Fabryka Zegarków zamówienia firmowe

Zamówienia Firmowe

Jeśli poszukujecie Państwo prestiżowego prezentu, aby obdarować swoich kontrahentów. lub poszukujecie praktycznego upominku w celu nagrodzenia swoich pracowników za pracę, to właśnie do Państwa skierowana jest oferta naszego sklepu.

Proponujemy Państwu wysoką dostępność zegarków renomowanych marek. Szybką i bezpieczną dostawę firmą kurierską pod dowolnie wskazany adres oraz preferencyjna warunki finansowe.

Sklep fabrykazegarkow.pl prowadzona jest przez doświadczoną w zakresie sprzedaży zegarków załogę, która cechuje się profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do klientów. Wszystkich naszym klientom zapewniamy pełną satysfakcję oraz kompleksową obsługę.

W celu ustalenia szczegółów zamówienia prosimy o kontakt: sklep@fabrykazegarkow.pl

 
B2B Fabryka Zegarków

Korzyści zakupów B2B w Fabryce Zegarków

Przewidujemy rabaty dla firmowych zamówień, przy wcześniejszym kontakcie z naszą obsługą. Gwarantujemy szybką i darmową realizację nawet największych zamówień na terenie Polski i Europy, przy pomocy bezpiecznych dostaw realizowanych przez DHL, inPost i UPS. Dodatkowo mają Państwo 100 dni na zwrot w przypadku rezygnacji z zamówienia. Wśród dodatkowych usług znajdą Państwo usługę grawerowania zegarka, która podkreśli wyjątkowość okazji, a także pakowanie na prezent z możliwością wyboru opakowań. Nie muszą martwić się Państwo o nic, to my zapewniamy szybkie wykonanie usługi i produkty gotowe do wręczenia pracownikom lub kontrahentom. Dla Państwa wygody wystawiamy także fakturę pro forma.

 
Fabryka Zegarków kontakt B2B

Wyślij zaproszenie

Zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą, zarówno w kwestii rabatów, jak i wyboru odpowiednich produktów z naszego sklepu. Chętnie doradzimy i wyślemy propozycję oferty już w ciągu 24 godzin od otrzymania zapytania. Niezwykle pomocne okaże się uprzednie określenie budżetu, jakim Państwo dysponują na zamówienie oraz określenie orientacyjnej ilości. Niezwykle pomocne okażą się przynajmniej dwie z poniższych informacji:

  • Jaki typ zegarków, na pasku, czy na bransolecie?
  • Męskie czy damskie modele? A może obie kategorie.
  • Preferowana kolorystyka.
  • Cechy specjalne, czy zegarki mają mieć jakieś konkretne funkcje, styl, a może marka?
 
Szczegóły współpracy B2B
 

Szczegóły współpracy B2B

Jesteśmy autoryzowanym salonem, gdzie nasi klienci znajdą wyłącznie oryginalne produkty wszystkich oferowanych marek. Bogata oferta pozwoli wybrać idealny model na szczególną okazję. W celu współpracy prosimy o kontakt z naszym działem do współpracy B2B, mogą Państwo wysłać mail na adres sklep@fabrykazegarkow.pl, lub zadzwonić pod numer 22 257 11 00. Wystawiamy fakturę, którą dostaną Państwo mailowo. Gwarantujemy także bezpieczeństwo danych osobowych, zabezpieczając naszą stronę 128-bitowym szyfrowaniem przesyłanych danych. Chętnie podejmiemy współpracę zarówno z małymi, jak i dużymi przedsiębiorstwami, dbając o najlepszy wybór w korzystnej dla Państwa cenie. Dbamy o satysfakcję obu stron i zapraszamy do kontaktu.

 

Kontakt z działem B2B

E-mail: sklep@fabrykazegarkow.pl

Telefon: 22 257 11 00

Skontaktuj się: Pn - pt: 8:00 - 16:00