Newsy

Newsy

Venezianico

Venezianico Nereide Tungsteno - tradycja i nowoczesność

Nereide Tungsteno to najnowsza propozycja od marki Venezianico. Włoski kunszt i szwajcarska precyzja!
Czytaj dalej

Tissot

Światowa premiera specjalnej edycji Tissot x Tour de France 2022. Ścigaj się z najlepszymi na trasie Kopenhaga-Paryż!

Fani wyścigów kolarskich i Tour de France z pewnością długo wyczekiwali na ten zegarek od marki Tissot. Odkryj niezwykłą nowość - Tissot T-Race Cycling Tour de France 2022 Special Edition!
Czytaj dalej

Timex

Nowość! Premiera 4. sezonu „Stranger Things”. Wejdź do świata The Upside Down z Timex x Stranger Things

Tik tak… tik tak… Timex odlicza do finałowego sezonu "Stranger Things"! Przygotuj się na nową kolekcję zegarków Timex x Stranger Things!
Czytaj dalej

Balticus

Nowość od polskiej marki Balticus! Gwiezdny Pył „The O” Limited Edition ze specjalnym olejem!

Polskie zegarmistrzostwo, najlepsza klasa premium i innowacyjne projekty odznaczające się kreatywnością. Już teraz poznaj nowość - zaskakującą kolekcję Balticus Gwiezdny Pył "The O" Limited Edition!
Czytaj dalej

Seiko

Limitowany zegarek Seiko Prospex - reedycja kultowego modelu

Po ten zegarek sięgali najlepsi. Był na biegunie, doskonale radził sobie z wodą już w latach 70. Dziś możesz kupić reedycję kultowego modelu Seiko Prospex z lat 70. Specjalna limitacja dostępna w naszym sklepie!
Czytaj dalej

Vostok Europe

Vostok Europe Stands with Ukraine Limited Edition – wspieramy Ukrainę

Poznaj zegarek, który ma moc pomagania. Razem z limitowanym modelem Vostok Europe Sława Ukrainie Limited Edition wesprzyj Ukrainę!
Czytaj dalej

Ball

Limitowany zegarek Ball Engineer II Moon Calendar z okazji 130-lecia marki

Elegancki, wielofunkcyjny i do tego niepowtarzalny zegarek to coś, czego poszukujesz do swojej kolekcji? Już teraz zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nowością, jakim jest limitowany model Balla - Engineer II Moon Calendar NM3016C-S1J-BE.
Czytaj dalej

Niezależnie od tego, czy lubisz elegancki, czy sportowy styl - wśród naszych nowości znajdziesz zegarek dla ciebie. Na blogu znajdziesz wiele informacji na temat nowości.

Nowości ze świata zegarków

Jeśli śledzisz nowości ze świata zegarmistrzowskiego, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Na blogu znajdziesz wiele informacji na temat nowych marek, serii i modeli - ich rankingi i testy. Masz doskonałą możliwość sprawdzić nowości zegarkowe w najlepszych cenach.

W świecie zegarków ciągle dzieje się bardzo dużo. Śledź naszego bloga, na którym znajdziesz wiele informacji na temat nowości wśród zegarków.