ZEGARKI MĘSKIE SUUNTO

 

Jedną z najlepszych propozycji zegarków dla aktywnych mężczyzn są bezsprzecznie sportowe zegarki Suunto. Już od kilku lat dominują na rynku smartwatchy i nie wygląda na to, aby miały tę pozycję opuścić. Wysoka jakość zegarków oraz wiele funkcji, niesłychanie pomocnych w każdej dyscyplinie sportu sprawia, że zegarki Suunto stają się nieodłączne dla każdego miłośnika sportu.

 

Zegarek męski Suunto Ambit3 – idealny dla początkującego profesjonalisty

 

Suunto Ambit3 to podstawowa linia dla osób, które przechodzą z poziomu amatora na zaawansowanego sportowca, szczególnie biegacza. Zegarki Suunto Ambit3 doskonale sprawdzają się jako pomoc w indywidualnych treningach biegowych – zapewniają to funkcje takie, jak wyświetlanie informacji o prędkości i tempie, dystansie, wysokości, nawigację na trasie oraz możliwość powrotu po własnych śladach – wszystko dzięki modułowi GPS umieszczonemu w tej kolekcji. Świetną wiadomością dla osób urozmaicających proste biegi są możliwości włączenia trybu interwałowego – planer takiego treningu oraz trening interwałowy z komunikatem głosowym. W dodatku wysokościomierz sięgający aż 9000 metrów nad poziomem morza oraz kompas 3D pomogą w zmaganiach na wyżynach – tak topograficznych, jak i wyżynach naszych możliwości.

 

Tytan sportowych zegarków - Suunto Spartan

 

Ta seria stała się już legendą. Zegarki Suunto Spartan, niezależnie od swojej podserii, zasłynęły w świecie niebagatelną liczbą 80 dyscyplin sportowych, które mogą obsługiwać. Świetnie nadają się więc do biegania, kolarstwa, kajakarstwa, pływania oraz wielu innych aktywności. Ponadto każdy z nich wyposażono w moduł GPS, pozwalający na określanie swojej pozycji, tempa, oraz poprawy osiągów, zaś za dokładne odczyty odpowiada doskonała kompatybilność z licznymi aplikacjami, dostępnymi w serwisie Movescount. Wysoka wodoszczelność połączona z ogólną trwałością zegarka jest jedną z jego największych zalet, pozwalającą także na intensywne ćwiczenia w plenerze.

 

Smartwatch Suunto 9 – idealna równowaga

 

Suunto 9 to jedna z nowszych serii od fińskiego producenta. Dzięki doświadczeniu, jakie zebrał podczas tworzenia poprzednich kolekcji, mógł stworzyć zupełnie nową, lekką a jednocześnie niepozbawioną najważniejszych funkcji. Dlatego wśród możliwości tego zegarka znaleźć można kompas oraz wysokościomierz, ale również funkcje związane z pogodą, jak choćby wskazania wschodu i zachodu słońca. Ponadto w modelu znajduje się moduł GPS, a jego energochłonność została wyeliminowana poprzez wprowadzenie aż trzech trybów funkcjonowania baterii. Co więcej, jak można się spodziewać, zegarek łączy się z telefonem, przez co można odbierać powiadomienia z mediów społecznościowych, SMS-y oraz informacje o połączeniach. Dzięki czystym kolorom oraz stonowanym, subtelnym barwom, zegarki idealnie sprawdzają się także jako codzienne dodatki do każdego stroju.

 

Wybierz męskie zegarki Suunto!

 

Pokaż, co znaczy być prawdziwym mężczyzną i pobij własne rekordy dzięki sportowej obsłudze zegarków Suunto Spartan! Pokaż, co znaczy być sportowcem i daj z siebie wszystko, dzięki Suunto! Zamów już dzisiaj jeden z tych zegarków i sprawdź, w jaki sposób pomoże Ci wzbić się na szczyty formy i własnych możliwości!

48 Zegarków Męskich Suunto gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 48 modeli - cena od 889 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

48 produkt(ów)

48 produkt(ów)