Tissot jest luksusową szwajcarską marką, która jest wierna swojej dewizie „Innovation by tradition”. Każda kolekcja jest silnie zakorzeniona w tradycji zegarmistrzostwa, a do tego cechuje się nowoczesnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Szkiełko
Mechanizm
Rodzaj produktu
Dostępność
Dla kogo
Tarcza - kolor
Dla kogo
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Tissot PRX

 1. Zegarek damski Tissot PRX Zegarek damski Tissot PRX
  Darmowa dostawa 24h
  1 950,00 zł

  Tissot PRX T137.210.11.351.00 (T1372101135100)

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h

Kolekcja zegarków Tissot PRX to współczesna interpretacja późnych lat 70. XX wieku i stylu retro. To również ścisłe nawiązanie do bestsellerowej serii zegarków sprzed lat o ikonicznym wzornictwie ze zintegrowaną bransoletą.

Zegarki Tissot PRX 40 205 – połączenie stylu vintage i nowoczesnego designu

Tissot PRX 40 205 prezentuje kultowe zegarki, których projekty nawiązują do oryginałów PRX pochodzących z 1978 roku. Marka Tissot prezentuje autentyczny styl retro tamtych lat. Łączy go ze sportową elegancją i z obecnie obowiązującymi trendami. Każdy z zegarków Tissot T-Classic PRX wyróżnia się beczułkowatym kształtem koperty zintegrowaną z bransoletą, dużymi poprzecznymi ogniwami, tarczą retro i prostymi wskazówkami typu „stick” z powłoką SuperLuminova®.

W kolekcji Tissot T-Classic PRX 40 205 dostępne są modele o różnej specyfikacji. W ofercie znajdują się zegarki zarówno z nowo skonstruowanymi mechanizmami kwarcowymi (ten sam rodzaj mechanizmu był wykorzystywany w pierwotnej serii PRX), jak i z automatycznym naciągiem, które pojawiły się w późniejszym okresie. Do tego tarcze tych zegarków, które również są stylizowane na dawne lata, występują w różnych wariantach kolorystycznych – niebieskim, czarnym, brązowym i posrebrzanym.

Precyzja i klasa zegarków Tissot z kolekcji PRX

Szwajcarska marka Tissot to gwarancja unikalnego designu, ponadczasowej jakości oraz wykorzystania niezawodnych i zaawansowanych mechanizmów (kwarcowego z funkcją EOL i automatycznego Powermatic 80 ze sprężyną włosową Nivachron). Klasę, precyzję i solidność wykonania serii Tissot PRX określa sama jej nazwa. Litery „PR” są skrótem od francuskiego wyrażenia Précise et Robuste, który oznacza Precyzyjny i Solidny. Z kolei „X” jest rzymską cyfrą dziesięć i odnosi się do wodoszczelności 10 ATM. Już teraz zapoznaj się z kolekcją zegarków Tissot T-Classic PRX oraz prezentowanym przez nią szwajcarskim zegarmistrzowskim mini arcydziełem i zawsze modnym stylem vintage.