Black Friday 2021 - zegarki i biżuteria

Do rozpoczęcia pozostało:

dni
godzin
minut
sekund

 

Szczegóły dostępne wkrótce
Zostań z nami!

Dużymi krokami zbliża się święto, na które ze zniecierpliwieniem czekają wszyscy łowcy najlepszych promocji. Black Friday 2020 jest świetną okazją, aby zdecydować się na coś, co mamy na oku już od dłuższego czasu lub aby powoli rozpocząć świąteczne zakupy, zdobywając prezenty dla naszych bliskich. Z niecierpliwością wypatrujemy Black Friday 2021 - szykujemy dla Was setki propozycji z obniżonymi cenami. Najdziecie tu zarówno topowe modele zegarków, jak i akcesoria oraz biżuterię.

Takich promocji dawno nie było w naszym sklepie! Okazje nawet do -60% z okazji Black Friday! 

Black Friday zegarki - wyprzedaże sklepie Fabrykazegarkow.pl

Wśród marek objętych promocją znajdziemy między innymi: Skagen, Fossil, DKNY, Michael Kors, Suunto oraz Casio czy Timex. Do wyboru będą modele zasilane mechanizmami kwarcowym, automatycznymi oraz solarnymi, a także smartwatche i akcesoria. Czy chcesz dowiedzieć się więcej na temat wyprzedaży Black Friday w Fabrykazegarkow.pl? 

Kiedy Black Friday 2021?

Obserwuj uważnie akcję Black Friday w naszym sklepie. Już pod koniec listopada rozwiążemy worek z promocjami. Black Friday 2021 wypada dokładnie 26 listopada 2021 roku. Nasze promocje potrwają tylko 24 godziny, więc warto trzymać rękę na pulsie i zapisać sobie start naszych promocji w kalendarzu. 

  

Black Friday w Polsce

Okazje Black Friday dotarły do nas z zachodu i z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Początkowo obejmowały wyprzedaże sprzętu elektronicznego, aż przerodziły się w ogólnoświatowe akcje wyprzedażowe, również w sklepach internetowych z zegarkami i biżuterią. W naszym sklepie co roku organizujemy atrakcyjne promocje, w których rabaty sięgają nawet 60 - 70%, dzięki czemu oferujemy najlepsze markowe zegarki na rynku w atrakcyjnej cenie. Black Friday w Polsce obchodzimy w tym samym czasie co reszta świata - 26 listopada 2021 roku.

Promocje zegarków Black Friday 2021 w Fabrykazegarkow.pl

W sklepie Fabrykazegarkow.pl co roku staramy się przedstawić najkorzystniejszą ofertę na rynku. Obserwuj naszą stronę - będziemy tu potwierdzać kolejne marki i asortyment zegarków w promocji Black Friday 2021. W piątek o północy odkryjemy wszystkie karty.

Promocja Black Friday ważna do 29 listopada 2019 23:59 lub do wyczerpania zapasów produktów promocyjnych. Zapraszamy!

Black Friday