Zegarki męskie Adidas doskonale pasują do wizerunku tej marki. Są stworzone dla osób lubiących aktywnie spędzać swój wolny czas i uprawiać sport. Produkty marki Adidas od lat umiejętnie łączą zgodny z aktualnymi trendami styl ze sportową wygodą.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Szkiełko
Mechanizm
Dostępność
Dla kogo
Tarcza - kolor
Szerokość Paska
Dla kogo
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Męskie Adidas

Zegarki męskie Adidas to modele, które doskonale nadają się do noszenia zarówno na co dzień – na przykład do pracy lub szkoły – jak i podczas treningów. Zegarki męskie Adidas dostępne są w naszym sklepie w szerokiej gamie kolorystycznej i we wzorach pochodzących z kilku popularnych kolekcji. Najliczniej reprezentowana jest seria Santiago – to łącznie kilkadziesiąt zegarków wyróżniających się żywymi barwami w nietypowych połączeniach.

Jaki zegarek męski Adidas wybrać?

Zegarki męskie Adidas Santiago najlepiej pasują do młodzieżowych, sportowych stylizacji. Mężczyźni, którzy wolą klasykę mają do wyboru kilka modeli zegarków w kolorze czarnym z dyskretnymi dodatkami. Ci, którzy lubią wyróżniać się z tłumu za pomocą wyrazistych dodatków mogą wybrać zegarek w kolorze zielonym, czerwonym, żółtym czy pomarańczowym. Wszystkie modele z serii Santiago są wykonane z lekkiego tworzywa, dzięki czemu nie ograniczają ruchów podczas wykonywania ćwiczeń. Charakterystyczne dla zegarków z tej kolekcji jest duże, wyraźne logo Adidas umieszczone na tarczy.

Niezawodny dodatek - zegarek Adidas z chronografem

Naszym klientom możemy zaoferować również duży wybór zegarków męskich z chronografem, przydatnym podczas uprawiania sportu. Chronograf ma najczęściej formę niewielkich dodatkowych tarcz i umożliwia dokładne odliczanie sekund i mierzenie na przykład czasu biegu. Takie zegarki można znaleźć między innymi w kolekcjach Adidas Originals Stockholm, Adidas Originals Cambridge oraz Newburgh. Wszystkie zegarki męskie Adidas z wymienionych kolekcji posiadają duże tarcze oraz solidne paski z tworzywa i świetnie wyglądają na wysportowanym męskim przedramieniu.

Zawsze modna klasyka, czyli męskie zegarki Adidas

Panowie, którzy zamiast tradycyjnej tarczy wolą elektroniczne wyświetlacze, powinni zwrócić uwagę na zegarki z kolekcji Adidas Sydney, utrzymane w stylu retro i dostępne w szerokiej gamie kolorów Peachtree i Curitiba.