcza - kolor
Dla kogo
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Citizen

 1. Zegarek męski Citizen Basic Zegarek męski Citizen Basic
  Darmowa dostawa 24h
  Bestseller
  395,00 zł

  Citizen Basic BF2011-51EE

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek męski Citizen Basic Zegarek męski Citizen Basic
  Darmowa dostawa 24h
  Bestseller
  395,00 zł

  Citizen Basic BF2011-51AE

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 3. Zegarek męski Citizen Eco-Drive Super Titanium Zegarek męski Citizen Eco-Drive Super Titanium
  Darmowa dostawa 24h
  -15%
  1 770,00 zł 1 504,00 zł

  Citizen Eco-Drive Super Titanium CA4570-88X

  Darmowa dostawa 24h
 4. Zegarek męski Citizen Eco-Drive Super Titanium Zegarek męski Citizen Eco-Drive Super Titanium
  Darmowa dostawa 24h
  -15%
  1 770,00 zł 1 504,00 zł

  Citizen Eco-Drive Super Titanium CA4570-88L

  Darmowa dostawa 24h
 5. Zegarek damski Citizen Lady Super Titanium Zegarek damski Citizen Lady Super Titanium
  Darmowa dostawa 24h
  -15%
  1 090,00 zł 926,00 zł

  Citizen Lady Super Titanium FE6151-82A

  Darmowa dostawa 24h
 6. Zegarek męski Citizen Super Titanium Zegarek męski Citizen Super Titanium
  Darmowa dostawa 24h
  -15%
  1 180,00 zł 1 003,00 zł

  Citizen Super Titanium AW1641-81E

  Darmowa dostawa 24h

Zegarki Citizen są znane z tego, że stosuje się w nich najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Należy do nich na przykład system Radio Controlled Timekeeping, pozwalający na bardzo dokładną synchronizację z zegarami radiowymi. Inną znaną serią marki jest kolekcja Citizen Eco-Drive. To modele zegarków z panelami słonecznymi umieszczonymi bezpośrednio pod tarczą; panele, gromadząc energię słoneczną, ładują baterię zegarka, dzięki czemu nie musi być wymieniana. Firma Citizen wytwarza także specjalne, ekskluzywne serie zegarków dla kolekcjonerów. Jednym z przykładów jest seria z logo i w barwach Blue Angels, grupy akrobatycznej marynarki wojennej USA, wysoko ceniona przez ekspertów.

Szeroki wybór zegarków Citizen

Na ofertę sklepu internetowego składają się zegarki Citizen zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Poszczególne modele reprezentują różny styl: od klasycznych, eleganckich zegarków z pozłacanymi elementami, po zegarki przeznaczone dla osób prowadzących aktywny tryb życia, wyposażone w charakterystyczne dodatki, takie jak podświetlane wskazówki czy dodatkowe sekundniki. Sklep oferuje zegarki z najnowszych kolekcji Citizen, liczących od kilkunastu do ponad stu modeli. Wśród nich znajdują się między innymi zegarki Citizen Super Titanium, Citizen Promaster, Radio Controlled czy wspomniane już Eco-Drive z panelami słonecznymi. Wszystkie modele zegarków Citizen są wykonane z najwyższej jakości materiałów, czego potwierdzeniem jest gwarancja producenta.

Najchętniej wybierane serie zegarków Citizen

Zachęcamy do sprawdzenia informacji na temat poszczególnych modeli zegarków. Wybór ułatwiają szczegółowe opisy parametrów i zastosowań zegarka oraz wysokiej jakości, dokładne zdjęcia z możliwością powiększenia.

Citizen Leather – linia stworzona dla osób, które w zegarku cenią przede wszystkim wygodę użytkowania. Każdy z czasomierzy z tej serii posiada skórzany pasek, który wyjątkowo dobrze leży na ręce i przy tym nie powoduje żadnych alergii. Specjalna propozycja dla wymagających użytkowników.

Citizen Super Titanium – kolekcja zegarków Citizen wykonana z tytanu – supermocnego materiału używanego do produkcji elementów promów kosmicznych. Będąc wyjątkowo wytrzymały, jest jednocześnie niesamowicie lekki, dzięki czemu zegarki Super Titanium są zdecydowanie jedną z najlepszych serii.

Nowoczesne technologie w zegarkach Citizen

Citizen Radio Controlled – Seria, której wyjątkowość polega na otrzymywaniu radiowych komunikatów przesyłanych z zegara atomowego. Czasomierze te automatycznie dostrajają się do właściwego czasu, dzięki czemu użytkownik może odczytywać zawsze najdokladniejszy czas.

Citizen Eco-Drive – mechanizm w czasomierzach Citizen, umożliwiający pobieranie energii ze światła. Odbierane jest ono przez panele solarne umieszczone pod tarczą zegarka, które z kolei przetwarzają energię świetlną i elektryczną. Jej nadmiar jej magazynowany w baterii, co pozwala na zachowanie aż sześciomiesięcznej rezerwy chodu. To doskonała technologia dla każdego miłośnika spokoju i braku zobowiązań.

Citizen Chrono – seria czasomierzy, które cechują się jednocześnie sportowym charakterem oraz elegancką stylistyką. Dzięki wysokiej dokładności nadają się doskonale jako zegarki do mierzenia sportowych rekordów jak też do codziennego użytku i stylizacji wyjściowej. Uniwersalne rozwiązanie na każdą okazję.